Ліга націй УЄФА 2020—2021 — Ліга A (англ. 2020–21 UEFA Nations League A) — вищий дивізіон Ліги націй УЄФА 2020—2021, що пройде у 2020—2021 роках за участю чоловічих збірних команд 16 членів асоціацій УЄФА. Груповий етап пройде з 3 вересня по 18 листопада 2020 року, а в жовтні 2021 року відбудеться фінал чотирьох, в якому визначиться переможець турніру.
Деталі турніру | |
---|---|
Дата | 3 вересня — 18 листопада 2020 (групові етапи) 6—10 жовтня 2021 (фінал чотирьох) |
Кількість команд | 16 |
Призери | |
Переможець | Франція |
Фіналіст | Іспанія |
3-є місце | Італія |
Вибули | Боснія і Герцеговина Ісландія Україна Швеція |
Статистика турніру | |
Матчів зіграно | 51 |
Голів забито | 143 (2.8 за гру) |
Відвідуваність | 156 538 (3069 за матч) |
Найкращий бомбардир | Ромелу Лукаку Ферран Торрес (по 6 голів) |
Формат Редагувати
В цьому сезоні Лігу A розширили з 12 до 16 команд. В лігу потрапили команди, що посіли з 1 по 16 місце в загальному рейтингу Ліги націй 2018—19, які були поділені на 4 групи по 4 команди кожна. Кожна команда грає 6 матчів (вдома та на виїзді з кожною командою в своїй групі). Команди грають подвійні тури (по 2 матчі поспіль) у вересні, жовтні та листопаді. Переможець кожної групи проходить до Фіналу чотирьох, а команди, що посіли 4-е місце, вилітають до Ліги B Ліги націй 2022-23.
Фінал чотирьох Ліги націй відбудеться у форматі плей-оф, що складається з півфіналів, матчу за 3-тє місце та фіналу. Матчі півфіналів визначаються жеребкуванням. Матчі будуть проведені в одній з країн-учасників, яку визначає виконавчий комітет УЄФА. Переможець фіналу проголошується чемпіоном Ліги націй УЄФА. Матчі Фіналу чотирьох були заплановіні на 2-6 червня 2021, але пізніше перенесені на вересень, або жовтень 2021 через перенесення Євро 2020 на червень та липень 2021 через пандемію коронавірусної хвороби 2019.
Переможці чотирьох груп потраплять до груп кваліфікації Чемпіонату світу 2022, що складаються з 5-и команд (щоб учасники мали час для матчів Фіналу чотирьох).
Учасники Редагувати
Зміни в списку учасників Редагувати
Наступні зміни учасників в Лізі A після сезону 2018–19:
Команди, що підвищилися з Ліги B |
---|
Наступні зміни мали відбутися в Лізі A, але не відбулися, оскільки завдяки зміні у форматі жодна команда не вилетіла:
Жеребкування Редагувати
Для жеребкування команди було поділено на кошики на основі загального рейтингу Ліги націй 2018-19, але з невеликими змінами: команди, які мали вилітати з ліги за результатами попереднього сезону, знаходяться в рейтингу одразу після команд, що за результатами попереднього сезону отримали підвищення (до зміни формату). Склад кошиків було підтвердженно 4 грудня 2019 та був оснований на загальному рейтингу.
|
|
Жеребкування групових етапів відбулося у Амстердамі (Нідерланди) о 19:00 EET (18:00 CET) 3 березня 2020. В кожну групу потрапляє одна команда з кожного кошику.
Групи Редагувати
3 березня 2020, після жеребкування, УЄФА затвердили календар турніру. 17 червня 2020 Виконавчий комітет УЄФА змінив розклад матчів групових етапів, запланованих на жовтень та листопад, щоб звільнити час для проведення плей-оф кваліфікації Євро 2020. Після цих змін, 26 червня 2020 року УЄФА опублікував остаточний розклад на жовтень та листопад.
Час вказано в EET/EEST (київський час) (місцевий час, якщо відрізняється, вказано в дужках).
Група 1 Редагувати
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація або пониження | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Італія | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 2 | +5 | 12 | Вихід у фінал Ліги націй | — | 1:1 | 2:0 | 1:1 | |
2 | Нідерланди | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | +3 | 11 | 0:1 | — | 1:0 | 3:1 | ||
3 | Польща | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 7 | 0:0 | 1:2 | — | 3:0 | ||
4 | Боснія і Герцеговина | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | −8 | 2 | Виліт в Лігу B | 0:2 | 0:0 | 1:2 | — |
Італія | 1:1 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
| Протокол |
|
Нідерланди | 1:0 | Польща |
---|---|---|
| Протокол |
Боснія і Герцеговина | 1:2 | Польща |
---|---|---|
| Протокол |
|
Нідерланди | 0:1 | Італія |
---|---|---|
Протокол |
|
Польща | 3:0 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
| Протокол |
Італія | 1:1 | Нідерланди |
---|---|---|
| Протокол |
|
Група 2 Редагувати
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація або пониження | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Бельгія | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 6 | +10 | 15 | Вихід у фінал Ліги націй | — | 4:2 | 2:0 | 5:1 | |
2 | Данія | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | +1 | 10 | 0:2 | — | 0:0 | 2:1 | ||
3 | Англія | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 4 | +3 | 10 | 2:1 | 0:1 | — | 4:0 | ||
4 | Ісландія | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 17 | −14 | 0 | Виліт в Лігу B | 1:2 | 0:3 | 0:1 | — |
- ↑ Кількість очок в очних зустрічах: Данія 4, Англія 1
Група 3 Редагувати
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація або пониження | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Франція | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 5 | +7 | 16 | Вихід у фінал Ліги націй | — | 0:0 | 4:2 | 4:2 | |
2 | Португалія | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | +8 | 13 | 0:1 | — | 4:1 | 3:0 | ||
3 | Хорватія | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 16 | −7 | 3 | 1:2 | 2:3 | — | 2:1 | ||
4 | Швеція | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | −8 | 3 | Виліт в Лігу B | 0:1 | 0:2 | 2:1 | — |
Португалія | 4:1 | Хорватія |
---|---|---|
| Протокол |
|
Швеція | 0:2 | Португалія |
---|---|---|
Протокол |
|
Португалія | 3:0 | Швеція |
---|---|---|
| Протокол |
Група 4 Редагувати
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація або пониження | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Іспанія | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 3 | +10 | 11 | Вихід у фінал Ліги націй | — | 6:0 | 1:0 | 4:0 | |
2 | Німеччина | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 13 | −3 | 9 | 1:1 | — | 3:3 | 3:1 | ||
3 | Швейцарія | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | +1 | 6 | 1:1 | 1:1 | — | 3:0 | ||
4 | Україна | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 13 | −8 | 6 | Виліт в Лігу B | 1:0 | 1:2 | 2:1 | — |
- ↑ Різниця забитих м'ячів в очних зустрічах: Швейцарія +2, Україна -2
- У матчі Швейцарія ‒ Україна призначено технічну перемогу з рахунком 3:0 збірній Швейцарії після того, як матч скасували через позитивний результат тесту на SARS-CoV-2 серед гравців збірної України.
Фінал Редагувати
Жеребкування фіналу пройшло 3 грудня 2020.
Сітка Редагувати
Півфінали | Фінал | |||||
6 жовтня 2021 — Мілан | ||||||
Італія | 1 | |||||
10 жовтня 2021 — Мілан | ||||||
Іспанія | 2 | |||||
Іспанія | 1 | |||||
7 жовтня 2021 — Турин | ||||||
Франція | 2 | |||||
Бельгія | 2 | |||||
Франція | 3 | |||||
Матч за 3-тє місце | ||||||
10 жовтня 2021 — Турин | ||||||
Італія | 2 | |||||
Бельгія | 1 |
Півфінали Редагувати
Італія | 1:2 | Іспанія |
---|---|---|
| Протокол |
|
Бельгія {"@context": "https://schema.org","@type": "NewsArticle","inLanguage": "uk-UA","articleSection": "Вікіпедія","mainEntityOfPage": { "@type": "WebPage", "@id": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/Ліга_націй_УЄФА_2020—2021_(Ліга_A).html"},"headline": "Ліга націй УЄФА 2020—2021 (Ліга A)","alternativeHeadline": "Ліга націй УЄФА 2020—2021 (Ліга A)","wordCount":"720","keywords":[],"image": {"@type": "ImageObject","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/template/images/fphotos/25.jpg","width": "1200","height": "675"},"dateCreated":"2023-10-20T22:37:05+00:00","datePublished":"2023-10-20T22:37:05+00:00","dateModified":"2023-10-20T22:37:05+00:00","description": "Ліга націй УЄФА 2020 2021 Ліга A Ліга націй УЄФА 2020 2021 Ліга A англ 2020 21 UEFA Nations League A вищий дивізіон Ліги","articleBody": "Liga nacij UYeFA 2020 2021 Liga A angl 2020 21 UEFA Nations League A vishij divizion Ligi nacij UYeFA 2020 2021 sho projde u 2020 2021 rokah za uchastyu cholovichih zbirnih komand 16 chleniv asociacij UYeFA Grupovij etap projde z 3 veresnya po 18 listopada 2020 roku a v zhovtni 2021 roku vidbudetsya final chotiroh v yakomu viznachitsya peremozhec turniru Liga nacij UYeFA 2020 2021 Liga ADetali turniruData 3 veresnya 18 listopada 2020 grupovi etapi 6 10 zhovtnya 2021 final chotiroh Kilkist komand 16PrizeriPeremozhec FranciyaFinalist Ispaniya3 ye misce ItaliyaVibuli Bosniya i Gercegovina Islandiya Ukrayina ShveciyaStatistika turniruMatchiv zigrano 51Goliv zabito 143 2 8 za gru Vidviduvanist 156 538 3069 za match ","author":[{"@type": "Organization","name": "www.wikidata.uk-ua.nina.az","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/Ліга_націй_УЄФА_2020—2021_(Ліга_A).html"}],"publisher": { "@type": "Organization", "name":"www.wikidata.uk-ua.nina.az", "logo": { "@type": "ImageObject","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/template/images/logo.svg","width": 200,"height": 45 }}} Дата публікації: Liga nacij UYeFA 2020 2021 Liga A angl 2020 21 UEFA Nations League A vishij divizion Ligi nacij UYeFA 2020 2021 sho projde u 2020 2021 rokah za uchastyu cholovichih zbirnih komand 16 chleniv asociacij UYeFA Grupovij etap projde z 3 veresnya po 18 listopada 2020 roku a v zhovtni 2021 roku vidbudetsya final chotiroh v yakomu viznachitsya peremozhec turniru Liga nacij UYeFA 2020 2021 Liga ADetali turniruData 3 veresnya 18 listopada 2020 grupovi etapi 6 10 zhovtnya 2021 final chotiroh Kilkist komand 16PrizeriPeremozhec FranciyaFinalist Ispaniya3 ye misce ItaliyaVibuli Bosniya i Gercegovina Islandiya Ukrayina ShveciyaStatistika turniruMatchiv zigrano 51Goliv zabito 143 2 8 za gru Vidviduvanist 156 538 3069 za match Najkrashij bombardir Romelu Lukaku Ferran Torres po 6 goliv 2018 20192022 2023 Zmist 1 Format 2 Uchasniki 2 1 Zmini v spisku uchasnikiv 2 2 Zherebkuvannya 3 Grupi 3 1 Grupa 1 3 2 Grupa 2 3 3 Grupa 3 3 4 Grupa 4 4 Final 4 1 Sitka 4 2 Pivfinali 4 3 Match za tretye misce 4 4 Final 5 Najkrashi bombardiri 6 Zagalnij rejting 7 Poznachki 8 Primitki 9 PosilannyaFormat RedaguvatiV comu sezoni Ligu A rozshirili z 12 do 16 komand 1 V ligu potrapili komandi sho posili z 1 po 16 misce v zagalnomu rejtingu Ligi nacij 2018 19 yaki buli podileni na 4 grupi po 4 komandi kozhna Kozhna komanda graye 6 matchiv vdoma ta na viyizdi z kozhnoyu komandoyu v svoyij grupi Komandi grayut podvijni turi po 2 matchi pospil u veresni zhovtni ta listopadi 2 Peremozhec kozhnoyi grupi prohodit do Finalu chotiroh a komandi sho posili 4 e misce vilitayut do Ligi B Ligi nacij 2022 23 3 Final chotiroh Ligi nacij vidbudetsya u formati plej of sho skladayetsya z pivfinaliv matchu za 3 tye misce ta finalu Matchi pivfinaliv viznachayutsya zherebkuvannyam Matchi budut provedeni v odnij z krayin uchasnikiv yaku viznachaye vikonavchij komitet UYeFA Peremozhec finalu progoloshuyetsya chempionom Ligi nacij UYeFA Matchi Finalu chotiroh buli zaplanovini na 2 6 chervnya 2021 ale piznishe pereneseni na veresen abo zhovten 2021 cherez perenesennya Yevro 2020 na cherven ta lipen 2021 cherez pandemiyu koronavirusnoyi hvorobi 2019 4 5 Peremozhci chotiroh grup potraplyat do grup kvalifikaciyi Chempionatu svitu 2022 sho skladayutsya z 5 i komand shob uchasniki mali chas dlya matchiv Finalu chotiroh Uchasniki RedaguvatiZmini v spisku uchasnikiv Redaguvati Nastupni zmini uchasnikiv v Lizi A pislya sezonu 2018 19 Komandi sho pidvishilisya zLigi B nbsp Bosniya i Gercegovina nbsp Daniya nbsp Shveciya nbsp UkrayinaNastupni zmini mali vidbutisya v Lizi A ale ne vidbulisya oskilki zavdyaki zmini u formati zhodna komanda ne viletila Komandi sho maliviletiti do Ligi B nbsp Horvatiya nbsp Nimechchina nbsp Islandiya nbsp PolshaZherebkuvannya Redaguvati Dlya zherebkuvannya komandi bulo podileno na koshiki na osnovi zagalnogo rejtingu Ligi nacij 2018 19 ale z nevelikimi zminami komandi yaki mali vilitati z ligi za rezultatami poperednogo sezonu znahodyatsya v rejtingu odrazu pislya komand sho za rezultatami poperednogo sezonu otrimali pidvishennya do zmini formatu 6 7 Sklad koshikiv bulo pidtverdzhenno 4 grudnya 2019 8 ta buv osnovanij na zagalnomu rejtingu 3 9 Koshik 1 Komanda Rejt nbsp Portugaliya PP 1 nbsp Niderlandi 2 nbsp Angliya 3 nbsp Shvejcariya 4 Koshik 2 Komanda Rejt nbsp Belgiya 5 nbsp Franciya 6 nbsp Ispaniya 7 nbsp Italiya 8 Koshik 3 Komanda Rejt nbsp Bosniya i Gercegovina 9 nbsp Ukrayina 10 nbsp Daniya 11 nbsp Shveciya 12 Koshik 4 Komanda Rejt nbsp Horvatiya 13 nbsp Polsha 14 nbsp Nimechchina 15 nbsp Islandiya 16Zherebkuvannya grupovih etapiv vidbulosya u Amsterdami Niderlandi o 19 00 EET 18 00 CET 3 bereznya 2020 10 11 12 13 V kozhnu grupu potraplyaye odna komanda z kozhnogo koshiku Grupi Redaguvati3 bereznya 2020 pislya zherebkuvannya UYeFA zatverdili kalendar turniru 14 17 chervnya 2020 Vikonavchij komitet UYeFA zminiv rozklad matchiv grupovih etapiv zaplanovanih na zhovten ta listopad shob zvilniti chas dlya provedennya plej of kvalifikaciyi Yevro 2020 15 16 Pislya cih zmin 26 chervnya 2020 roku UYeFA opublikuvav ostatochnij rozklad na zhovten ta listopad 17 18 Chas vkazano v EET EEST kiyivskij chas prim 1 miscevij chas yaksho vidriznyayetsya vkazano v duzhkah Grupa 1 Redaguvati Poz Komandapor I V N P GZ GP RG O Kvalifikaciya abo ponizhennya nbsp nbsp nbsp nbsp 1 nbsp Italiya 6 3 3 0 7 2 5 12 Vihid u final Ligi nacij 1 1 2 0 1 12 nbsp Niderlandi 6 3 2 1 7 4 3 11 0 1 1 0 3 13 nbsp Polsha 6 2 1 3 6 6 0 7 0 0 1 2 3 04 nbsp Bosniya i Gercegovina 6 0 2 4 3 11 8 2 Vilit v Ligu B 0 2 0 0 1 2 Dzherelo UEFAPravila rozpodilu misc u grupi Pravila rozpodilu misc 4 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Italiya nbsp 1 1 nbsp Bosniya i GercegovinaSensi nbsp 67 Protokol Dzheko nbsp 57 Artemio Franki Florenciya Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Anastasios Sidiropulos nbsp Greciya 4 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Niderlandi nbsp 1 0 nbsp PolshaBergvejn nbsp 61 ProtokolJogan Krojf Arena Amsterdam Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Georgi Kabakov nbsp Bolgariya 7 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Bosniya i Gercegovina nbsp 1 2 nbsp PolshaGajradinovich nbsp 25 pen Protokol Glik nbsp 45 1 Grosickij nbsp 68 Bilino Pole Zenicya Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Dzhyunejt Chakir nbsp Turechchina 7 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Niderlandi nbsp 0 1 nbsp ItaliyaProtokol Barella nbsp 45 2 Jogan Krojf Arena Amsterdam Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Feliks Brih nbsp Nimechchina 11 zhovtnya 2020 19 00 18 00 CEST Bosniya i Gercegovina nbsp 0 0 nbsp NiderlandiProtokolBilino Pole Zenicya Arbitr Ishtvan Kovach nbsp Rumuniya 11 zhovtnya 2020 21 45 20 45 CEST Polsha nbsp 0 0 nbsp ItaliyaProtokolEnerga Gdansk Arbitr Hose Sanches nbsp Ispaniya 14 zhovtnya 2020 21 45 20 45 CEST Polsha nbsp 3 0 nbsp Bosniya i GercegovinaLevandovskij nbsp 40 52 Linetti nbsp 45 1 ProtokolMiskij Vroclav Arbitr Krejg Pouson nbsp Angliya 14 zhovtnya 2020 21 45 20 45 CEST Italiya nbsp 1 1 nbsp NiderlandiL Pellegrini nbsp 16 Protokol van de Bek nbsp 25 Stadio Atleti Adzurri d Italiya Bergamo Arbitr Entoni Tejlor nbsp Angliya 15 listopada 2020 21 45 20 45 CET Niderlandi nbsp 3 1 nbsp Bosniya i GercegovinaVejnaldum nbsp 6 14 Depaj nbsp 55 Protokol Prevlyak nbsp 63 Jogan Krojf Arena Amsterdam Arbitr Fransua Leteks ye nbsp Franciya 15 listopada 2020 21 45 20 45 CET Italiya nbsp 2 0 nbsp PolshaZhorzhinjo nbsp 27 pen Berardi nbsp 84 ProtokolChitta del Trikolore Redzho nel Emiliya Arbitr Kleman Tyurpen nbsp Franciya 18 listopada 2020 21 45 20 45 CET Bosniya i Gercegovina nbsp 0 2 nbsp ItaliyaProtokol Belotti nbsp 22 Berardi nbsp 68 Grbavicya Sarayevo Arbitr Artur Soaresh Diash nbsp Portugaliya 18 listopada 2020 21 45 20 45 CET Polsha nbsp 1 2 nbsp NiderlandiYuzvyak nbsp 6 Protokol Depaj nbsp 77 pen Vejnaldum nbsp 84 Silezkij Hozhuv Arbitr Orel Grinfeld nbsp Izrayil Grupa 2 Redaguvati Poz Komandapor I V N P GZ GP RG O Kvalifikaciya abo ponizhennya nbsp nbsp nbsp nbsp 1 nbsp Belgiya 6 5 0 1 16 6 10 15 Vihid u final Ligi nacij 4 2 2 0 5 12 nbsp Daniya 6 3 1 2 8 7 1 10 a 0 2 0 0 2 13 nbsp Angliya 6 3 1 2 7 4 3 10 a 2 1 0 1 4 04 nbsp Islandiya 6 0 0 6 3 17 14 0 Vilit v Ligu B 1 2 0 3 0 1 Dzherelo UEFAPravila rozpodilu misc u grupi Pravila rozpodilu miscPrimitki a b Kilkist ochok v ochnih zustrichah Daniya 4 Angliya 1 5 veresnya 2020 19 00 16 00 WET Islandiya nbsp 0 1 nbsp AngliyaProtokol Sterling nbsp 90 4 pen Laugardalsvollur Rejk yavik Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Srdzhan Jovanovich nbsp Serbiya 5 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Daniya nbsp 0 2 nbsp BelgiyaProtokol Denayer nbsp 9 Mertens nbsp 77 Parken Kopengagen Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Sandro Sherer nbsp Shvejcariya 8 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Daniya nbsp 0 0 nbsp AngliyaProtokolParken Kopengagen Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Ishtvan Kovach nbsp Rumuniya 8 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Belgiya nbsp 5 1 nbsp IslandiyaVitsel nbsp 14 Batshuayi nbsp 18 70 Mertens nbsp 51 Doku nbsp 80 Protokol Fridjonsson nbsp 11 Stadion imeni korolya Boduena Bryussel Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Pavel Rachkovskij nbsp Polsha 11 zhovtnya 2020 19 00 17 00 BST Angliya nbsp 2 1 nbsp BelgiyaRashford nbsp 39 pen Maunt nbsp 65 Protokol Lukaku nbsp 16 pen Vembli London Arbitr Tobias Shtiler nbsp Nimechchina 11 zhovtnya 2020 21 45 18 45 WET Islandiya nbsp 0 3 nbsp DaniyaProtokol Sigurjonsson nbsp 45 ag Eriksen nbsp 46 Skov nbsp 61 Laugardalsvollur Rejk yavik Arbitr Boyan Pandzhich nbsp Shveciya 14 zhovtnya 2020 21 45 19 45 BST Angliya nbsp 0 1 nbsp DaniyaProtokol Eriksen nbsp 35 pen Vembli London Arbitr Hesus Hil Mansano nbsp Ispaniya 14 zhovtnya 2020 21 45 20 45 WET Islandiya nbsp 1 2 nbsp BelgiyaSajvarsson nbsp 17 Protokol Lukaku nbsp 9 38 pen Laugardalsvollur Rejk yavik Arbitr Vitalij Mishkov nbsp Rosiya 15 listopada 2020 21 45 20 45 CET Daniya nbsp 2 1 nbsp IslandiyaEriksen nbsp 12 pen 90 2 pen Protokol K yartansson nbsp 85 Parken Kopengagen Arbitr Halil Umut Meler nbsp Turechchina 15 listopada 2020 21 45 20 45 CET Belgiya nbsp 2 0 nbsp AngliyaTilemans nbsp 10 Mertens nbsp 24 ProtokolDen Dref Geverle Arbitr Danni Makkeli nbsp Niderlandi 18 listopada 2020 21 45 20 45 GMT Angliya nbsp 4 0 nbsp IslandiyaRajs nbsp 20 Maunt nbsp 24 Foden nbsp 80 84 ProtokolVembli London Arbitr Fabiu Verissimu nbsp Portugaliya 18 listopada 2020 21 45 20 45 CET Belgiya nbsp 4 2 nbsp DaniyaTilemans nbsp 3 Lukaku nbsp 56 69 De Brejne nbsp 87 Protokol Vind nbsp 17 Shadli nbsp 86 ag Den Dref Geverle Arbitr Slavko Vinchich nbsp Sloveniya Grupa 3 Redaguvati Poz Komandapor I V N P GZ GP RG O Kvalifikaciya abo ponizhennya nbsp nbsp nbsp nbsp 1 nbsp Franciya 6 5 1 0 12 5 7 16 Vihid u final Ligi nacij 0 0 4 2 4 22 nbsp Portugaliya 6 4 1 1 12 4 8 13 0 1 4 1 3 03 nbsp Horvatiya 6 1 0 5 9 16 7 3 1 2 2 3 2 14 nbsp Shveciya 6 1 0 5 5 13 8 3 Vilit v Ligu B 0 1 0 2 2 1 Dzherelo UEFAPravila rozpodilu misc u grupi Pravila rozpodilu misc 5 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Shveciya nbsp 0 1 nbsp FranciyaProtokol Mbappe nbsp 41 Frendz Arena Sulna Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Shimon Marcinyak nbsp Polsha 5 veresnya 2020 21 45 19 45 WEST Portugaliya nbsp 4 1 nbsp HorvatiyaZhuan Kanselu nbsp 41 Diogu Zhota nbsp 58 Zhuan Feliks nbsp 70 Silva nbsp 90 5 Protokol Petkovich nbsp 90 1 Dragau Portu Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Davide Massa nbsp Italiya 8 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Shveciya nbsp 0 2 nbsp PortugaliyaProtokol Ronaldu nbsp 45 2 73 Frendz Arena Sulna Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Danni Makkeli nbsp Niderlandi 8 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Franciya nbsp 4 2 nbsp HorvatiyaGrizmann nbsp 44 Livakovich nbsp 45 2 ag Upamekano nbsp 66 Zhiru nbsp 78 pen Protokol Lovren nbsp 18 Brekalo nbsp 56 Stad de Frans Sen Deni Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Ovidiu Gacegan nbsp Rumuniya 11 zhovtnya 2020 19 00 18 00 CEST Horvatiya nbsp 2 1 nbsp ShveciyaVlashich nbsp 32 Kramarich nbsp 84 Protokol Berg nbsp 66 Maksimir Zagreb Arbitr Dzhon Biton nbsp Shotlandiya 11 zhovtnya 2020 21 45 20 45 CEST Franciya nbsp 0 0 nbsp PortugaliyaProtokolStad de Frans Sen Deni Arbitr Karlos del Serro Grande nbsp Ispaniya 14 zhovtnya 2020 21 45 20 45 CEST Horvatiya nbsp 1 2 nbsp FranciyaVlashich nbsp 64 Protokol Grizmann nbsp 8 Mbappe nbsp 79 Maksimir Zagreb Arbitr Bjorn Kejpers nbsp Niderlandi 14 zhovtnya 2020 21 45 19 45 WEST Portugaliya nbsp 3 0 nbsp ShveciyaBernardu Silva nbsp 21 Diogu Zhota nbsp 44 72 ProtokolZhoze Alvalade Lisabon Arbitr Srdzhan Jovanovich nbsp Serbiya 14 listopada 2020 21 45 20 45 CET Shveciya nbsp 2 1 nbsp HorvatiyaKalusevski nbsp 36 Danielson nbsp 45 2 Protokol Danielson nbsp 82 ag Frendz Arena Sulna Arbitr Daniel Zibert nbsp Nimechchina 14 listopada 2020 21 45 19 45 WET Portugaliya nbsp 0 1 nbsp FranciyaProtokol Kante nbsp 53 Da Luzh Lisabon Arbitr Tobias Shtiler nbsp Nimechchina 16 listopada 2020 21 45 20 45 CET Horvatiya nbsp 2 3 nbsp PortugaliyaKovachich nbsp 29 65 Protokol Ruben Diash nbsp 52 90 Zhuan Feliks nbsp 60 Polyud Split Arbitr Majkl Oliver nbsp Angliya 16 listopada 2020 21 45 20 45 CET Franciya nbsp 4 2 nbsp ShveciyaZhiru nbsp 16 59 Pavar nbsp 36 Koman nbsp 90 5 Protokol Klasson nbsp 4 Kvajson nbsp 88 Stad de Frans Sen Deni Arbitr Oleksij Kulbakov nbsp Bilorus Grupa 4 Redaguvati Poz Komandapor I V N P GZ GP RG O Kvalifikaciya abo ponizhennya nbsp nbsp nbsp nbsp 1 nbsp Ispaniya 6 3 2 1 13 3 10 11 Vihid u final Ligi nacij 6 0 1 0 4 02 nbsp Nimechchina 6 2 3 1 10 13 3 9 1 1 3 3 3 13 nbsp Shvejcariya 6 1 3 2 9 8 1 6 a 1 1 1 1 3 0 b 4 nbsp Ukrayina 6 2 0 4 5 13 8 6 a Vilit v Ligu B 1 0 1 2 2 1 Dzherelo UEFAPravila rozpodilu misc u grupi Pravila rozpodilu miscPrimitki a b Riznicya zabitih m yachiv v ochnih zustrichah Shvejcariya 2 Ukrayina 2 U matchi Shvejcariya Ukrayina priznacheno tehnichnu peremogu z rahunkom 3 0 zbirnij Shvejcariyi pislya togo yak match skasuvali cherez pozitivnij rezultat testu na SARS CoV 2 sered gravciv zbirnoyi Ukrayini 3 veresnya 2020 21 45Ukrayina nbsp 2 1 nbsp ShvejcariyaYarmolenko nbsp 14 Zinchenko nbsp 68 Protokol Seferovich nbsp 41 Arena Lviv Lviv Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Andreas Ekberg nbsp Shveciya 3 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Nimechchina nbsp 1 1 nbsp IspaniyaVerner nbsp 51 Protokol Gaya nbsp 90 6 Mersedes Benc Arena Shtutgart Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Daniele Orsato nbsp Italiya 6 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Ispaniya nbsp 4 0 nbsp UkrayinaRamos nbsp 3 pen 29 Fati nbsp 32 Ferran Torres nbsp 84 ProtokolAlfredo Di Stefano Madrid Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Benua Bastyen nbsp Franciya 6 veresnya 2020 21 45 20 45 CEST Shvejcariya nbsp 1 1 nbsp NimechchinaVidmer nbsp 58 Protokol Gyundogan nbsp 14 Sankt Yakob Park Bazel Glyadachiv 0 prim 2 Arbitr Majkl Oliver nbsp Angliya 10 zhovtnya 2020 21 45Ukrayina nbsp 1 2 nbsp NimechchinaMalinovskij nbsp 77 pen Protokol Ginter nbsp 20 Gorecka nbsp 49 Olimpijskij Kiyiv Glyadachiv 17 573 21 Arbitr Orel Grinfeld nbsp Izrayil 10 zhovtnya 2020 21 45 20 45 CEST Ispaniya nbsp 1 0 nbsp ShvejcariyaOyarsabal nbsp 14 ProtokolAlfredo Di Stefano Madrid Arbitr Ali Palabijik nbsp Turechchina 13 zhovtnya 2020 21 45Ukrayina nbsp 1 0 nbsp IspaniyaCigankov nbsp 76 ProtokolOlimpijskij Kiyiv Arbitr Pavel Gil nbsp Polsha 13 zhovtnya 2020 21 45 20 45 CEST Nimechchina nbsp 3 3 nbsp ShvejcariyaVerner nbsp 28 Gaverc nbsp 55 Gnabri nbsp 60 Protokol Gavranovich nbsp 5 57 Frojler nbsp 26 Rejn Energi Shtadion Keln Arbitr Ruddi Buke nbsp Franciya 14 listopada 2020 21 45 20 45 CET Shvejcariya nbsp 1 1 nbsp IspaniyaFrojler nbsp 26 Protokol Zherar Moreno nbsp 89 Sankt Yakob Park Bazel Arbitr Vilyam Kollam nbsp Shotlandiya 14 listopada 2020 21 45 20 45 CET Nimechchina nbsp 3 1 nbsp UkrayinaSane nbsp 23 Verner nbsp 33 64 Protokol Yaremchuk nbsp 12 Red Bull Arena Lejpcig Arbitr Ovidiu Gacegan nbsp Rumuniya 17 listopada 2020 21 45 20 45 CET Ispaniya nbsp 6 0 nbsp NimechchinaMorata nbsp 17 Ferran Torres nbsp 33 55 71 Rodri nbsp 38 Oyarsabal nbsp 89 ProtokolOlimpijskij Sevilya Arbitr Andreas Ekberg nbsp Shveciya 17 listopada 2020 21 45 20 45 CET Shvejcariya nbsp 3 0Tehnichna peremoga prim 3 nbsp UkrayinaProtokolSvissporarena Lyucern Arbitr Anastasios Sidiropulos nbsp Greciya Final RedaguvatiDokladnishe Final chotiroh Ligi nacij UYeFA 2021Zherebkuvannya finalu projshlo 3 grudnya 2020 24 Sitka Redaguvati PivfinaliFinal 6 zhovtnya 2021 Milan nbsp Italiya1 10 zhovtnya 2021 Milan nbsp Ispaniya2 nbsp Ispaniya1 7 zhovtnya 2021 Turin nbsp Franciya2 nbsp Belgiya2 nbsp Franciya3 Match za 3 tye misce 10 zhovtnya 2021 Turin nbsp Italiya2 nbsp Belgiya1Pivfinali Redaguvati 6 zhovtnya 2021 21 45 20 45 CEST Italiya nbsp 1 2 nbsp IspaniyaPellegrini nbsp 83 Protokol Ferran Torres nbsp 17 45 1 San Siro Milan Glyadachiv 33 524 25 Arbitr Sergij Karasov Rosiya 7 zhovtnya 2021 21 45 20 45 CEST Belgiya span |
---|