Ліга Європи УЄФА 2018–2019 — десятий розіграш щорічного футбольного клубного змагання, яке до зміни формату називалось «Кубок УЄФА». Фінальний матч відбувся в Баку, Азербайджан на Олімпійському стадіоні.
Деталі турніру | |
---|---|
Дата | 26 червня 2018 — 29 травня 2019 |
Кількість команд | 48+8 (основний турнір) 158+55 (кваліфікація) (з 55 асоціацій) |
Стадіони | Європа |
Призери | |
Переможець | «Челсі» (2-й титул) |
Фіналіст | «Арсенал» |
Статистика турніру | |
Матчів зіграно | 205 |
Голів забито | 565 (2.76 за матч) |
Глядачів | 5 145 474 (25 100 за матч) |
Найкращий бомбардир(и) | Олів'є Жіру (11 голів) |
Переможець турніру англійський клуб «Челсі» кваліфікувався до Ліги чемпіонів УЄФА 2019-20, а також отримав право зіграти проти переможця Ліги чемпіонів УЄФА 2018-19 в Суперкубку УЄФА 2019.
Зміни формату Редагувати
9 грудня 2016 УЄФА підтвердив план реформування Ліги чемпіонів УЄФА на цикл 2018-2021 років, який був оголошений 26 серпня 2016 року. Відповідно до нового регламенту, усі команди, які вибули після кваліфікаційних раундів Ліги чемпіонів УЄФА, отримають другий шанс у Лізі Європи.
Розподіл асоціацій Редагувати
У Лізі Європи УЄФА 2018-19 візьмуть участь 214 команд з усіх 55 асоціацій членів УЄФА. Рейтинг асоціацій, оснований на таблиці коефіцієнтів УЄФА, використовується для визначення кількості команд-учасниць для кожної асоціації:
- Асоціації 1-51 (крім Ліхтенштейну) представлені трьома (3) командами
- Асоціації 52-54 представлені двома (2) командами
- Ліхтенштейн та Косово представлені однією (1) командою
- А також 55 команд-невдах Ліги чемпіонів УЄФА 2018-19 переходять в Лігу Європи
Рейтинг асоціацій Редагувати
Асоціації отримують місця у Лізі Європи УЄФА 2018-19 відповідно до таблиці коефіцієнтів УЄФА 2017 (з 2012 по 2017 рік).
|
|
|
Розподіл за раундами Редагувати
В розподілі за раундами за замовчуванням 17 клубів, які вибули після першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА, переходять до другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи (Шлях чемпіонів). Однак, на одну менше невдахи перейдуть до Ліги Європи через те, що переможець Ліги чемпіонів попереднього сезону вже кваліфікувався до групового етапу Ліги чемпіонів через путівку від своєї країни. Тому, тільки 19 клубів братимуть участь в Шляху чемпіонів другого кваліфікаційного раунду (один з них в результаті жеребкування отримує автоматичний прохід до третього кваліфікаційного раунду).
Крім того, за замовчуванням 3 клуби, які вибули після другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА (нечемпіони) переходять до третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи (Основний шлях). Однак, на одну менше невдахи перейдуть до Ліги Європи через те, що переможець Ліги Європи попереднього сезону вже кваліфікувався до групового етапу Ліги чемпіонів через путівку від своєї країни. Отже, внесено наступні зміни:
- Володар кубка асоціації 18 (Данія) братиме участь в третьому кваліфікаційному раунді замість другого кваліфікаційного раунду.
- Володар кубка асоціації 25 (Норвегія) братиме участь в другому кваліфікаційному раунді замість першого кваліфікаційного раунду.
- Володарі кубків асоціацій 50 та 51 (Уельс та Фарерські острови) братимуть участь в першому кваліфікаційному раунді замість попереднього раунду.
Раунд | Команди, що починають з цього раунду | Команди, що вийшли з попереднього раунду | Команди, що вибули з Ліги Чемпіонів |
---|---|---|---|
Попередній раунд (14 команд) |
| ||
Перший кваліфікаційний раунд (94 команди) |
|
| |
Другий кваліфікаційний раунд | Шлях чемпіонів (19 команд) |
| |
Основний шлях (74 команди) |
|
| |
Третій кваліфікаційний раунд | Шлях чемпіонів (20 команд) |
|
|
Основний шлях (52 команди) |
|
|
|
Раунд плей-оф | Шлях чемпіонів (16 команд) |
|
|
Основний шлях (26 команд) |
| ||
Груповий етап (48 команд) |
|
|
|
Плей-оф (32 команди) |
|
|
Список учасників Редагувати
Теги в дужках вказують на те, як команда потрапила в турнір:
- ПК: переможець національного кубка
- 2-е, 3-є, 4-е, і т. д.: позиція в чемпіонаті
- ПП: переможці післясезонного європейського плей-оф
- ЛЧ: команди, що вибули з Ліги чемпіонів
- ГР: груповий етап
- П-О: раунд плей-оф
- 3КР: 3-й кваліфікаційний раунд
- 2КР: 2-й кваліфікаційний раунд
- 1КР: 1-й кваліфікаційний раунд
- ПР: попередній раунд
- ^ Албанія (ALB): В березні 2018 року Скендербеу отримав 10-річну дискваліфікацію в клубних турнірах УЄФА через договірні матчі. Оскільки Скендербеу став чемпіоном Албанії з футболу 2017—2018, Кукесі, що посів 2-е місце, буде брати участь в Лізі чемпіонів замість Ліги Європи. Отже, путівка надана Партизані, що посів 5-е місце.
- ^ Вірменія (ARM): Ширак, що посів 4-е місце в Чемпіонаті Вірменії з футболу 2017—2018, кваліфікувався до першого кваліфікаційного раунду, але був покараний Федерацією футболу Вірменії через договірні матчі, і згодом повідомив УЄФА про свою відмову від участі в Лізі Європи. Отже, путівка надана Пюніку, що посів 5-е місце.
- ^ Естонія (EST): ФКІ Таллінн, що посів 4-е місце в Мейстрілізі 2017, кваліфікувався до першого кваліфікаційного раунду, але був розформований та об'єднаний з Левадією, що перемогла в Кубку Естонії з футболу 2017—2018, в ФКІ Левадія. Отже, путівка надана Нарва Транс, що посів 5-е місце.
- ^ Ірландія (IRL): Деррі Сіті розташований у Північній Ірландії, але бере участь у Лізі Європи через одну із путівок від Ірландії (усі очки коефіцієнту, які здобуває цей клуб, нараховуються Ірландії, а не Північній Ірландії).
- ^ Італія (ITA): Мілан, що посів 6-е місце в Італійській Серії A 2017–2018, кваліфікувався до групового етапу, але спочатку був виключений з участі в єврокубках через порушення правил фінансовго фейр-плей. Проте він подав апеляцію до Спортивного арбітражного суду і заборона була скасована 20 липня 2018 року.
- ^ Казахстан (KAZ): Ордабаси, що посів 3-є місце в Чемпіонаті Казахстану з футболу 2017, кваліфікувався до першого кваліфікаційного раунду, але не отримав ліцензію від УЄФА. Отже, путівка надана Тоболу, що посів 5-е місце.
- ^ Молдова (MDA): Дачія, що посіла 4-е місце в Національному дивізіоні Молдови 2017, кваліфікувалася до першого кваліфікаційного раунду, але була розформована після сезону. Отже, путівка надана Зарі, що посіла 5-е місце.
- ^ Португалія (POR): Авеш, переможець Кубка Португалії з футболу 2017—2018, кваліфікувався до групового етапу, але не отримав ліцензію від УЄФА. Отже, Спортінг (Лісабон), що посів 3-є місце в Прімейра-лізі 2017—2018, братиме участь в груповому етапі замість третього кваліфікаційного раунду, Брага, що посіла 4-е місце, братиме участь в третьому кваліфікаційному раунді замість другого кваліфікаційного раунду, а путівка в другий кваліфікаційний раунд надана Ріу Аве, що посів 5-е місце.
- ^ Росія (RUS): Тосно, переможець Кубка Росії з футболу 2017—2018, кваліфікувався до групового етапу, але не отримав ліцензію від УЄФА. Отже, Краснодар, що посів 4-е місце в Чемпіонаті Росії з футболу 2017—2018, братиме участь в груповому етапі замість третього кваліфікаційного раунду, Зеніт, що посів 5-е місце, братиме участь в третьому кваліфікаційному раунді замість другого кваліфікаційного раунду, а путівка в другий кваліфікаційний раунд надана Уфі, що посіла 6-е місце.
- ^ Уельс (WAL): Бангор Сіті, що посів 2-е місце в Чемпіонаті Уельсу з футболу 2017—2018, кваліфікувався до попереднього раунду, але не отримав ліцензію від УЄФА. Отже, путівка надана Бала Таун, що посів 4-е місце.
- ^ Чорногорія (MNE): Грбаль, що посів 4-е місце в Чемпіонаті Чорногорії з футболу 2017—2018, кваліфікувалася до першого кваліфікаційного раунду, але не отримав ліцензію від УЄФА. Отже, путівка надана Рудару, що посів 6-е місце, через те, що Зета, що посіла 5-е місце, також не отримала ліцензію від УЄФА.
Розклад матчів і жеребкувань Редагувати
Всі жеребкування пройдуть у штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні, Швейцарія, якщо не вказано інше.
Фаза | Раунд | Жеребкування | Перший матч | Матч-відповідь |
---|---|---|---|---|
Кваліфікація | Попередній раунд | 12 червня 2018 | 28 червня 2018 | 5 липня 2018 |
Перший кваліфікаційний раунд | 19 червня 2018 (Шлях чемпіонів) 20 червня 2018 (Основний шлях) | 12 липня 2018 | 19 липня 2018 | |
Другий кваліфікаційний раунд | 26 липня 2018 | 2 серпня 2018 | ||
Третій кваліфікаційний раунд | 23 липня 2018 | 9 серпня 2018 | 16 серпня 2018 | |
Кваліфікаційний плей-оф | Раунд плей-оф | 6 серпня 2018 | 23 серпня 2018 | 30 серпня 2018 |
Груповий турнір | Тур 1 | 31 серпня 2018 (Монако) | 20 вересня 2018 | |
Тур 2 | 4 жовтня 2018 | |||
Тур 3 | 25 жовтня 2018 | |||
Тур 4 | 8 листопада 2018 | |||
Тур 5 | 29 листопада 2018 | |||
Тур 6 | 13 грудня 2018 | |||
Плей-оф | 1/16 фіналу | 17 грудня 2018 | 14 лютого 2019 | 21 лютого 2019 |
1/8 фіналу | 22 лютого 2019 | 7 березня 2019 | 14 березня 2019 | |
Чвертьфінал | 15 березня 2019 | 11 квітня 2019 | 18 квітня 2019 | |
Півфінал | 2 травня 2019 | 9 травня 2019 | ||
Фінал | 29 травня 2019 на «Олімпійський стадіон», Баку |
Кваліфікація Редагувати
У попередньому, кваліфікаційних і плей-оф раундах команди розподіляються на сіяні та несіяні відповідно до їхнього рейтингу у таблиці коефіцієнтів УЄФА—2018 (використовується тільки в Основному шляху), за якими проводиться жеребкування, що розподіляє пари у двохматчевому протистоянні. Команди з однієї країни не грають одна з одною.
Попередній раунд Редагувати
Жеребкування відбулося 12 червня 2018 року. Перші матчі відбулися 26 та 28 червня 2018 року, матчі-відповіді — 5 липня 2018 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Юероп | 1:6 | Приштина | 1:1 | 0:5 |
Сан-Жулія | 1:4 | Гзіра Юнайтед | 0:2 | 1:2 |
Енгордані | 3:2 | Фольгоре | 2:1 | 1:1 |
Б36 Торсгавн | 2:2 (пен. 4:2) | Сент-Джозефс | 1:1 | 1:1 |
Біркіркара | 2:3 | Клаксвік | 1:1 | 1:2 |
Тре Фйорі | 3:1 | Бала Таун | 3:0 | 0:1 |
Кевн Друїдс | 1:2 | Тракай | 1:1 | 0:1 |
Перший кваліфікаційний раунд Редагувати
Жеребкування відбулося 19 червня 2018 року. Перші матчі відбулися 10-12 липня 2018 року, матчі-відповіді — 17-19 липня 2018 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Стьярнан | 3:1 | Нимме Калью | 3:0 | 0:1 |
Ільвес | 1:3 | Славія | 0:1 | 1:2 |
Клаксвік | 2:3 | Жальгіріс | 1:2 | 1:1 |
Фола | 0:0 (пен. 5:4) | Приштина | 0:0 | 0:0 |
Гленавон | 3:6 | Молде | 2:1 | 1:5 |
ДАК 1904 | 3:2 | Динамо (Тбілісі) | 1:1 | 2:1 |
Стумбрас | 1:2 | Аполлон | 1:0 | 0:2 |
Широкі Брієг | 3:3 (ч) | Домжале | 2:2 | 1:1 |
Рейнджерс | 2:0 | Шкупі | 2:0 | 0:0 |
Габала | 1:2 | Прогрес | 0:2 | 1:0 |
Расінг | 0:2 | Віїторул | 0:2 | 0:0 |
Самтредіа | 0:3 | Тобол | 0:1 | 0:2 |
Партизані | 0:3 | Марибор | 0:1 | 0:2 |
Нефтчі | 3:5 | Уйпешт | 3:1 | 0:4 |
Будучност | 1:3 | Тренчин | 0:2 | 1:1 |
Деррі Сіті | 2:3 | Динамо (Мінськ) | 0:2 | 2:1 |
Б36 Торсгавн | 2:1 | Тітоград | 0:0 | 2:1 |
Гурнік (Забже) | 2:1 | Заря | 1:0 | 1:1 |
Спартак | 3:1 | Колрейн | 1:1 | 2:0 |
Пюнік | 3:0 | Вардар | 1:0 | 2:0 |
Шемрок Роверс | 1:2 | АІК | 0:1 | 1:1 (дч) |
Коннаг'с Куей Номандс | 1:5 | Шахтар | 1:3 | 0:2 |
Лахті | 0:3 | Гапнарфйордур | 0:3 | 0:0 |
Вентспілс | 8:3 | Люфтерарі | 5:0 | 3:3 |
Кліфтонвілль | 1:3 | Норшелланн | 0:1 | 1:2 |
Бананц | 1:5 | Сараєво | 1:2 | 0:3 |
Енгордані | 1:10 | Кайрат | 0:3 | 1:7 |
Петрокуб | 2:3 | Осієк | 1:1 | 1:2 |
Анортосіс | 2:2 (ч) | Лачі | 2:1 | 0:1 |
Ференцварош | 1:2 | Маккабі (Тель-Авів) | 1:1 | 0:1 |
Бальцан | 5:3 | Кешла | 4:1 | 1:2 |
Работнічкі | 2:5 | Гонвед | 2:1 | 0:4 |
Рудар | 0:6 | Партизан | 0:3 | 0:3 |
ЦСКА | 1:1 (пен. 5:3) | Рига | 1:0 | 0:1 |
Мілсамі | 2:9 | Слован (Братислава) | 2:4 | 0:5 |
Раднички (Ниш) | 5:0 | Гзіра Юнайтед | 4:0 | {"@context": "https://schema.org","@type": "NewsArticle","inLanguage": "uk-UA","articleSection": "Вікіпедія","mainEntityOfPage": { "@type": "WebPage", "@id": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/Ліга_Європи_УЄФА_2018–19.html"},"headline": "Ліга Європи УЄФА 2018—2019","alternativeHeadline": "Ліга Європи УЄФА 2018—2019","wordCount":"720","keywords":[],"image": {"@type": "ImageObject","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/template/images/fphotos/12.jpg","width": "1200","height": "675"},"dateCreated":"2023-10-25T08:58:32+00:00","datePublished":"2023-10-25T08:58:32+00:00","dateModified":"2023-10-25T08:58:32+00:00","description": "Ліга Європи УЄФА 2018 2019 Ліга Європи УЄФА 2018 2019 десятий розіграш щорічного футбольного клубного змагання яке до зм","articleBody": "Liga Yevropi UYeFA 2018 2019 desyatij rozigrash shorichnogo futbolnogo klubnogo zmagannya yake do zmini formatu nazivalos Kubok UYeFA Finalnij match vidbuvsya v Baku Azerbajdzhan na Olimpijskomu stadioni Liga Yevropi UYeFA 2018 2019Olimpijskij stadion v Baku prijmatime final turniruDetali turniruData 26 chervnya 2018 29 travnya 2019Kilkist komand 48 8 osnovnij turnir 158 55 kvalifikaciya z 55 asociacij Stadioni YevropaPrizeriPeremozhec Chelsi 2 j titul Finalist Arsenal Statistika turniruMatchiv zigrano 205Goliv zabito 565 2 76 za match Glyadachiv 5 145 474 25 100 za match Najkrashij bombardir i Oliv ye Zhiru 11 goliv Poperednij sezonNastupnij sezon Peremozhec turniru anglijskij klub Chelsi kvalifikuvavsya do Li","author":[{"@type": "Organization","name": "www.wikidata.uk-ua.nina.az","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/Ліга_Європи_УЄФА_2018–19.html"}],"publisher": { "@type": "Organization", "name":"www.wikidata.uk-ua.nina.az", "logo": { "@type": "ImageObject","url": "https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/template/images/logo.svg","width": 200,"height": 45 }}} Дата публікації: Liga Yevropi UYeFA 2018 2019 desyatij rozigrash shorichnogo futbolnogo klubnogo zmagannya yake do zmini formatu nazivalos Kubok UYeFA Finalnij match vidbuvsya v Baku Azerbajdzhan na Olimpijskomu stadioni Liga Yevropi UYeFA 2018 2019Olimpijskij stadion v Baku prijmatime final turniruDetali turniruData 26 chervnya 2018 29 travnya 2019Kilkist komand 48 8 osnovnij turnir 158 55 kvalifikaciya z 55 asociacij Stadioni YevropaPrizeriPeremozhec Chelsi 2 j titul Finalist Arsenal Statistika turniruMatchiv zigrano 205Goliv zabito 565 2 76 za match Glyadachiv 5 145 474 25 100 za match Najkrashij bombardir i Oliv ye Zhiru 11 goliv Poperednij sezonNastupnij sezon Peremozhec turniru anglijskij klub Chelsi kvalifikuvavsya do Ligi chempioniv UYeFA 2019 20 a takozh otrimav pravo zigrati proti peremozhcya Ligi chempioniv UYeFA 2018 19 v Superkubku UYeFA 2019 Zmist 1 Zmini formatu 2 Rozpodil asociacij 2 1 Rejting asociacij 2 2 Rozpodil za raundami 2 3 Spisok uchasnikiv 3 Rozklad matchiv i zherebkuvan 4 Kvalifikaciya 4 1 Poperednij raund 4 2 Pershij kvalifikacijnij raund 4 3 Drugij kvalifikacijnij raund 4 4 Tretij kvalifikacijnij raund 5 Raund plej of 6 Grupovij etap 6 1 Grupa A 6 2 Grupa B 6 3 Grupa C 6 4 Grupa D 6 5 Grupa E 6 6 Grupa F 6 7 Grupa G 6 8 Grupa H 6 9 Grupa I 6 10 Grupa J 6 11 Grupa K 6 12 Grupa L 7 Plej of 7 1 1 16 finalu 7 2 1 8 finalu 7 3 1 4 finalu 7 4 1 2 finalu 7 5 Final 8 Bombardiri 9 Primitki 10 Posilannya 11 Div takozhZmini formatu Redaguvati9 grudnya 2016 UYeFA pidtverdiv plan reformuvannya Ligi chempioniv UYeFA na cikl 2018 2021 rokiv yakij buv ogoloshenij 26 serpnya 2016 roku 1 2 Vidpovidno do novogo reglamentu usi komandi yaki vibuli pislya kvalifikacijnih raundiv Ligi chempioniv UYeFA otrimayut drugij shans u Lizi Yevropi Rozpodil asociacij RedaguvatiU Lizi Yevropi UYeFA 2018 19 vizmut uchast 214 komand z usih 55 asociacij chleniv UYeFA Rejting asociacij osnovanij na tablici koeficiyentiv UYeFA vikoristovuyetsya dlya viznachennya kilkosti komand uchasnic dlya kozhnoyi asociaciyi Asociaciyi 1 51 krim Lihtenshtejnu predstavleni troma 3 komandami Asociaciyi 52 54 predstavleni dvoma 2 komandami Lihtenshtejn ta Kosovo predstavleni odniyeyu 1 komandoyu A takozh 55 komand nevdah Ligi chempioniv UYeFA 2018 19 perehodyat v Ligu YevropiRejting asociacij Redaguvati Asociaciyi otrimuyut miscya u Lizi Yevropi UYeFA 2018 19 vidpovidno do tablici koeficiyentiv UYeFA 2017 z 2012 po 2017 rik 3 Rejting Asociaciya Koef K t komand1 nbsp Ispaniya 104 998 32 nbsp Nimechchina 79 4983 nbsp Angliya 75 9624 nbsp Italiya 73 3325 nbsp Franciya 56 6656 nbsp Rosiya 50 5327 nbsp Portugaliya 49 3328 nbsp Ukrayina 42 6339 nbsp Belgiya 42 40010 nbsp Turechchina 39 20011 nbsp Chehiya 33 917512 nbsp Shvejcariya 32 07513 nbsp Niderlandi 31 06314 nbsp Greciya 27 90015 nbsp Avstriya 25 35016 nbsp Horvatiya 25 25017 nbsp Rumuniya 24 35018 nbsp Daniya 24 00019 nbsp Bilorus 19 875 Rejting Asociaciya Koef K t komand20 nbsp Polsha 19 7500 321 nbsp Shveciya 19 72522 nbsp Izrayil 19 37523 nbsp Shotlandiya 18 92524 nbsp Kipr 18 55025 nbsp Norvegiya 18 32526 nbsp Azerbajdzhan 17 75027 nbsp Bolgariya 15 87528 nbsp Serbiya 15 37529 nbsp Kazahstan 15 25030 nbsp Sloveniya 13 12531 nbsp Slovachchina 11 75032 nbsp Lihtenshtejn 11 000 133 nbsp Ugorshina 9 500 334 nbsp Moldova 9 50035 nbsp Islandiya 8 37536 nbsp Finlyandiya 7 65037 nbsp Albaniya 6 625 Rejting Asociaciya Koef K t komand38 nbsp Irlandiya 6 575 339 nbsp Bosniya i Gercegovina 6 50040 nbsp Gruziya 6 37541 nbsp Latviya 6 12542 nbsp Makedoniya 5 62043 nbsp Estoniya 5 25044 nbsp Chornogoriya 5 25045 nbsp Virmeniya 5 12546 nbsp Lyuksemburg 4 87547 nbsp Pivnichna Irlandiya 4 50048 nbsp Litva 4 12549 nbsp Malta 4 00050 nbsp Uels 3 87551 nbsp Farerski ostrovi 3 50052 nbsp Gibraltar 2 500 253 nbsp Andorra 1 16554 nbsp San Marino 0 33355 nbsp Kosovo 0 000 1Rozpodil za raundami Redaguvati V rozpodili za raundami za zamovchuvannyam 17 klubiv yaki vibuli pislya pershogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv UYeFA perehodyat do drugogo kvalifikacijnogo raundu Ligi Yevropi Shlyah chempioniv 4 5 Odnak na odnu menshe nevdahi perejdut do Ligi Yevropi cherez te sho peremozhec Ligi chempioniv poperednogo sezonu vzhe kvalifikuvavsya do grupovogo etapu Ligi chempioniv cherez putivku vid svoyeyi krayini Tomu tilki 19 klubiv bratimut uchast v Shlyahu chempioniv drugogo kvalifikacijnogo raundu odin z nih v rezultati zherebkuvannya otrimuye avtomatichnij prohid do tretogo kvalifikacijnogo raundu Krim togo za zamovchuvannyam 3 klubi yaki vibuli pislya drugogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv UYeFA nechempioni perehodyat do tretogo kvalifikacijnogo raundu Ligi Yevropi Osnovnij shlyah 4 5 Odnak na odnu menshe nevdahi perejdut do Ligi Yevropi cherez te sho peremozhec Ligi Yevropi poperednogo sezonu vzhe kvalifikuvavsya do grupovogo etapu Ligi chempioniv cherez putivku vid svoyeyi krayini Otzhe vneseno nastupni zmini Volodar kubka asociaciyi 18 Daniya bratime uchast v tretomu kvalifikacijnomu raundi zamist drugogo kvalifikacijnogo raundu Volodar kubka asociaciyi 25 Norvegiya bratime uchast v drugomu kvalifikacijnomu raundi zamist pershogo kvalifikacijnogo raundu Volodari kubkiv asociacij 50 ta 51 Uels ta Farerski ostrovi bratimut uchast v pershomu kvalifikacijnomu raundi zamist poperednogo raundu Raund Komandi sho pochinayut z cogo raundu Komandi sho vijshli z poperednogo raundu Komandi sho vibuli z Ligi ChempionivPoperednij raund 14 komand 4 volodari kubkiv asociacij 52 55 6 klubiv sho zajnyali drugi miscya v asociaciyah 49 54 4 klubi sho zajnyali treti miscya v asociaciyah 48 51Pershij kvalifikacijnij raund 94 komandi 26 volodariv kubkiv asociacij 26 51 30 klubiv sho zajnyali drugi miscya v asociaciyah 18 48 krim Lihtenshtejnu 31 klub sho zajnyali treti miscya v asociaciyah 16 47 krim Lihtenshtejnu 7 peremozhciv poperednogo raunduDrugij kvalifikacijnij raund Shlyah chempioniv 19 komand 16 klubiv yaki vibuli pislya pershogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv UYeFA 3 klubi yaki vibuli pislya poperednogo raundu Ligi chempioniv UYeFAOsnovnij shlyah 74 komandi 7 volodariv kubkiv asociacij 19 25 2 klubi sho zajnyali drugi miscya v asociaciyah 16 17 3 klubi sho zajnyali treti miscya v asociaciyah 13 15 9 klubiv sho zajnyali chetverti miscya v asociaciyah 7 15 2 klubi sho zajnyali p yati miscya v asociaciyah 5 6 Volodar kubka ligi dlya Franciyi 4 klubi sho zajnyali shosti miscya v asociaciyah 1 4 Volodar kubka ligi dlya Angliyi 47 peremozhciv pershogo kvalifikacijnogo raunduTretij kvalifikacijnij raund Shlyah chempioniv 20 komand 10 peremozhciv drugogo kvalifikacijnogo raundu Shlyah chempioniv 10 klubiv yaki vibuli pislya drugogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv UYeFA chempioni Osnovnij shlyah 52 komandi 6 volodariv kubkiv asociacij 13 18 6 klubiv sho zajnyali treti miscya v asociaciyah 7 12 1 klub sho zajnyav chetverte misce v asociaciyi 6 37 peremozhciv drugogo kvalifikacijnogo raundu Osnovnij shlyah 2 klubi yaki vibuli pislya drugogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv UYeFA nechempioni Raund plej of Shlyah chempioniv 16 komand 10 peremozhciv tretogo kvalifikacijnogo raundu Shlyah chempioniv 6 klubiv yaki vibuli pislya tretogo kvalifikacijnogo raundu Ligi chempioniv UYeFA chempioni Osnovnij shlyah 26 komand 26 peremozhciv tretogo kvalifikacijnogo raundu Osnovnij shlyah Grupovij etap 48 komand 12 volodariv kubkiv asociacij 1 12 1 klub sho zajnyav chetverte misce v asociaciyi 5 4 klubi sho zajnyali p yati miscya v asociaciyah 1 4 21 peremozhec raundu plej of 6 klubiv yaki vibuli pislya raundu plej of Ligi chempioniv UYeFA 4 klubi yaki vibuli pislya tretogo kvalifikacijnogo raundu plej of Ligi chempioniv UYeFA nechempioni Plej of 32 komandi 24 komandi sho zajnyali pershi dva miscya v grupovomu etapi 8 komand sho zajnyali treti miscya v grupovomu etapi Ligi chempioniv UYeFASpisok uchasnikiv Redaguvati Tegi v duzhkah vkazuyut na te yak komanda potrapila v turnir PK peremozhec nacionalnogo kubka 2 e 3 ye 4 e i t d poziciya v chempionati PP peremozhci pislyasezonnogo yevropejskogo plej of LCh komandi sho vibuli z Ligi chempioniv GR grupovij etap P O raund plej of 3KR 3 j kvalifikacijnij raund 2KR 2 j kvalifikacijnij raund 1KR 1 j kvalifikacijnij raund PR poperednij raund1 16 finalu nbsp Valensiya LCh GR nbsp Napoli LCh GR nbsp Shahtar LCh GR nbsp Galatasaraj LCh GR nbsp Internacionale LCh GR nbsp Benfika LCh GR nbsp Bryugge LCh GR nbsp Viktoriya LCh GR Grupovij etap nbsp Vilyarreal 5 e nbsp Milan 6 e Prim ITA nbsp Akhisar Belediyespor PK nbsp BATE LCh P O nbsp Real Betis 6 e nbsp Marsel 4 e nbsp Yablonec 3 ye nbsp MOL Vidi LCh P O nbsp Ajntraht Frankfurt na Majni PK nbsp Renn 5 e nbsp Cyurih PK nbsp Spartak Moskva LCh 3KR nbsp Bayer 04 5 e nbsp Krasnodar 4 e Prim RUS nbsp Dinamo LCh P O nbsp Standard LCh 3KR nbsp Chelsi PK nbsp Sporting Lisabon 3 ye Prim POR nbsp PAOK LCh P O nbsp Fenerbahche LCh 3KR nbsp Arsenal 6 e nbsp Vorskla 3 ye nbsp Red Bull LCh P O nbsp Slaviya LCh 3KR nbsp Lacio 5 e nbsp Anderleht 3 ye nbsp Dinamo LCh P O Raund plej ofShlyah chempioniv Osnovnij shlyah nbsp Malme LCh 3KR nbsp Astana LCh 3KR nbsp Seltik LCh 3KR nbsp Spartak Trnava LCh 3KR nbsp Karabah LCh 3KR nbsp Shkendiya LCh 3KR Tretij kvalifikacijnij raundShlyah chempioniv Osnovnij shlyah nbsp Kluzh LCh 2KR nbsp Ludogorec LCh 2KR nbsp Zenit 5 e Prim RUS nbsp Olimpiakos Pirej 3 ye nbsp Midtyullann LCh 2KR nbsp Sherif LCh 2KR nbsp Braga 4 e Prim POR nbsp Rapid 3 ye nbsp Legiya LCh 2KR nbsp GIK LCh 2KR nbsp Zorya 4 e nbsp Riyeka 2 e nbsp Hapoel Beer Sheva LCh 2KR nbsp Kukesi LCh 2KR nbsp Gent 4 e nbsp Universitatya Krajova PK nbsp Rusenborg LCh 2KR nbsp Suduva LCh 2KR nbsp Istanbul Bashakshehir 3 ye nbsp Brondbyu PK nbsp Sigma 4 e nbsp Bazel LCh 2KR nbsp Lyucern 3 ye nbsp Shturm LCh 2KR nbsp Feyenord PK Drugij kvalifikacijnij raundShlyah chempioniv Osnovnij shlyah nbsp APOEL LCh 1KR nbsp F91 Dyudelanzh LCh 1KR nbsp Sevilya 7 e nbsp Atromitos 4 e nbsp Olimpiya LCh 1KR nbsp Kruzejders LCh 1KR nbsp RB Lejpcig 6 e nbsp Asteras 5 e nbsp Valyur LCh 1KR nbsp Valetta LCh 1KR nbsp Bernli 7 e nbsp LASK 4 e nbsp Kork Siti LCh 1KR nbsp Nyu Sejnts LCh 1KR nbsp Atalanta 7 e nbsp Admira 5 e nbsp Zrinski LCh 1KR nbsp Vikingur LCh 1KR nbsp Bordo 6 e nbsp Hajduk 3 ye nbsp Torpedo LCh 1KR nbsp Drita LCh 1KR nbsp Ufa 6 e Prim RUS nbsp Styaua 2 e nbsp Spartaks LCh 1KR nbsp Linkoln Red Imps LCh PR nbsp Riu Ave 5 e Prim POR nbsp Dinamo Brest PK nbsp Flora LCh 1KR nbsp FK Santa Koloma LCh PR nbsp Mariupol 5 e nbsp Yagelloniya 2 e nbsp Sutyeska LCh 1KR nbsp La Fiorita LCh PR nbsp Genk PP nbsp Yurgorden PK nbsp Alashkert LCh 1KR nbsp Beshiktash 4 e nbsp Hapoel Hajfa PK nbsp Sparta 5 e nbsp Aberdin 2 e nbsp Sankt Gallen 5 e nbsp AEK PK nbsp AZ 3 ye nbsp Lillestrem PK nbsp Vitesse PP Pershij kvalifikacijnij raund nbsp Osiyek 4 e nbsp CSKA 2 e nbsp Styarnan 2 e nbsp Shkupi 4 e nbsp Viyitorul 4 e nbsp Levski PP nbsp Gapnarfjordur 3 ye nbsp FKI Levadiya PK nbsp Norshellann 3 ye nbsp Partizan PK nbsp KuPS 2 e nbsp Nimme Kalyu 3 ye nbsp Kopengagen PP nbsp Radnichki Nish 3 ye nbsp Ilves 3 ye nbsp Narva Trans 5 e Prim EST nbsp Dinamo Minsk 2 e nbsp Spartak 4 e nbsp Lahti 4 e nbsp Titograd PK nbsp Shahtar 3 ye nbsp Kajrat PK nbsp Lyufterari 3 ye nbsp Buduchnost 2 e nbsp Leh 3 ye nbsp Irtish 4 e nbsp Lachi 4 e nbsp Rudar 6 e Prim MNE nbsp Gurnik Zabzhe 4 e nbsp Tobol 5 e Prim KAZ nbsp Partizani 5 e Prim ALB nbsp Gandzasar PK nbsp AIK 2 e nbsp Maribor 2 e nbsp Dandolk 2 e nbsp Bananc 2 e nbsp Gekken 4 e nbsp Domzhale 3 ye nbsp Shemrok Rovers 3 ye nbsp Pyunik 5 e Prim ARM nbsp Makkabi Tel Aviv 2 e nbsp Rudar 4 e nbsp Derri Siti 4 e Prim IRL nbsp Rasing PK nbsp Bejtar 3 ye nbsp Slovan Bratislava PK nbsp Zhelyeznichar PK nbsp Progres 2 e nbsp Rejndzhers 3 ye nbsp DAK 1904 3 ye nbsp Sarayevo 3 ye nbsp Fola 3 ye nbsp Gibernian 4 e nbsp Trenchin PP nbsp Shiroki Briyeg 4 e nbsp Kolrejn PK nbsp Apollon 2 e nbsp Vaduc PK nbsp Chihura PK nbsp Glenavon 3 ye nbsp Anortosis 3 ye nbsp Ujpesht PK nbsp Dinamo Tbilisi 2 e nbsp Kliftonvill PP nbsp Molde 2 e nbsp Ferencvarosh 2 e nbsp Samtredia 3 ye nbsp Stumbras PK nbsp Sarpsborg 08 3 ye nbsp Gonved 4 e nbsp Liyepaya PK nbsp Zhalgiris 2 e nbsp Keshla PK nbsp Milsami PK nbsp Riga 3 ye nbsp Balcan 2 e nbsp Gabala 2 e nbsp Petrokub 3 ye nbsp Ventspils 4 e nbsp Konnag s Kuej Nomands PK nbsp Neftchi 3 ye nbsp Zarya 5 e Prim MDA nbsp Vardar 2 e nbsp NSI Runavik PK nbsp Slaviya PK nbsp Vestmannaejya PK nbsp Rabotnichki 3 ye Poperednij raund nbsp Trakaj 3 ye nbsp Kevn Druyids PP nbsp Sent Dzhozefs 3 ye nbsp Tre Fjori 3 ye nbsp Gzira Yunajted 3 ye nbsp Klaksvik 2 e nbsp Engordani 2 e nbsp Prishtina PK nbsp Birkirkara 4 e nbsp B36 Torsgavn 3 ye nbsp San Zhuliya 3 ye nbsp Bala Taun 4 e Prim WAL nbsp Yuerop PK nbsp Folgore 2 e Primitki Albaniya ALB V berezni 2018 roku Skenderbeu otrimav 10 richnu diskvalifikaciyu v klubnih turnirah UYeFA cherez dogovirni matchi 6 Oskilki Skenderbeu stav chempionom Albaniyi z futbolu 2017 2018 Kukesi sho posiv 2 e misce bude brati uchast v Lizi chempioniv zamist Ligi Yevropi Otzhe putivka nadana Partizani sho posiv 5 e misce Virmeniya ARM Shirak sho posiv 4 e misce v Chempionati Virmeniyi z futbolu 2017 2018 kvalifikuvavsya do pershogo kvalifikacijnogo raundu ale buv pokaranij Federaciyeyu futbolu Virmeniyi cherez dogovirni matchi 7 i zgodom povidomiv UYeFA pro svoyu vidmovu vid uchasti v Lizi Yevropi 8 Otzhe putivka nadana Pyuniku sho posiv 5 e misce 9 Estoniya EST FKI Tallinn sho posiv 4 e misce v Mejstrilizi 2017 kvalifikuvavsya do pershogo kvalifikacijnogo raundu ale buv rozformovanij ta ob yednanij z Levadiyeyu sho peremogla v Kubku Estoniyi z futbolu 2017 2018 v FKI Levadiya 10 Otzhe putivka nadana Narva Trans sho posiv 5 e misce Irlandiya IRL Derri Siti roztashovanij u Pivnichnij Irlandiyi ale bere uchast u Lizi Yevropi cherez odnu iz putivok vid Irlandiyi usi ochki koeficiyentu yaki zdobuvaye cej klub narahovuyutsya Irlandiyi a ne Pivnichnij Irlandiyi Italiya ITA Milan sho posiv 6 e misce v Italijskij Seriyi A 2017 2018 kvalifikuvavsya do grupovogo etapu ale spochatku buv viklyuchenij z uchasti v yevrokubkah cherez porushennya pravil finansovgo fejr plej 11 Prote vin podav apelyaciyu do Sportivnogo arbitrazhnogo sudu i zaborona bula skasovana 20 lipnya 2018 roku 12 13 Kazahstan KAZ Ordabasi sho posiv 3 ye misce v Chempionati Kazahstanu z futbolu 2017 kvalifikuvavsya do pershogo kvalifikacijnogo raundu ale ne otrimav licenziyu vid UYeFA 14 Otzhe putivka nadana Tobolu sho posiv 5 e misce Moldova MDA Dachiya sho posila 4 e misce v Nacionalnomu divizioni Moldovi 2017 kvalifikuvalasya do pershogo kvalifikacijnogo raundu ale bula rozformovana pislya sezonu 15 Otzhe putivka nadana Zari sho posila 5 e misce Portugaliya POR Avesh peremozhec Kubka Portugaliyi z futbolu 2017 2018 kvalifikuvavsya do grupovogo etapu ale ne otrimav licenziyu vid UYeFA 16 Otzhe Sporting Lisabon sho posiv 3 ye misce v Primejra lizi 2017 2018 bratime uchast v grupovomu etapi zamist tretogo kvalifikacijnogo raundu Braga sho posila 4 e misce bratime uchast v tretomu kvalifikacijnomu raundi zamist drugogo kvalifikacijnogo raundu a putivka v drugij kvalifikacijnij raund nadana Riu Ave sho posiv 5 e misce Rosiya RUS Tosno peremozhec Kubka Rosiyi z futbolu 2017 2018 kvalifikuvavsya do grupovogo etapu ale ne otrimav licenziyu vid UYeFA 17 Otzhe Krasnodar sho posiv 4 e misce v Chempionati Rosiyi z futbolu 2017 2018 bratime uchast v grupovomu etapi zamist tretogo kvalifikacijnogo raundu Zenit sho posiv 5 e misce bratime uchast v tretomu kvalifikacijnomu raundi zamist drugogo kvalifikacijnogo raundu a putivka v drugij kvalifikacijnij raund nadana Ufi sho posila 6 e misce Uels WAL Bangor Siti sho posiv 2 e misce v Chempionati Uelsu z futbolu 2017 2018 kvalifikuvavsya do poperednogo raundu ale ne otrimav licenziyu vid UYeFA 18 Otzhe putivka nadana Bala Taun sho posiv 4 e misce Chornogoriya MNE Grbal sho posiv 4 e misce v Chempionati Chornogoriyi z futbolu 2017 2018 kvalifikuvalasya do pershogo kvalifikacijnogo raundu ale ne otrimav licenziyu vid UYeFA 19 Otzhe putivka nadana Rudaru sho posiv 6 e misce cherez te sho Zeta sho posila 5 e misce takozh ne otrimala licenziyu vid UYeFA Rozklad matchiv i zherebkuvan RedaguvatiVsi zherebkuvannya projdut u shtab kvartiri UYeFA v Njoni Shvejcariya yaksho ne vkazano inshe Faza Raund Zherebkuvannya Pershij match Match vidpovidKvalifikaciya Poperednij raund 12 chervnya 2018 28 chervnya 2018 5 lipnya 2018Pershij kvalifikacijnij raund 19 chervnya 2018 Shlyah chempioniv 20 chervnya 2018 Osnovnij shlyah 12 lipnya 2018 19 lipnya 2018Drugij kvalifikacijnij raund 26 lipnya 2018 2 serpnya 2018Tretij kvalifikacijnij raund 23 lipnya 2018 9 serpnya 2018 16 serpnya 2018Kvalifikacijnij plej of Raund plej of 6 serpnya 2018 23 serpnya 2018 30 serpnya 2018Grupovij turnir Tur 1 31 serpnya 2018 Monako 20 veresnya 2018Tur 2 4 zhovtnya 2018Tur 3 25 zhovtnya 2018Tur 4 8 listopada 2018Tur 5 29 listopada 2018Tur 6 13 grudnya 2018Plej of 1 16 finalu 17 grudnya 2018 14 lyutogo 2019 21 lyutogo 20191 8 finalu 22 lyutogo 2019 7 bereznya 2019 14 bereznya 2019Chvertfinal 15 bereznya 2019 11 kvitnya 2019 18 kvitnya 2019Pivfinal 2 travnya 2019 9 travnya 2019Final 29 travnya 2019 na Olimpijskij stadion BakuKvalifikaciya RedaguvatiU poperednomu kvalifikacijnih i plej of raundah komandi rozpodilyayutsya na siyani ta nesiyani vidpovidno do yihnogo rejtingu u tablici koeficiyentiv UYeFA 2018 vikoristovuyetsya tilki v Osnovnomu shlyahu 20 za yakimi provoditsya zherebkuvannya sho rozpodilyaye pari u dvohmatchevomu protistoyanni Komandi z odniyeyi krayini ne grayut odna z odnoyu Poperednij raund Redaguvati Zherebkuvannya vidbulosya 12 chervnya 2018 roku Pershi matchi vidbulisya 26 ta 28 chervnya 2018 roku matchi vidpovidi 5 lipnya 2018 roku Komanda 1 Zag Komanda 2 1 j match 2 j matchYuerop nbsp 1 6 nbsp Prishtina 1 1 0 5San Zhuliya nbsp 1 4 nbsp Gzira Yunajted 0 2 1 2Engordani nbsp 3 2 nbsp Folgore 2 1 1 1B36 Torsgavn nbsp 2 2 pen 4 2 nbsp Sent Dzhozefs 1 1 1 1Birkirkara nbsp 2 3 nbsp Klaksvik 1 1 1 2Tre Fjori nbsp 3 1 nbsp Bala Taun 3 0 0 1Kevn Druyids nbsp 1 2 nbsp Trakaj 1 1 0 1Pershij kvalifikacijnij raund Redaguvati Zherebkuvannya vidbulosya 19 chervnya 2018 roku Pershi matchi vidbulisya 10 12 lipnya 2018 roku matchi vidpovidi 17 19 lipnya 2018 roku Komanda 1 Zag Komanda 2 1 j match 2 j matchStyarnan nbsp 3 1 nbsp Nimme Kalyu 3 0 0 1Ilves nbsp 1 3 nbsp Slaviya 0 1 1 2Klaksvik nbsp 2 3 nbsp Zhalgiris 1 2 1 1Fola nbsp 0 0 pen 5 4 nbsp Prishtina 0 0 0 0Glenavon nbsp 3 6 nbsp Molde 2 1 1 5DAK 1904 nbsp 3 2 nbsp Dinamo Tbilisi 1 1 2 1Stumbras nbsp 1 2 nbsp Apollon 1 0 0 2Shiroki Briyeg nbsp 3 3 ch nbsp Domzhale 2 2 1 1Rejndzhers nbsp 2 0 nbsp Shkupi 2 0 0 0Gabala nbsp 1 2 21 nbsp Progres 0 2 1 0Rasing nbsp 0 2 nbsp Viyitorul 0 2 0 0Samtredia nbsp 0 3 nbsp Tobol 0 1 0 2Partizani nbsp 0 3 nbsp Maribor 0 1 0 2Neftchi nbsp 3 5 nbsp Ujpesht 3 1 0 4Buduchnost nbsp 1 3 nbsp Trenchin 0 2 1 1Derri Siti nbsp 2 3 nbsp Dinamo Minsk 0 2 2 1B36 Torsgavn nbsp 2 1 nbsp Titograd 0 0 2 1Gurnik Zabzhe nbsp 2 1 21 nbsp Zarya 1 0 1 1Spartak nbsp 3 1 nbsp Kolrejn 1 1 2 0Pyunik nbsp 3 0 nbsp Vardar 1 0 2 0Shemrok Rovers nbsp 1 2 nbsp AIK 0 1 1 1 dch Konnag s Kuej Nomands nbsp 1 5 nbsp Shahtar 1 3 0 2Lahti nbsp 0 3 nbsp Gapnarfjordur 0 3 0 0Ventspils nbsp 8 3 nbsp Lyufterari 5 0 3 3Kliftonvill nbsp 1 3 nbsp Norshellann 0 1 1 2Bananc nbsp 1 5 nbsp Sarayevo 1 2 0 3Engordani nbsp 1 10 nbsp Kajrat 0 3 1 7Petrokub nbsp 2 3 nbsp Osiyek 1 1 1 2Anortosis nbsp 2 2 ch nbsp Lachi 2 1 0 1Ferencvarosh nbsp 1 2 nbsp Makkabi Tel Aviv 1 1 0 1Balcan nbsp 5 3 nbsp Keshla 4 1 1 2Rabotnichki nbsp 2 5 21 nbsp Gonved 2 1 0 4Rudar nbsp 0 6 nbsp Partizan 0 3 0 3CSKA nbsp 1 1 pen 5 3 nbsp Riga 1 0 0 1Milsami nbsp 2 9 nbsp Slovan Bratislava 2 4 0 5Radnichki Nish nbsp 5 0 nbsp Gzira Yunajted 4 0 link |