Венесуелу на літніх Олімпійських іграх 2016 представляли 87 спортсменів. Прапороносець команди олімпійський чемпіон літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Рубен Лімардо.
Венесуела на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | VEN | |||
НОК: | Національний олімпійський комітет Колумбії | |||
Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро | ||||
Спортсмени | 87 у 20 видах спорту | |||
Прапороносець | Рубен Лімардо | |||
Медалі Місце: 65 | Золото 0 | Срібло 1 | Бронза 2 | Всього 3 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1948 • 1952 • 1956 • 1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 |
Медалісти Редагувати
Медалі | Спортсмени | Вид спорту | Дисципліна | Дата |
---|---|---|---|---|
Срібло | Юлімар Рохас | Легка атлетика | жінки, потрійний стрибок | 14 серпня |
Бронза | Йоель Фіноль | Бокс | чоловіки, до 52 кг | 19 серпня |
Бронза | Стефані Ернандес | Велоспорт | жінки, BMX | 19 серпня |
Спортсмени Редагувати
Дисципліна | Чоловіки | Жінки | Разом |
---|---|---|---|
Стрільба з лука | 1 | 1 | 2 |
Легка атлетика | 9 | 6 | 15 |
Баскетбол | 12 | 0 | 12 |
Бокс | 8 | 0 | 8 |
Велоспорт | 6 | 3 | 9 |
Стрибки у воду | 2 | 0 | 2 |
Кінний спорт | 2 | 0 | 2 |
Фехтування | 4 | 2 | 6 |
Гольф | 1 | 0 | 1 |
Гімнастика | 0 | 1 | 1 |
Дзюдо | 0 | 1 | 1 |
Академічне веслування | 1 | 0 | 1 |
Вітрильний спорт | 2 | 0 | 2 |
Стрільба | 1 | 0 | 1 |
Плавання | 4 | 2 | 6 |
Настільний теніс | 0 | 1 | 1 |
Тхеквондо | 1 | 0 | 1 |
Волейбол | 0 | 2 | 2 |
Важка атлетика | 1 | 3 | 4 |
Боротьба | 6 | 3 | 9 |
Разом | 61 | 25 | 86 |
Стрільба з лука Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Попередній раунд | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Сіяний | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце |
Еліас Малаве | індивідуальна першість (чоловіки) | 651 | 46 | Wang Dp (CHN) W 6–2 | Ворт (AUS) L 4–6 | Завершив виступ | ||
Лейдіс Бріто | індивідуальна першість (жінки) | 614 | 44 | Унрух (GER) L 4–6 | Завершила виступ |
Легка атлетика Редагувати
- Note – для трекових дисциплін місце вказане лише для забігу, в якому взяв участь спортсмен
- Q = пройшов у наступне коло напряму
- q = пройшов у наступне коло за добором (для трекових дисциплін - найшвидші часи серед тих, хто не пройшов напряму; для технічних дисциплін - увійшов до визначеної кількості фіналістів за місцем якщо напряму пройшло менше спортсменів, ніж визначена кількість)
- NR = Національний рекорд
- N/A = Коло відсутнє у цій дисципліні
- Bye = спортсменові не потрібно змагатися у цьому колі
- NM = жодної успішної спроби
Спортсмен | Дисципліна | Попередній забіг | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце |
Альберт Браво | 400 м | 46.15 | 6 | Завершив виступ | |
Луїс Альберто Орта | Марафон | Н/Д | 2:27:05 | 106 | |
Хосе Пенья | 3000 м з перешкодами | 8:32.38 | 9 | Н/Д | Завершив виступ |
Єренман Салазар | ходьба на 50 км | Н/Д | DNF | ||
Річард Варгас | ходьба на 20 км | Н/Д | 1:22:23 | 24 | |
Альберт Браво Омар Лонгарт José Meléndez Фредді Мезонес Артуро Рамірес | 4 × 400 m relay | 3:02.69 | 6 | Н/Д | Завершив виступ |
Спортсменка | Дисципліна | Попередній забіг | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | |
Йолімар Пінеда | Марафон | Н/Д | 2:47:34 | 93 | ||
Нерселі Сото | 200 м | 22.89 | 2 Q | 22.88 | 7 | Завершила виступ |
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Результат у метрах | Місце | Результат у метрах | Місце | ||
Аїмара Еспіноза | штовхання ядра (жінки) | 17.27 | 19 | Завершила виступ | |
Робейліс Пейнадо | стрибки з жердиною (жінки) | DNS | Завершила виступ | ||
Роза Родрігес | метання молота (жінки) | 72.41 | 3 Q | 69.26 | 10 |
Юлімар Рохас | потрійний стрибок | 14.21 | 7 Q | 14.98 |
Баскетбол Редагувати
Чоловічий турнір Редагувати
Нижче наведено склад збірної Венесуели в турнірі з баскетболу на літніх Олімпійських іграх 2016.
Збірна Венесуели з баскетболу – літня Олімпіада 2016 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Гравці | Тренери | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Вихід до чвертьфіналу |
Команда | І | В | П | З | П | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
США | 5 | 5 | 0 | 524 | 407 | +117 | 10 |
Австралія | 5 | 4 | 1 | 444 | 368 | +76 | 9 |
Франція | 5 | 3 | 2 | 423 | 378 | +45 | 8 |
Сербія | 5 | 2 | 3 | 426 | 387 | +39 | 7 |
Венесуела | 5 | 1 | 4 | 315 | 444 | -129 | 6 |
КНР | 5 | 0 | 5 | 318 | 466 | −148 | 5 |
6 серпня 2016 22:30 | Протокол | Венесуела | 62–86 | Сербія | Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро Глядачів: 5063 | |
Рахунок за чвертями: 14–18, 9–26, 18–24, 21–18 | ||||||
Очки: Еченіке 12 Підб.: Колменарес 6 РП: Варгас 5 | Очки: Богданович 19 Підб.: Штимаць 9 РП: Недович 4 |
8 серпня 2016 19:00 | Протокол | США | 113–69 | Венесуела | Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро Глядачів: 10572 | |
Рахунок за чвертями: 18-18, 30-8, 27-25, 38-18 | ||||||
Очки: Джордж 20 Підб.: Джордан 9 РП: Лоурі 9 | Очки: Кокс 19 Підб.: Еченіке 7 РП: Варгас 5 |
10 серпня 2016 22:30 | Протокол | Венесуела | 72–68 | КНР | Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро Глядачів: 6223 | |
Рахунок за чвертями: 25–13, 13–22, 13–15, 21–18 | ||||||
Очки: Колменарес 16 Підб.: Колменарес 5 РП: Варгас 5 | Очки: Го 17 Підб.: Ї Цзяньлянь 10 РП: Го, Чжоу 3 |
12 серпня 2016 22:30 | Протокол | Франція | 96–56 | Венесуела | Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро Глядачів: 7312 | |
Рахунок за чвертями: 23–18, 19–12, 24–17, 30–9 | ||||||
Очки: Ловернь 17 Підб.: Кахуді 12 РП: Ертель 8 | Очки: Еченіке 12 Підб.: Варгас 7 РП: Кокс 4 |
14 серпня 2016 19:00 | Протокол | Австралія | 81–56 | Венесуела | Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро Глядачів: 9459 | |
Рахунок за чвертями: 16–6, 16–19, 21–18, 28–13 | ||||||
Очки: Голдінг 22 Підб.: Брокгофф 8 РП: Мартін 4 | Очки: Перес 12 Підб.: Варгас, Руїс 4 РП: Варгас 7 |
Бокс Редагувати
Спортсмен | Категорія | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Йоель Фіноль | до 52 кг (чоловіки) | de los Santos (DOM) W 3–0 | Ali (GBR) W 3–0 | Фліссі (ALG) W 3–0 | Зоїров (UZB) L 0–3 | Завершив виступ | |
Віктор Родрігес | до 56 кг (чоловіки) | Хам С М (KOR) L 1–2 | Завершив виступ | ||||
Luis Ángel Cabrera | до 60 кг (чоловіки) | Нарімацу (JPN) L 1–2 | Завершив виступ | ||||
Luis Arcón | до 64 кг (чоловіки) | Бачков (ARM) L 1–2 | Завершив виступ | ||||
Габріель Маестре | до 69 кг (чоловіки) | Марутян (GER) W 2–1 | Манджакапре (ITA) W WO | Єлеусінов (KAZ) L 0–3 | Завершив виступ | ||
Ендрі Хосе Пінто | до 75 кг (чоловіки) | Дельгадо (ECU) L 0–3 | Завершив виступ | ||||
Albert Ramírez | до 81 кг (чоловіки) | Хамуков (RUS) W 2–1 | Беншабла (ALG) L 1–2 | Завершив виступ | |||
Едгар Муньйос | понад 91 кг (чоловіки) | Джалолов (UZB) L TKO | Завершив виступ |
Велоспорт Редагувати
Шосе Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Хонатан Монсальве | Групова шосейна гонка (чоловіки) | Не фінішував | |
роздільна шосейна гонка (чоловіки) | Не фінішував | ||
Мігель Убето | Групова шосейна гонка (чоловіки) | Не фінішував | |
Дженніфер Сезар | групова шосейна гонка (жінки) | 4:03:18 | 50 |
Трек Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Раунд 1 | Втішний поєдинок 1 | Раунд 2 | Втішний поєдинок 2 | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час Швидкість (км/год) | Місце | Суперник Час Швидкість (км/год) | Суперник Час Швидкість (км/год) | Суперник Час Швидкість (км/год) | Суперник Час Швидкість (км/год) | Суперник Час Швидкість (км/год) | Суперник Час Швидкість (км/год) | Суперник Час Швидкість (км/год) | Місце |
Ерсоні Канелон | спринт (чоловіки) | 10.239 70.319 | 24 | Завершив виступ | |||||
Сесар Маркано | 10.649 67.611 | 27 | Завершив виступ |
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Півфінали | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Час Швидкість (км/год) | Місце | Суперник Час Швидкість (км/год) | Місце | Суперник Час Швидкість (км/год) | Місце | |
Ерсоні Канелон Сесар Маркано Анхель Пульгар | командний спринт (чоловіки) | 44.263 60.999 | 8 Q | Велика Британія (GBR) L 44.486 60.693 | 8 | Завершив виступ |
Спортсмен | Дисципліна | Перший раунд | Втішний поєдинок | Другий раунд | Final |
---|---|---|---|---|---|
Місце | Місце | Місце | Місце | ||
Ерсоні Канелон | Кейрін (чоловіки) | 7 R | 5 | Завершив виступ | |
Анхель Пульгар | 7 R | 4 | Завершив виступ |
Спортсмен | Дисципліна | Скретч | Індивідуальна гонка переслідування | Гонка на вибування | Гіт з місця на 1 км | Гіт з ходу на 250 м | Гонка за очками | Загалом очок | Місце | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Місце | Очки | Час | Місце | Очки | Місце | Очки | Час | Місце | Очки | Час | Місце | Очки | Очки | Місце | ||||
Енджі Гонсалес | омніум (жінки) | 18 | 6 | 3:47.161 | 17 | 8 | 12 | 18 | 36.535 | 12 | 18 | 14.660 | 16 | 10 | 1 | 13 | 61 | 18 |
BMX Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Результат | Місце | |
Джефферсон Мілано | BMX (чоловіки) | 35.945 | 23 | 12 | 3 Q | 24 | 8 | Завершив виступ |
Стефані Ернандес | BMX (жінки) | 35.202 | 4 | Н/Д | 11 | 3 Q | 34.755 |
Стрибки у воду Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Попередні змагання | Півфінали | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце |
Хесус Лірансо | вишка, 10 метрів (чоловіки) | 385.55 | 21 | Завершив виступ | |
Роберт Паес | 378.20 | 23 | Завершив виступ |
Кінний спорт Редагувати
Конкур Редагувати
Спортсмен | Кінь | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | Загалом | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | Фінал A | Фінал B | ||||||||||
Штрафні очки | Місце | Штрафні очки | Загалом | Місце | Штрафні очки | Загалом | Місце | Штрафні очки | Місце | Штрафні очки | Загалом | Місце | Штрафні очки | Місце |
Емануель Андраде | Hardrock | Індивідуальні | 13 | =61 | Завершив виступ | |||||||||
Пабло Барріос | Antares | 8 | =53 Q | 12 | 20 | 54 | Завершив виступ |
Фехтування Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |
Сільвіо Фернандес | Індивідуальна шпага | Jung J-s (KOR) L 8–15 | Завершив виступ | ||||
Франсіско Лімардо | Феррейра (BRA) W 15–9 | Жеран (FRA) W 15–14 | Новосьолов (EST) L 12–15 | Завершив виступ | |||
Рубен Лімардо | Bye | Фаєз (EGY) L 5–15 | Завершив виступ | ||||
Сільвіо Фернандес Франсіско Лімардо Рубен Лімардо Kelvin Cañas* | Командна шпага | Н/Д | Бразилія (BRA) W 45–25 | Франція (FRA) L 29–45 | Класифікаційний півфінал Південна Корея (KOR) L 40–45 | 7th place final Росія (RUS) L 30–36 | 8 |
Антоніо Леаль | Індивідуальна рапіра | van Haaster (CAN) L 7–15 | Завершив виступ |
Спортсменка | Дисципліна | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Місце | |
Ісіс Хіменес | Індивідуальна рапіра | Bye | Jeon H-s (KOR) L 8–10 | Завершила виступ | |||
Алехандра Бенітес | Шабля | Хафез (EGY) W 15–11 | Мартон (HUN) L 14–15 | Завершила виступ |
Гольф Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | Раунд 4 | Загалом | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Результат | Результат | Результат | Результат | Пар | Місце | ||
Джонатан Вегас | чоловіки | 72 | 76 | 71 | 70 | 289 | 5 | =50 |
Гімнастика Редагувати
Спортивна гімнастика Редагувати
Спортсменка | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Вправа | Загалом | Місце | Вправа | Загалом | Місце | ||||||||
Джессіка Лопес | Абсолютна першість | 14.933 | 15.333 Q | 13.933 | 12.733 | 56.932 | 13 Q | 14.833 | 15.100 | 13.800 | 14.233 | 57.966 | 7 |
Різновисокі бруси | Н/Д | 15.333 | Н/Д | 15.333 | 7 Q | Н/Д | 15.333 | Н/Д | 15.333 | 6 |
Дзюдо Редагувати
Спортсмен | Категорія | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Втішний поєдинок | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |
Ельвісмар Родрігес | до 70 кг (жінки) | Морейра (ANG) L 000–100 | Завершила виступ |
Академічне веслування Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Заїзди | Втішний заплив | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | |
Джексон Вісент Монастеріо | одиночки (чоловіки) | 7:28.36 | 6 R | 7:28.67 | 5 SE/F | Bye | 7:50.56 | 2 FE | 7:57.83 | 29 |
Пояснення до кваліфікації: FA=Фінал A (за медалі); FB=Фінал B (не за медалі); FC=Фінал C (не за медалі); FD=Фінал D (не за медалі); FE=Фінал E (не за медалі); FF=Фінал F (не за медалі); SA/B=Півфінали A/B; SC/D=Півфінали C/D; SE/F=Півфінали E/F; QF=Чвертьфінали; R=Потрапив у втішний заплив
Вітрильний спорт Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Заплив | Очки | Підсумкове місце | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M* | ||||
Даніель Флорес | RS:X (чоловіки) | 18 | 22 | 26 | 20 | 11 | 33 | 34 | 32 | DNF | 23 | 25 | EL | 160 | 27 | |
Хосе Гутьєррес | Лазер | 35 | 36 | 36 | 40 | 35 | 40 | 19 | 37 | 37 | Н/Д | EL | 314 | 38 |
M = Медальний заплив; EL = Вибув – не потрапив до медального запливу
Стрільба Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | |
---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | |
Хуліо Ємма | пневматична гвинтівка, 10 метрів (чоловіки) | 612.7 | 45 | Завершив виступ |
гвинтівка лежачи, 50 метрів (чоловіки) | 621.5 | 22 | Завершив виступ | |
гвинтівка з трьох положень, 50 метрів (чоловіки) | 1155 | 40 | Завершив виступ |
Пояснення до кваліфікації: Q = Пройшов у наступне коло; q = Кваліфікувався щоб змагатись у поєдинку за бронзову медаль
Плавання Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце |
Карлос Клавері | 100 метрів брасом (чоловіки) | 1:01.13 | 30 | Завершив виступ | |
200 метрів брасом (чоловіки) | 2:10.35 | 14 Q | 2:11.56 | 15 | Завершив виступ |
Ервін Мальдонадо | марафон 10 кілометрів (чоловіки) | Н/Д | 1:54:33.6 | 21 | |
Крістіан Кінтеро | 50 метрів вільним стилем (чоловіки) | 22.92 | 44 | Завершив виступ | |
100 метрів вільним стилем (чоловіки) | 49.25 | 34 | Завершив виступ | ||
200 метрів вільним стилем (чоловіки) | 1:47.02 | 14 Q | 1:48.00 | 16 | Завершив виступ |
400 метрів вільним стилем (чоловіки) | 3:50.84 | 33 | Н/Д | Завершив виступ | |
Альберт Субіратс | 100 метрів на спині (чоловіки) | 55.44 | 31 | Завершив виступ | |
100 метрів батерфляєм (чоловіки) | 53.23 | 29 | Завершив виступ | ||
Паола Перес | марафон 10 кілометрів (жінки) | Н/Д | 1:59:07.7 | 20 | |
Андреїна Пінто | 400 метрів вільним стилем (жінки) | 4:08.34 | 16 | Н/Д | Завершила виступ |
800 метрів вільним стилем (жінки) | 8:30.92 | 12 | Н/Д | Завершила виступ | |
200 метрів батерфляєм (жінки) | 2:10.60 | 23 | Завершила виступ |
Настільний теніс Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |
Gremlis Arvelo | одиночний розряд (жінки) | Bye | Zhang (USA) L 0–4 | Завершила виступ |
Тхеквондо Редагувати
Волейбол Редагувати
Пляжний Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Груповий етап | Місце | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Norisbeth Agudo Olaya Pérez | жінки | Група F Меппелінк – van Iersel (NED) L 0 – 2 (17–21, 11–21) Боуден – Кленсі (AUS) L 0 – 2 (21–9, 21–14) Alfaro – Charles (CRC) W 2 – 0 (21–16, 21–19) Lucky Losers Боргер – Бюте (GER) L 0 – 2 (13–21, 8–21) | 3 | Завершив виступ |
Важка атлетика Редагувати
Спортсмен | Категорія | Ривок | Поштовх | Загалом | Місце | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | ||||
Хесус Лопес | до 62 кг (чоловіки) | 125 | 7 | — | — | 125 | DNF |
Юслейді Фігероа | до 58 кг (жінки) | 85 | 14 | 116 | 8 | 201 | 9 |
Яніуска Еспіноса | понад 75 кг (жінки) | 121 | 5 | 152 | 7 | 273 | 7 |
Наруйрі Перес | 117 | 8 | DNF | 117 | DNF |
Боротьба Редагувати
Легенда:
- VT – Перемога на туше.
- PP – Перемога за очками – з технічними очками в того, хто програв.
- PO – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв.
- ST – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, без технічних очок у того, хто програв.
Спортсмен | Категорія | Кваліфікація | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок 1 | Втішний поєдинок 2 | Фінал / БМ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Педро Себальос | до 86 кг | Bye | Заглул (EGY) W 3–0 PO | Садулаєв (RUS) L 0–3 PO | Завершив виступ | Bye | Вереб (HUN) W 3–1 PP | Шаріфов (AZE) L 1–3 PP | 5 |
Хосе Даніель Діас | до 97 кг | Bye | Ібрагімов (KAZ) L 0–4 ST | Завершив виступ | 18 |
Спортсмен | Категорія | Кваліфікація | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок 1 | Втішний поєдинок 2 | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |
Райбер Родрігес | до 59 кг | Bye | Bayramov (AZE) L 0–4 ST | Завершив виступ | 18 | |||
Вуйлейксіс Рівас | до 66 кг | Bye | Норузі (IRI) L 1–3 PP | Завершив виступ | 14 | |||
Луілліс Перес | до 98 кг | Bye | Резаеї (IRI) L 0–4 ST | Завершив виступ | 17 | |||
Ервін Карабальйо | до 130 кг | Bye | Каяалп (TUR) L 0–4 ST | Завершив виступ | Bye | Шаріаті (AZE) L 0–4 ST | Завершив виступ | 19 |
Спортсменка | Категорія | Кваліфікація | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок 1 | Втішний поєдинок 2 | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Місце | |
Бетзабет Аргуелло | до 53 кг | Bye | Ессомбе (CMR) W 5–0 VT | Преволаракі (GRE) W 3–1 PP | Йосіда (JPN) L 0–3 PO | Bye | Синишин (AZE) L 1–3 PP | 5 |
Марія Акоста | до 69 кг | Bye | Мостафа (EGY) L 1–3 PP | Завершила виступ | 17 | |||
Джараміт Веффер | до 75 кг | Bye | Алі (CMR) L 0–3 PO | Завершила виступ | 17 |
Примітки Редагувати
- . Сіньхуа. 27 травня 2016. Архів оригіналу за 28 травня 2016. Процитовано 1 червня 2016.
- Venezuela roster set for Rio. Міжнародна федерація баскетболу. 30 липня 2016. Процитовано 30 липня 2016.
Посилання Редагувати
- (ісп.)
- Венесуела на сайті МОК [ 31 липня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)