Україна бере участь у Літній універсіаді 2019 у Неаполі (Італія) вчотирнадцяте за свою історію. Українські спортсмени посіли 11 місце, вигравши 20 медалей, з них 6 золотих.
Україна на Універсіадах | ||||
Код МОК: | UKR | |||
НОК: | Національний олімпійський комітет України | |||
Універсіада в | ||||
Медалі Місце: 11 | Золото 6 | Срібло 7 | Бронза 7 | Всього 20 |
Участь у літніх Універсіадах | ||||
1993 • 1995 • 1997 • 1999 • 2000 • 2001 • 2003 • 2005 • 2007 • 2009 • 2011 • 2013 • 2015 • 2017 • 2019 | ||||
Участь у зимовій Універсіаді | ||||
1993 • 1995 • 1997 • 1999 • 2001 • 2003 • 2005 • 2007 • 2009 • 2011 • 2013 • 2015 • 2017 • 2019 | ||||
Див. також | ||||
|
Медалісти ред.
Медаль | Спортсмен | Вид спорту | Дисципліна | Дата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Золото | Марина Бех-Романчук | Легка атлетика | Стрибки у довжину | 9 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Золото | Ольга Корсун | Легка атлетика | Потрійний стрибок | 12 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Золото | Ірина Климець | Легка атлетика | Метання молота | 12 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Золото | Юлія Чумаченко | Легка атлетика | Стрибки у висоту | 13 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Золото | Легка атлетика | Естафета 4×400 метрів | 13 липня | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Золото | Єва Мелещук | Художня гімнастика | Вправи з булавами | 13 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Срібло | Сергій Регеда | Легка атлетика | Метання молота | 9 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Срібло |
| Баскетбол | Чоловічий турнір | 11 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Срібло | Художня гімнастика | Групове багатоборство | 12 липня | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Срібло |
| Легка атлетика | Спортивна ходьба на 20 кілометрім (жінки) | 12 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Срібло | Ірина Геращенко | Легка атлетика | Стрибки у висоту | 13 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Срібло | Художня гімнастика | Групові вправи з 5 м'ячами | 13 липня | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Срібло | Художня гімнастика | Групові вправи з 3 обручами та 2 булавами | 13 липня | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бронза | Ганна Антикало | Дзюдо | 70 кг | 4 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бронза | Денис Вороновський | Тхеквондо[it] | 80 кг | 9 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бронза | Ромолданова Ірина | Тхеквондо[it] | 49 кг | 10 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бронза | Стрільба з лука[ru] | Командні змагання (жінки) | 13 липня | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бронза | Стрільба з лука[ru] | Мікст | 13 липня | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бронза | Єва Мелещук | Художня гімнастика | Вправи з обручем | 13 липня | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бронза | Єва Мелещук | Художня гімнастика | Вправи зі стрічкою | 13 липня |