Ліга конференцій УЄФА 2022—2023 — 2-й сезон Ліги конференцій УЄФА, третього за престижністю європейського щорічного футбольного клубного турніру під егідою УЄФА.
Фортуна Арена у Празі, місце проведення фіналу | |
Деталі турніру | |
---|---|
Дата | Кваліфікація: 7 липня – 25 серпня 2022 Основний турнір: 8 вересня 2022 – 7 червня 2023 |
Кількість команд | Основний турнір: 32+8 Кваліфікація: 134+43 (з 54 асоціацій) |
Призери | |
Переможець | Вест Гем Юнайтед (1-й титул) |
Фіналіст | Фіорентіна |
Статистика турніру | |
Матчів зіграно | 141 |
Голів забито | 379 (2.69 за матч) |
Глядачів | 2 077 952 (14 737 за матч) |
Найкращий бомбардир(и) | Артур Кабрал (Фіорентіна) Зекі Амдуні (Базель) — по 7 голів |
← 2021—22 2023—24 → |
Фінальний матч турніру відбувся на нейтральному стадіоні. Переможець Ліги конференцій 2022—23 автоматично потрапить до групового етапу Ліги Європи УЄФА 2023—24, якщо не кваліфікуються до Ліги чемпіонів УЄФА 2023—24 з національного чемпіонату.
24 червня 2021 Виконавчий комітет УЄФА затвердив скасування правила виїзного голу, яке використовували з 1965, в усіх змаганнях УЄФА. Таким чином, якщо в двоматчевому протистоянні нічия, команди, незалежно від голів на виїзді, грають додатковий час. Якщо по завершенню додаткового часу зберігається нічия, тоді переможець визначається серією післяматчевих пенальті.
Розподіл асоціацій ред.
У Лізі конференцій Європи УЄФА 2022—23 беруть участь 184 команди з усіх 55 асоціацій-членів УЄФА. Для визначення кількості команд-учасників від кожної з асоціацій використовується рейтинг асоціацій УЄФА:
- Асоціації 1–5 мають по одній команді.
- Асоціації 6–15 та 51–55 мають по дві команди.
- Асоціації 16–50 (окрім Ліхтенштейну[Прим LIE]) мають три команди.
- Ліхтенштейн мають лише одну команду (оскільки у Ліхтенштейні не проводять національний чемпіонат, а мають лише кубок[Прим LIE]).
- Окрім того, 20 команд, які вибули з Ліги чемпіонів УЄФА 2022—23 та 26 команд, які вибули з Ліги Європи УЄФА 2022—23, переходять до Ліги конференцій.
Рейтинг асоціацій ред.
Для Ліги конференцій УЄФА 2022—23, використовуються місця асоціацій у рейтинг асоціацій УЄФА 2021, який враховує результати країн у європейських клубних змаганнях з сезону 2016—17 по 2020—21.
Команди, які потрапили до Ліги конференцій іншим шляхом, відмічені наступним чином:
- (ЛЧ) – Додаткові путівки для команд, які перейшли з/до Ліги чемпіонів УЄФА
- (ЛЄ) – Додаткові путівки для команд, які перейшли з Ліги Європи УЄФА
|
|
|
Розподіл за раундами ред.
Наведена нижче таблиця показує список квот за замовчуванням.
Команди, що починають з цього раунду | Команди, що проходять з попереднього раунду | Команди, що переходять з Ліги чемпіонів або Ліги Європи | |
---|---|---|---|
Перший кваліфікаційний раунд (66 команд) |
| ||
Другий кваліфікаційний раунд (108 команд) | Шлях чемпіонів (18 команд) |
| |
Основний шлях (90 команд) |
|
| |
Третій кваліфікаційний раунд (64 команди) | Шлях чемпіонів (10 команд) |
| |
Основний шлях (54 команди) |
|
| |
Раунд плей-оф (44 команди) | Шлях чемпіонів (10 команд) |
|
|
Основний шлях (34 команди) |
|
|
|
Груповий етап (32 команди) |
|
| |
Стикові матчі (16 команд) |
|
| |
Плей-оф (16 команд) |
|
Список учасників ред.
ПРИМІТКА: УЄФА має затвердити остаточний список команд, оскільки кожна команда повинна отримати ліцензію. Команди не будуть виключені зі списку допоки УЄФА не відмовить в наданні ліцензії чи оскарження рішення не буде відхилено. |
Примітки в дужках пояснюють, як команда потрапила в свій початковий етап:
- ПК: переможець національного кубку
- КЛ: переможець кубку ліги (Англія)
- 2-е, 3-є, 4-е, 5-е тощо: місце в національному чемпіонаті
- Нез.: місце в попередньому сезоні національного чемпіонату, який не було завершено та визначається асоціацією; вибір команд має затвердити УЄФА
- ОР: переможець основного розіграшу чемпіонату
- ПО: переможці післясезонного плей-оф за місце в єврокубках
- ЛЧ: перейшли з Ліги чемпіонів
- 1КР: вибули з першого кваліфікаційного раунду
- ПР: вибули з попереднього раунду (Ф: з фіналу; ПФ: з півфіналу)
- ЛЄ: перейшли з Ліги Європи
- Гр: третє місце у груповому етапі
- ПО: вибули з раунду плей-оф
- ШЧ/ОШ 3КР: вибули з третього кваліфікаційного раунду (шлях чемпіонів/основний шлях)
Другий кваліфікаційний раунд, третій кваліфікаційний раунд та раунд плей-оф розділяється на шлях чемпіонів (ШЧ) та основний шлях (ОШ).
Примітка: команди, відмічені курсивом, можуть кваліфікуватися до Ліги чемпіонів 2022–23 чи Ліги Європи 2022–23 через національний чемпіонат чи кубок.
Примітки
- ^ Ліга чемпіонів (ЛЧ1): Дві з п'ятнадцяти команд, які вибули з першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів (визначаються жеребкуванням) потрапить одразу до третього кваліфікаційного раунду (шлях чемпіонів), оскільки через зміни у списку квот у першому кваліфікаційному раунді беруть участь менше команд, аніж було заплановано.
- ^ Ліхтенштейн (LIE): Усі 7 команд, афілійованих з Ліхтенштейнським футбольним союзом (LFV), грають у Швейцарській системі футбольних ліг. Єдиним змаганням, яке проводить LFV, є кубок Ліхтенштейну, переможець якого і потрапляє до кваліфікації Ліги конференцій.
- ^ Росія (RUS): УЄФА виключили російські клуби з усіх змагань через повномасштабне вторгнення в Україну. 2 травня 2022 УЄФА підтвердили рішення про виключення клубів з сезону 2022—23.
- ^ Україна (UKR): Українську Прем'єр-лігу 2021—22 не було завершено через повномасштабне вторгнення Росії. Четверта та п'ята команди на момент зупинення чемпіонату — Зоря (Луганськ) та Ворскла відповідно — були обрані Українською асоціацією футболу для участі у Лізі конференцій.
Розклад матчів і жеребкувань ред.
Розклад матчів і жеребкувань наведено в таблиці. Матчі заплановані на четвер (окрім фіналу), хоча, як виключення, деякі матчі можуть проходити у вівторок чи середу у разі виникнення конфлікту у розкладі (особливо для команд з країн, де є мало стадіонів, які відповідають вимогам УЄФА). Попри те, що для обмеженої кількості команд матчі можуть починатися о 17:30 за київським часом (16:30 CET/CEST), більшість матчів мають починатися о 19:45 та 22:00 за київським часом.
Усі жеребкування проводяться у штаб-квартирі УЄФА у Ньйоні (Швейцарія) о 14:00 чи 15:00 за київським часом.
Етап | Раунд | Дата жеребкування | Перші матчі | Матчі-відповіді |
---|---|---|---|---|
Кваліфікація | Перший кваліфікаційний раунд | 14 червня 2022 | 7 липня 2022 | 14 липня 2022 |
Другий кваліфікаційний раунд | 15 червня 2022 | 21 липня 2022 | 28 липня 2022 | |
Третій кваліфікаційний раунд | 18 липня 2022 | 4 серпня 2022 | 11 серпня 2022 | |
Раунд плей-оф | 1 серпня 2022 | 18 серпня 2022 | 25 серпня 2022 | |
Груповий етап | Тур 1 | 26 серпня 2022 | 8 вересня 2022 | |
Тур 2 | 15 вересня 2022 | |||
Тур 3 | 6 жовтня 2022 | |||
Тур 4 | 13 жовтня 2022 | |||
Тур 5 | 27 жовтня 2022 | |||
Тур 6 | 3 листопада 2022 | |||
Плей-оф | Стикові матчі | 7 листопада 2022 | 16 лютого 2023 | 23 лютого 2023 |
1/8 фіналу | 24 лютого 2023 | 9 березня 2023 | 16 березня 2023 | |
1/4 фіналу | 17 березня 2023 | 13 квітня 2023 | 20 квітня 2023 | |
1/2 фіналу | 11 травня 2023 | 18 травня 2023 | ||
Фінал | 7 червня 2023 («Сінобо», Прага) |
Кваліфікація ред.
Перший кваліфікаційний раунд ред.
Жеребкування відбулося 14 червня 2022 року. Перші матчі відбулися 7 липня 2022 року, а матчі-відповіді — 14 липня 2022 року.
- ↑ Порядок матчів було змінено після жеребкування.
Другий кваліфікаційний раунд ред.
Жеребкування відбулося 15 червня 2022 року. Перші матчі відбулися 21 липня, а матчі-відповіді — 28 липня 2022 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Ла Фіоріта | 0:10 | Балкані | 0:4 | 0:6 |
Вікінгур (Рейк'явік) | 2:0 | Нью-Сейнтс | 2:0 | 0:0 |
Сутьєска | 0:1 | Клаксвік | 0:0 | 0:1 |
Гіберніанс | 4:3 | ФКІ Левадія | 3:2 | 1:1 |
Тирана | 2:4 | Зриньські | 0:1 | 2:3 |
Лех (Познань) | 6:1 | Динамо (Батумі) | 5:0 | 1:1 |
Клуж | 4:1 | Інтер (Ескальдес) | 3:0 | 1:1 |
Тобол | 3:0 | Лінкольн Ред Імпс | 2:0 | 1:0 |
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Гзіра Юнайтед | 5:5 (пен. 3:1) | Раднички | 2:2 | 3:3 (дч) |
Аріс (Салоніки) | 7:2 | Гомель | 5:1 | 2:1 |
Ботев (Пловдив) | 0:2 | АПОЕЛ | 0:0 | 0:2 |
Фегервар | 5:3 | Габала | 4:1 | 1:2 |
Істанбул Башакшехір | {"@context": "https://schema.org","@type": "NewsArticle","inLanguage": "uk-UA","articleSection": "Вікіпедія","mainEntityOfPage": { "@type": "WebPage", "@id": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/Ліга_конференцій_УЄФА_2022–23.html"},"headline": "Ліга конференцій УЄФА 2022—2023","alternativeHeadline": "Ліга конференцій УЄФА 2022—2023","wordCount":"720","keywords":[],"image": {"@type": "ImageObject","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/template/images/fphotos/57.jpg","width": "1200","height": "675"},"dateCreated":"2023-10-31T14:39:17+00:00","datePublished":"2023-10-31T14:39:17+00:00","dateModified":"2023-10-31T14:39:17+00:00","description": "Ліга конференцій УЄФА 2022 2023 2 й сезон Ліги конференцій УЄФА третього за престижністю європейського щорічного футболь","articleBody": "Liga konferencij UYeFA 2022 2023 2 j sezon Ligi konferencij UYeFA tretogo za prestizhnistyu yevropejskogo shorichnogo futbolnogo klubnogo turniru pid egidoyu UYeFA Liga konferencij UYeFA 2022 2023Fortuna Arena u Prazi misce provedennya finaluDetali turniruData Kvalifikaciya 7 lipnya 25 serpnya 2022Osnovnij turnir 8 veresnya 2022 7 chervnya 2023Kilkist komand Osnovnij turnir 32 8Kvalifikaciya 134 43 z 54 asociacij PrizeriPeremozhec Vest Gem Yunajted 1 j titul Finalist FiorentinaStatistika turniruMatchiv zigrano 141Goliv zabito 379 2 69 za match Glyadachiv 2 077 952 14 737 za match Najkrashij bombardir i Artur Kabral Fiorentina Zeki Amduni Bazel po 7 goliv 2021 222023 24 Finalnij match turniru vidbuvsya na nejtra","author":[{"@type": "Organization","name": "www.wikidata.uk-ua.nina.az","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/Ліга_конференцій_УЄФА_2022–23.html"}],"publisher": { "@type": "Organization", "name":"www.wikidata.uk-ua.nina.az", "logo": { "@type": "ImageObject","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/template/images/logo.svg","width": 200,"height": 45 }}} Дата публікації: Liga konferencij UYeFA 2022 2023 2 j sezon Ligi konferencij UYeFA tretogo za prestizhnistyu yevropejskogo shorichnogo futbolnogo klubnogo turniru pid egidoyu UYeFA Liga konferencij UYeFA 2022 2023Fortuna Arena u Prazi misce provedennya finaluDetali turniruData Kvalifikaciya 7 lipnya 25 serpnya 2022Osnovnij turnir 8 veresnya 2022 7 chervnya 2023Kilkist komand Osnovnij turnir 32 8Kvalifikaciya 134 43 z 54 asociacij PrizeriPeremozhec Vest Gem Yunajted 1 j titul Finalist FiorentinaStatistika turniruMatchiv zigrano 141Goliv zabito 379 2 69 za match Glyadachiv 2 077 952 14 737 za match Najkrashij bombardir i Artur Kabral Fiorentina Zeki Amduni Bazel po 7 goliv 2021 222023 24 Finalnij match turniru vidbuvsya na nejtralnomu stadioni Peremozhec Ligi konferencij 2022 23 avtomatichno potrapit do grupovogo etapu Ligi Yevropi UYeFA 2023 24 yaksho ne kvalifikuyutsya do Ligi chempioniv UYeFA 2023 24 z nacionalnogo chempionatu 24 chervnya 2021 Vikonavchij komitet UYeFA zatverdiv skasuvannya pravila viyiznogo golu yake vikoristovuvali z 1965 v usih zmagannyah UYeFA Takim chinom yaksho v dvomatchevomu protistoyanni nichiya komandi nezalezhno vid goliv na viyizdi grayut dodatkovij chas Yaksho po zavershennyu dodatkovogo chasu zberigayetsya nichiya todi peremozhec viznachayetsya seriyeyu pislyamatchevih penalti 1 2 Zmist 1 Rozpodil asociacij 1 1 Rejting asociacij 1 2 Rozpodil za raundami 1 3 Spisok uchasnikiv 2 Rozklad matchiv i zherebkuvan 3 Kvalifikaciya 3 1 Pershij kvalifikacijnij raund 3 2 Drugij kvalifikacijnij raund 3 3 Tretij kvalifikacijnij raund 3 4 Raund plej of 4 Grupovij etap 4 1 Grupa A 4 2 Grupa B 4 3 Grupa C 4 4 Grupa D 4 5 Grupa E 4 6 Grupa F 4 7 Grupa G 4 8 Grupa H 5 Plej of 5 1 Turnirna sitka 5 2 Stikovi matchi 5 3 1 8 finalu 5 4 1 4 finalu 5 5 1 2 finalu 5 6 Final 6 Div takozh 7 Primitki 8 PosilannyaRozpodil asociacij red U Lizi konferencij Yevropi UYeFA 2022 23 berut uchast 184 komandi z usih 55 asociacij chleniv UYeFA Dlya viznachennya kilkosti komand uchasnikiv vid kozhnoyi z asociacij vikoristovuyetsya rejting asociacij UYeFA Asociaciyi 1 5 mayut po odnij komandi Asociaciyi 6 15 ta 51 55 mayut po dvi komandi Asociaciyi 16 50 okrim Lihtenshtejnu Prim LIE mayut tri komandi Lihtenshtejn mayut lishe odnu komandu oskilki u Lihtenshtejni ne provodyat nacionalnij chempionat a mayut lishe kubok Prim LIE Okrim togo 20 komand yaki vibuli z Ligi chempioniv UYeFA 2022 23 ta 26 komand yaki vibuli z Ligi Yevropi UYeFA 2022 23 perehodyat do Ligi konferencij Rejting asociacij red Dlya Ligi konferencij UYeFA 2022 23 vikoristovuyutsya miscya asociacij u rejting asociacij UYeFA 2021 yakij vrahovuye rezultati krayin u yevropejskih klubnih zmagannyah z sezonu 2016 17 po 2020 21 3 Komandi yaki potrapili do Ligi konferencij inshim shlyahom vidmicheni nastupnim chinom LCh Dodatkovi putivki dlya komand yaki perejshli z do Ligi chempioniv UYeFA LYe Dodatkovi putivki dlya komand yaki perejshli z Ligi Yevropi UYeFARejting asociacij dlya Ligi konferencij UYeFA 2022 23 Asociaciya Koef Komandi Primitki1 nbsp Angliya 100 569 12 nbsp Ispaniya 97 8553 nbsp Italiya 75 438 1 LYe 4 nbsp Nimechchina 73 5705 nbsp Franciya 56 0816 nbsp Portugaliya 48 549 2 1 LYe 7 nbsp Niderlandi 39 2008 nbsp Rosiya 38 382 09 nbsp Belgiya 36 500 2 1 LYe 10 nbsp Avstriya 35 825 1 LYe 11 nbsp Shotlandiya 33 375 1 LYe 12 nbsp Ukrayina 33 100 1 LYe 13 nbsp Turechchina 30 100 2 LYe 14 nbsp Daniya 27 875 1 LYe 15 nbsp Kipr 27 750 2 LYe 16 nbsp Serbiya 26 750 3 1 LYe 17 nbsp Chehiya 26 600 1 LYe 18 nbsp Horvatiya 26 27519 nbsp Shvejcariya 26 225 Asociaciya Koef Komandi Primitki20 nbsp Greciya 26 000 321 nbsp Izrayil 24 37522 nbsp Norvegiya 21 000 1 LYe 23 nbsp Shveciya 20 50024 nbsp Bolgariya 20 375 1 LYe 25 nbsp Rumuniya 18 200 1 LCh 26 nbsp Azerbajdzhan 16 875 1 LYe 27 nbsp Kazahstan 15 625 1 LCh 28 nbsp Ugorshina 15 50029 nbsp Bilorus 15 250 1 LCh 30 nbsp Polsha 15 125 1 LCh 31 nbsp Sloveniya 14 250 1 LYe 32 nbsp Slovachchina 13 625 1 LYe 33 nbsp Lihtenshtejn 9 000 1 Prim LIE 34 nbsp Litva 8 750 3 1 LYe 35 nbsp Lyuksemburg 8 250 1 LYe 36 nbsp Bosniya i Gercegovina 8 000 1 LCh 37 nbsp Irlandiya 7 875 1 LYe Asociaciya Koef Komandi Primitki38 nbsp Makedoniya 7 625 3 1 LYe 39 nbsp Virmeniya 7 375 1 LYe 40 nbsp Latviya 7 375 1 LCh 41 nbsp Albaniya 7 250 1 LCh 42 nbsp Pivnichna Irlandiya 6 958 1 LYe 43 nbsp Gruziya 6 875 1 LCh 44 nbsp Finlyandiya 6 87545 nbsp Moldova 6 875 1 LYe 46 nbsp Malta 6 375 1 LCh 47 nbsp Farerski ostrovi 6 125 1 LCh 48 nbsp Kosovo 5 833 1 LCh 49 nbsp Gibraltar 5 666 1 LCh 50 nbsp Chornogoriya 5 000 1 LCh 51 nbsp Uels 5 000 2 1 LCh 52 nbsp Islandiya 4 875 1 LCh 53 nbsp Estoniya 4 750 1 LCh 54 nbsp Andorra 3 331 1 LCh 55 nbsp San Marino 1 166 1 LCh Rozpodil za raundami red Navedena nizhche tablicya pokazuye spisok kvot za zamovchuvannyam 4 Spisok kvot dlya Ligi konferencij UYeFA 2022 23 Komandi sho pochinayut z cogo raundu Komandi sho prohodyat z poperednogo raundu Komandi sho perehodyat z Ligi chempioniv abo Ligi YevropiPershij kvalifikacijnij raund 66 komand 26 volodariv kubkiv z asociacij 30 55 25 klubiv sho zajnyali drugi miscya v chempionatah asociacij 30 55 okrim Lihtenshtejnu Prim LIE 21 klub sho zajnyali treti miscya v chempionatah asociacij 29 50 okrim Lihtenshtejnu Prim LIE Drugij kvalifikacijnij raund 108 komand Shlyah chempioniv 18 komand 3 klubi yaki vibuli pislya poperednogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv UYeFA shlyah chempioniv 17 klubiv yaki vibuli pislya pershogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv UYeFA shlyah chempioniv Osnovnij shlyah 90 komand 14 volodariv kubkiv z asociacij 16 29 14 klubiv sho zajnyali drugi miscya v chempionatah asociacij 16 29 16 klubiv sho zajnyali treti miscya v chempionatah asociacij 13 28 9 klubiv sho zajnyali chetverti miscya v chempionatah asociacij 7 15 1 klub sho zajnyav p yate misce v chempionati asociaciyi 6 36 peremozhciv pershogo kvalifikacijnogo raunduTretij kvalifikacijnij raund 64 komandi Shlyah chempioniv 10 komand 10 peremozhciv drugogo kvalifikacijnogo raundu shlyah chempioniv Osnovnij shlyah 54 komandi 6 klubiv sho zajnyali treti miscya v chempionatah asociacij 7 12 1 klub sho zajnyav chetverte misce v chempionati asociaciyi 6 45 peremozhciv drugogo kvalifikacijnogo raundu osnovnij shlyah Raund plej of 44 komandi Shlyah chempioniv 10 komand 5 peremozhciv tretogo kvalifikacijnogo raundu shlyah chempioniv 5 klubiv yaki vibuli pislya tretogo kvalifikacijnogo raundu Ligi Yevropi UYeFA shlyah chempioniv Osnovnij shlyah 34 komandi 1 klub sho zajnyav p yate misce v chempionati asociaciyi 5 4 klubi sho zajnyali shosti miscya v chempionatah asociacij 1 4 volodar Kubka ligi dlya Angliyi 26 peremozhciv tretogo kvalifikacijnogo raundu osnovnij shlyah 3 klubi yaki vibuli pislya tretogo kvalifikacijnogo raundu Ligi Yevropi UYeFA osnovnij shlyah Grupovij etap 32 komandi 5 peremozhciv raundu plej of shlyah chempioniv 17 peremozhciv raundu plej of osnovnij shlyah 10 klubiv yaki vibuli pislya raundu plej of Ligi Yevropi UYeFAStikovi matchi 16 komand 8 klubiv yaki posili drugi miscya u grupah grupovogo etapu 8 klubiv yaki posili treti miscya u grupah grupovogo etapu Ligi YevropiPlej of 16 komand 8 klubiv yaki posili pershi miscya u grupah grupovogo etapu 8 peremozhciv stikovih matchivSpisok uchasnikiv red PRIMITKA UYeFA maye zatverditi ostatochnij spisok komand oskilki kozhna komanda povinna otrimati licenziyu Komandi ne budut viklyucheni zi spisku dopoki UYeFA ne vidmovit v nadanni licenziyi chi oskarzhennya rishennya ne bude vidhileno Primitki v duzhkah poyasnyuyut yak komanda potrapila v svij pochatkovij etap PK peremozhec nacionalnogo kubku KL peremozhec kubku ligi Angliya 2 e 3 ye 4 e 5 e tosho misce v nacionalnomu chempionati Nez misce v poperednomu sezoni nacionalnogo chempionatu yakij ne bulo zaversheno ta viznachayetsya asociaciyeyu vibir komand maye zatverditi UYeFA OR peremozhec osnovnogo rozigrashu chempionatu PO peremozhci pislyasezonnogo plej of za misce v yevrokubkah LCh perejshli z Ligi chempioniv 1KR vibuli z pershogo kvalifikacijnogo raundu PR vibuli z poperednogo raundu F z finalu PF z pivfinalu LYe perejshli z Ligi Yevropi Gr tretye misce u grupovomu etapi PO vibuli z raundu plej of ShCh OSh 3KR vibuli z tretogo kvalifikacijnogo raundu shlyah chempioniv osnovnij shlyah Drugij kvalifikacijnij raund tretij kvalifikacijnij raund ta raund plej of rozdilyayetsya na shlyah chempioniv ShCh ta osnovnij shlyah OSh Primitka komandi vidmicheni kursivom mozhut kvalifikuvatisya do Ligi chempioniv 2022 23 chi Ligi Yevropi 2022 23 cherez nacionalnij chempionat chi kubok Komandi uchasniki Ligi konferencij UYeFA 2022 23 Startovij raund KomandiStikovi matchi nbsp Lacio LYe Gr nbsp Braga LYe Gr nbsp Trabzonspor LYe Gr nbsp AEK LYe Gr nbsp Bude Glimt LYe Gr nbsp Ludogorec LYe Gr nbsp Karabah LYe Gr nbsp Sherif LYe Gr Grupovij etap nbsp Gent LYe PO nbsp Austriya Viden LYe PO nbsp Garts LYe PO nbsp Dnipro 1 LYe PO nbsp Sivasspor LYe PO nbsp Silkeborg LYe PO nbsp Apollon LYe PO nbsp Zhalgiris LYe PO nbsp Shemrok Rovers LYe PO nbsp Pyunik LYe PO Raund plej of ShCh nbsp Maribor LYe KR3 ShCh nbsp Slovan LYe KR3 ShCh nbsp F91 Dyudelanzh LYe KR3 ShCh nbsp Shkupi LYe KR3 ShCh nbsp Linfild LYe KR3 ShCh OSh nbsp Vest Gem Yunajted 7 e nbsp Vilyarreal 7 e nbsp Fiorentina 7 e nbsp Keln 7 e nbsp Nicca 5 e nbsp Partizan LYe KR3 OSh nbsp Slovacko LYe KR3 OSh KR3 ShCh nbsp Shahtar LCh KR1 Pr LCh1 nbsp RFSh LCh KR1 Pr LCh1 OSh nbsp Zhil Visente 5 e nbsp Tvente 4 e nbsp Anderleht 3 ye nbsp Volfsberger 4 e nbsp Dandi Yunajted 4 e nbsp Zorya Nez 4 e Pr UKR nbsp Hajduk Split PK nbsp Lugano PK nbsp Panatinayikos PK KR2 ShCh nbsp Kluzh LCh KR1 nbsp Tobol LCh KR1 nbsp Leh LCh KR1 nbsp Zrinski LCh KR1 nbsp Tirana LCh KR1 nbsp Dinamo Batumi LCh KR1 nbsp Gibernians LCh KR1 nbsp Klaksvik LCh KR1 nbsp Balkani LCh KR1 nbsp Linkoln Red Imps LCh KR1 nbsp Sutyeska LCh KR1 nbsp Nyu Sejnts LCh KR1 nbsp Vikingur LCh KR1 nbsp Inter LCh PR F nbsp FKI Levadiya LCh PR PF nbsp La Fiorita LCh PR PF OSh nbsp Vitoriya Gimarajnsh 6 e nbsp AZ PO nbsp Antverpen 4 e nbsp Rapid Viden PO nbsp Motervell 5 e nbsp Vorskla Nez 5 e Pr UKR nbsp Konyaspor 3 ye nbsp Istanbul Bashakshehir 4 e nbsp Brondbyu 4 e nbsp Viborg PO nbsp APOEL 3 ye nbsp Aris Limasol 4 e nbsp Chukarichki 3 ye nbsp Radnichki 4 e nbsp Slaviya Praga 2 e nbsp Sparta Praga 3 ye nbsp Osiyek 3 ye nbsp Riyeka 4 e nbsp Bazel 2 e nbsp Yang Bojz 3 ye nbsp PAOK 2 e nbsp Aris Saloniki 3 ye nbsp Hapoel Beer Sheva PK nbsp Makkabi Tel Aviv 3 ye nbsp Makkabi Netanya 4 e nbsp Molde 2 e nbsp Viking 3 ye nbsp Lillestrem 4 e nbsp AIK 2 e nbsp Yurgorden 3 ye nbsp Elfsborg 4 e nbsp Levski PK nbsp CSKA Sofiya 2 e nbsp Botev Plovdiv PO nbsp Sepsi PK nbsp FKSB 2 e nbsp KS U Krajova PO nbsp Neftchi 2 e nbsp Zira 3 ye nbsp Gabala 4 e nbsp Kajrat PK nbsp Astana 2 e nbsp Kizilzhar 4 e nbsp Kishvarda 2 e nbsp Akademiya Pushkasha 3 ye nbsp Fegervar 4 e nbsp Gomel PK nbsp BATE 2 e nbsp Rakuv PK nbsp Koper PK nbsp Spartak Trnava PK nbsp Vaduc PK Pr LIE nbsp Suduva 2 e nbsp Rasing PK nbsp Velezh PK nbsp Sent Patriks Atletik PK nbsp Makedoniya GP PK nbsp Noravank PK nbsp Valmiyera 2 e nbsp Vlazniya PK KR1 nbsp Dinamo Minsk 3 ye nbsp Pogon Shecin 3 ye nbsp Lehiya Gdansk 4 e nbsp Olimpiya Lyublyana 3 ye nbsp Mura 05 4 e nbsp Ruzhomberok 2 e nbsp DAK 1904 PO nbsp Kauno Zhalgiris 3 ye nbsp Panevezhis 4 e nbsp Differdanzh 03 2 e nbsp Fola 3 ye nbsp Tuzla Siti 2 e nbsp Borac Banya Luka 3 ye nbsp Slajgo Roverz 3 ye nbsp Derri Siti 4 e nbsp Akademiya Pandyeva 2 e nbsp Shkendiya 3 ye nbsp Ararat Virmeniya 2 e nbsp Alashkert 3 ye nbsp Liyepaya 3 ye nbsp Riga 4 e nbsp Lachi 2 e nbsp Partizani 3 ye nbsp Kruzejders PK nbsp Kliftonvill 2 e nbsp Larn PO nbsp Saburtalo PK nbsp Dinamo Tbilisi 2 e nbsp Dila 3 ye nbsp KuPS PK nbsp SYaK 3 ye nbsp Inter Turku 4 e nbsp Petrokub 2 e nbsp Milsami 3 ye nbsp Sfintul George 4 e nbsp Floriana PK nbsp Hamrun Spartans 3 ye nbsp Gzira Yunajted 2 e nbsp B36 Torsgavn PK nbsp GB Torsgavn 2 e nbsp Vikingur 3 ye nbsp Llapi PK nbsp Drita 2 e nbsp G yilani 3 ye nbsp Yuerop 2 e nbsp Sent Dzhozefs 3 ye nbsp Bruno Megpis 4 e nbsp Buduchnost PK nbsp Dechich 3 ye nbsp Iskra 4 e nbsp Bala Taun 2 e nbsp Nyutaun 3 ye nbsp Bryejdablik 2 e nbsp Rejk yavik 3 ye nbsp Pajde PK nbsp Flora 2 e nbsp Atletik Eskaldes PK nbsp UE Santa Koloma 2 e nbsp Tre Fjori PK nbsp Tre Penne 2 e Primitki Liga chempioniv LCh1 Dvi z p yatnadcyati komand yaki vibuli z pershogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv viznachayutsya zherebkuvannyam potrapit odrazu do tretogo kvalifikacijnogo raundu shlyah chempioniv oskilki cherez zmini u spisku kvot u pershomu kvalifikacijnomu raundi berut uchast menshe komand anizh bulo zaplanovano Lihtenshtejn LIE Usi 7 komand afilijovanih z Lihtenshtejnskim futbolnim soyuzom LFV grayut u Shvejcarskij sistemi futbolnih lig Yedinim zmagannyam yake provodit LFV ye kubok Lihtenshtejnu peremozhec yakogo i potraplyaye do kvalifikaciyi Ligi konferencij Rosiya RUS UYeFA viklyuchili rosijski klubi z usih zmagan cherez povnomasshtabne vtorgnennya v Ukrayinu 5 6 2 travnya 2022 UYeFA pidtverdili rishennya pro viklyuchennya klubiv z sezonu 2022 23 7 Ukrayina UKR Ukrayinsku Prem yer ligu 2021 22 ne bulo zaversheno cherez povnomasshtabne vtorgnennya Rosiyi Chetverta ta p yata komandi na moment zupinennya chempionatu Zorya Lugansk ta Vorskla vidpovidno buli obrani Ukrayinskoyu asociaciyeyu futbolu dlya uchasti u Lizi konferencij Rozklad matchiv i zherebkuvan red Rozklad matchiv i zherebkuvan navedeno v tablici Matchi zaplanovani na chetver okrim finalu hocha yak viklyuchennya deyaki matchi mozhut prohoditi u vivtorok chi seredu u razi viniknennya konfliktu u rozkladi osoblivo dlya komand z krayin de ye malo stadioniv yaki vidpovidayut vimogam UYeFA Popri te sho dlya obmezhenoyi kilkosti komand matchi mozhut pochinatisya o 17 30 za kiyivskim chasom 16 30 CET CEST bilshist matchiv mayut pochinatisya o 19 45 ta 22 00 za kiyivskim chasom 8 Usi zherebkuvannya provodyatsya u shtab kvartiri UYeFA u Njoni Shvejcariya o 14 00 chi 15 00 za kiyivskim chasom 9 Rozklad Ligi konferencij UYeFA 2022 23 10 Etap Raund Data zherebkuvannya Pershi matchi Matchi vidpovidiKvalifikaciya Pershij kvalifikacijnij raund 14 chervnya 2022 7 lipnya 2022 14 lipnya 2022Drugij kvalifikacijnij raund 15 chervnya 2022 21 lipnya 2022 28 lipnya 2022Tretij kvalifikacijnij raund 18 lipnya 2022 4 serpnya 2022 11 serpnya 2022Raund plej of 1 serpnya 2022 18 serpnya 2022 25 serpnya 2022Grupovij etap Tur 1 26 serpnya 2022 8 veresnya 2022Tur 2 15 veresnya 2022Tur 3 6 zhovtnya 2022Tur 4 13 zhovtnya 2022Tur 5 27 zhovtnya 2022Tur 6 3 listopada 2022Plej of Stikovi matchi 7 listopada 2022 16 lyutogo 2023 23 lyutogo 20231 8 finalu 24 lyutogo 2023 9 bereznya 2023 16 bereznya 20231 4 finalu 17 bereznya 2023 13 kvitnya 2023 20 kvitnya 20231 2 finalu 11 travnya 2023 18 travnya 2023Final 7 chervnya 2023 Sinobo nbsp Praga Kvalifikaciya red Dokladnishe Kvalifikaciya Ligi konferencij UYeFA 2022 2023Pershij kvalifikacijnij raund red Zherebkuvannya vidbulosya 14 chervnya 2022 roku 11 Pershi matchi vidbulisya 7 lipnya 2022 roku a matchi vidpovidi 14 lipnya 2022 roku Komanda 1 Zag Komanda 2 1 j match 2 j matchAlashkert nbsp 2 4 nbsp Hamrun Spartans 1 0 1 4Lehiya Gdansk nbsp 6 2 nbsp Akademiya Pandyeva 4 1 2 1Inter Turku nbsp 1 3 nbsp Drita 1 0 0 3Dinamo Tbilisi nbsp 4 4 pen 5 6 nbsp Pajde 2 3 2 1 dch Panevezhis nbsp 0 2 nbsp Milsami 0 0 0 2Lachi nbsp 1 0 nbsp Iskra 0 0 1 0G yilani nbsp 2 3 a nbsp Liyepaya 1 0 1 3Sfintul George nbsp 2 4 nbsp Mura 05 1 2 1 2KuPS nbsp 2 0 nbsp Dila 2 0 0 0Ruzhomberok nbsp 2 0 nbsp Kauno Zhalgiris 2 0 0 0Buduchnost nbsp 4 2 nbsp Llapi 2 0 2 2Gzira Yunajted nbsp 2 1 nbsp Atletik Eskaldes 1 1 1 0 dch Borac Banya Luka nbsp 3 3 pen 3 4 nbsp B36 Torsgavn 2 0 1 3 dch Olimpiya Lyublyana nbsp 3 2 nbsp Differdanzh 03 1 1 2 1 dch Sent Dzhozefs nbsp 1 0 a nbsp Larn 0 0 1 0UE Santa Koloma nbsp 1 5 a nbsp Bryejdablik 0 1 1 4DAK 1904 nbsp 5 1 nbsp Kliftonvill 2 1 3 0Vikingur nbsp 3 1 nbsp Yuerop 1 0 2 1Bala Taun nbsp 2 2 pen 3 4 nbsp Slajgo Roverz 1 2 1 0 dch Fola nbsp 1 4 a nbsp Tre Fjori 0 1 1 3Dinamo Minsk nbsp 3 2 nbsp Dechich 1 1 2 1Tre Penne nbsp 0 8 nbsp Tuzla Siti 0 2 0 6Saburtalo nbsp 1 1 pen 5 4 nbsp Partizani 0 1 1 0 dch Shkendiya nbsp 4 2 nbsp Ararat Yerevan 2 0 2 2Floriana nbsp 0 1 nbsp Petrokub 0 0 0 1Pogon Shecin nbsp 4 2 nbsp Rejk yavik 4 1 0 1GB Torsgavn nbsp 2 2 pen 2 4 nbsp Nyutaun 1 0 1 2 dch Bruno Megpis nbsp 3 4 nbsp Kruzejders 2 1 1 3Flora nbsp 3 4 nbsp SYaK 1 0 2 4 dch Derri Siti nbsp 0 4 nbsp Riga 0 2 0 2 a b v g Poryadok matchiv bulo zmineno pislya zherebkuvannya Drugij kvalifikacijnij raund red Zherebkuvannya vidbulosya 15 chervnya 2022 roku 12 Pershi matchi vidbulisya 21 lipnya a matchi vidpovidi 28 lipnya 2022 roku Komanda 1 Zag Komanda 2 1 j match 2 j matchShlyah chempioniv La Fiorita nbsp 0 10 nbsp Balkani 0 4 0 6Vikingur Rejk yavik nbsp 2 0 nbsp Nyu Sejnts 2 0 0 0Sutyeska nbsp 0 1 nbsp Klaksvik 0 0 0 1Gibernians nbsp 4 3 nbsp FKI Levadiya 3 2 1 1Tirana nbsp 2 4 nbsp Zrinski 0 1 2 3Leh Poznan nbsp 6 1 nbsp Dinamo Batumi 5 0 1 1Kluzh nbsp 4 1 nbsp Inter Eskaldes 3 0 1 1Tobol nbsp 3 0 nbsp Linkoln Red Imps 2 0 1 0 Komanda 1 Zag Komanda 2 1 j match 2 j matchOsnovnij shlyah Gzira Yunajted nbsp 5 5 pen 3 1 nbsp Radnichki 2 2 3 3 dch Aris Saloniki nbsp 7 2 a nbsp Gomel 5 1 2 1Botev Plovdiv nbsp 0 2 nbsp APOEL 0 0 0 2Fegervar nbsp 5 3 nbsp Gabala 4 1 1 2Istanbul Bashakshehir nbsp td st |