Велика Британія на літніх Олімпійських іграх 1924 була представлена 239 спортсменами. Незважаючи на велику кількість британських олімпійців, Велика Британія показала найгірший результат у медальному заліку за останні 20 років.
Велика Британія на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | GBR | |||
НОК: | Британська олімпійська асоціація | |||
Олімпійські ігри в Парижі | ||||
Спортсмени | 239 у 18 видах спорту | |||
Прапороносець | Артур Гант | |||
Медалі Місце: 4 | Золото 9 | Срібло 13 | Бронза 12 | Всього 34 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1896 • 1900 • 1904 • 1908 • 1912 • 1920 • 1924 • 1928 • 1932 • 1936 • 1948 • 1952 • 1956 • 1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
1924 • 1928 • 1932 • 1936 • 1948 • 1952 • 1956 • 1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 |
Нагороди ред.
Золото ред.
Золото | ||
№ | Спортсмени | Вид спорту (дисципліна) |
1 | Гарольд Абрагамс | Легка атлетика (біг, 100 м) |
2 | Ерік Лідделл | Легка атлетика (біг, 400 м) |
3 | Дуглас Лоуе | Легка атлетика (біг, 800 м) |
4 | Гаррі Маллін | Бокс (до 72,6 кг) |
5 | Гаррі Мітчелл | Бокс (до 79,4 кг) |
6 | Джек Бересфорд | Академічне веслування (одинак ) |
7 | Чарльз Ілей Джеймс МакНабб Роберт Моррісон Теренс Сандерс | Академічне веслування (четвірка парна) |
8 | Сиріл МакВорт-Пред Філіп Ним Герберт Перрі Аллен Вітті | Стрільба (100 м, олень, що біжить, подвійний постріл) |
9 | Люсі Мортон | плавання (200 м, брас) |
Срібло ред.
Срібло | ||
№ | Спортсмени | Вид спорту (дисципліна) |
1 | Гарольд Абрагамс Вілльям Нікол Волтер Ренджлі Ланселот Ройл | Легка атлетика (естафета, 4х100 м) |
2 | Герберт Джонстон Берт МакДональд Джордж Веббер | Легка атлетика (командна гонка, 3000 м) |
3 | Гордон Гудвін | Легка атлетика (ходьба, 10 км) |
4 | Джеймс МакКензі | Бокс (до 50,2 кг) |
5 | Джон Елліотт | Бокс (до 72,6 кг) |
6 | Сиріл Алден | Велоспорт (трек, 50 км) |
7 | Гледіс Девіс | Фехтування (рапіра індивідуальна) |
8 | Сиріл МакВорт-Пред | Стрільба (100 м, олень, що біжить, одиночний постріл) |
9 | Сиріл МакВорт-Пред | Стрільба (100 м, олень, що біжить, подвійний постріл) |
10 | Філліс Гардінг | Плавання (100 м, на спині) |
11 | Флоренс Баркер Констанс Джинс Грейс МакКензі Віра Таннер | Плавання (4х100 м, вільний стиль) |
12 | Кітті Маккейн Філліс Ковелл | Теніс (пари) |
13 | Гарольд Флоуер Едвін Якоб Томас Ріггс Ернест Руні Волтер Ріггс | Вітрильний спорт (клас 8м) |
Бронза ред.
бронза | ||
№ | Спортсмени | Вид спорту (дисципліна) |
1 | Ерік Лідделл | Легка атлетика (біг, 200 м) |
2 | Гай Батлер | Легка атлетика (біг, 400 м) |
3 | Генрі Сталлард | Легка атлетика (біг, 1500 м) |
4 | Гай Батлер Джордж Ренвік Річард Ріплі Едвард Томс | Легка атлетика (біг, естафета 4х400 м) |
5 | Малькольм Ноукс | Легка атлетика (метання молота) |
6 | Гаррі Вілд | Велоспорт (трек, 50 км) |
7 | Гарольд Кларк | Стрибки у воду (трек, 50 км) |
8 | Фредерік Барретт Денніс Бінгам Фред Гест Персівал Вайз | поло (поло) |
9 | Гледіс Карсон | Плавання (200 м, брас) |
10 | Кітті МакКейн | Теніс (одиночний розряд) |
11 | Евелін Койлер Дороті Шепперд-Баррон | Теніс (пари) |
12 | Ендрю МакДональд | Боротьба (вільна, св 87 кг) |
Склад Олімпійської збірної Великої Британії ред.
Академічне веслування ред.
Чоловіки
Спортсмен (и) | Змагання | Відбіркові гонки | Додаткова гонка | Фінали | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Джек Бересфорд | Одинак | 7:07.4 | 2 | 8:00.5 | 1 | 7:49.2 | |
Чарльз Ілей Джеймс МакНабб Роберт Моррісон Теренс Сандерс | Четвірка парна | 6:43.0 | 1 | 7:08.6 | |||
Віктор Бовінгтон Бернард Крушер Томас Монк Джон Тоуненд Гаррі Барнслі | Четвірка з рульовим | 7:21,6 | 2 | 7:33,0 | 2 | Не пройшли | 6 |
Реджинальд Бейр Едвард Чендлер Горас Дебенам Г'ю Даллі Ян Файрнбайрн Артур Лонг Гарольд Мерфі Чарльз Р'ю Джек Гудвін | Вісімка парна з рульовим | 6:04,0 | 1 | ? | 4 |
Бокс ред.
Спортсмен | Категорія | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | |||
Джеймс МакКензі | до 50,8 кг | Лео Турксма (NED) Перемога | Джок МакГрегор (CAN) Перемога | Раймонд Фі (USA) Перемога | Фідель Ла Барба (USA) Поразка | ||
Альф Барбер | до 53,5 кг | Арій Сміт (NED) Перемога | Жан ЦЕС (FRA) Поразка | Не пройшов | 5 | ||
Гаррі Дінглі | до 57,2 кг | Карел Танс (BEL) Перемога | Жан Девернайс (BEL) Поразка | Не пройшов | 5 | ||
Артур Бівіс | Жан Фламманг (LUX) Перемога | Педро Квартуччі (ARG) Поразка | Не пройшов | 9 | |||
Джонні Башам | до 66,7 кг | Патрік Даєр (IRL) Поразка | Не пройшов | 17 | |||
Гаррі Маллін | до 72,6 кг | Тругве Стокстад (NOR) Перемога | Ерік Зіберт (SUI) Перемога | Рожер Бруссе (FRA) Перемога | Жозеф Бікен (BEL) Перемога | Джон Елліотт (GBR) Перемога | |
Джон Елліотт | Жорж Гівель (SUI) Перемога | Гаррі Геннінг (CAN) Перемога | Леслі Блек (CAN) Перемога | Гаррі Маллін (GBR) Перемога | |||
Гаррі Мітчелл | до 79,4 кг | Карел Мильон (NED) Перемога | Роберт Фокет (FRA) Перемога | Джордж Россіньон (FRA) Перемога | Карло Сарауді (ITA) Перемога | Тіг Петерсен (DEN) Перемога | |
Джон Кертіс | Міхаель Морер (LUX) Перемога | Карло Сарауді (ITA) Поразка | Не пройшов | 5 | |||
Артур Кліфтон | св. 79,4 кг | Едді Іган (USA) Перемога | Серен Петерсен (DEN) Поразка | Не пройшов | 9 |
Боротьба ред.
Перший раунд
Сонні Дарбі (GBR) — П'єтро Тордера (ITA) — Перемога
1/ 4 фіналу
Сонні Дарбі (GBR) — Кустаа Піхлаямякі (FIN) —Поразка
Турнір за 2-е місце
Сонні Дарбі (GBR) — Каарло Мякинен (FIN) —Поразка
5 місце
Перший раунд
Ернест Бейкон (GBR) — Едуард Квиток (SUI) —Поразка
9 місце
1/ 4 фіналу
Едгар Бейкон (GBR) — Дональд Стоктон (CAN) —Поразка
11 місце
Перший раунд
Джеймс Девіс (GBR) — Фрідольф Люндстрем (FIN) —Перемога
1/ 4 фіналу
Джеймс Девіс (GBR) — Гай Лукабо (USA) —Поразка
Турнір за 3-є місце
Джеймс Девіс (GBR) — Вілльям Джонсон (USA) —Поразка
5 місце
1/ 4 фіналу
Ендрю МакДональд (GBR) — Гаррі Стил (USA) —Поразка
матч за 2-е місце
Ендрю МакДональд (GBR) — Анрі Вернлі (SUI) —Поразка
3 місце
Велоспорт ред.
Перегони на треку ред.
Спортсмен | Змагання | Час | Місце |
---|---|---|---|
Сиріл Алден | Гонка на 50 км | ? | |
Гаррі Вайлд | ? |
Спортсмен | Змагання | Перший раунд | 1/ 4 фіналу | 1/ 2 фіналу | Фінал За 3-є місце |
---|---|---|---|---|---|
Суперник | Суперник | Суперник | Суперник | ||
Анрі Фуллер | Спринт | Оскар Галдагер (DEN) 13,8 с — 1 місце | Гільєлмо Боссі (ITA) Вальтер Коппінс (AUS) | Люсьєн Бішара (FRA) Гільєлмо Боссі (ITA) | Не пройшов |
Водне поло ред.
№ | Ім'я | Дата народження | Зростання | Вага | Клуб | Матчів | Очок |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Гравці | |||||||
Гарольд Аннісон | 27 листопада 1957 | Кройдон свіммінг клуб | 1 | 0 | |||
Джек Бадд | 1899 | Пенгуїн свіммінг клуб | 1 | 0 | |||
Гарольд Аннісон | 29 серпня 1887 | 1 | 0 |
{{{date}}} | {{{teamA}}} | – | {{{teamB}}} |
Кінний спорт ред.
Команда | Змагання | Фінал | ||
---|---|---|---|---|
Штраф | Час Очки | Місце | ||
Філіп Боуден-Сміт | Конкур (індивідуальне) | 10,50 | 2:41,4 | 4 |
Капель Брюнкер | 25,50 | 2:45,0 | 24 | |
Джеффрі Брук | 29,75 | 3:02,6 | 27 | |
Філіп Боуден-Сміт Капель Брюнкер Джеффрі Брук Кейт Герві | Конкур (командне) | 65,40 | 7 | |
Едвард де Фонбланке | Триборство (індивідуальне) | 1728,5 | 6 | |
Філіп Боуден-Сміт | 878,0 | 29 | ||
Філіп Боуден-Сміт Едвард де Фонбланке Кейт Герві Алес Тод | Триборство (командне) | 4064,5 | 6 |
Легка атлетика ред.
Спортсмен | Змагання | Перший раунд | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Гарольд Абрагамс | 100 м | 11.0 (Q) | 3 | 10.6 (QOR) | 1 | 10.6 (Q) | 1 | 10.6 | |
Вілльям Ніколь | 11.0 (Q) | 3 | 11.0 (Q) | 3 | 11.3 | 10 | Не пройшов | ||
Волтер Ренджлі | 11.0 (Q) | 3 | 11.0 | 3 | Не пройшов | ||||
Ланселот Ройл | 11.0 (Q) | 3 | 20 | Не пройшов | |||||
Гарольд Абрагамс | 200 м | 22.2 (Q) | 6 | 22.0 (Q) | 4 | 21.9 (Q) | 5 | 22.3 | 6 |
Ерік Лідделл | 22.2 (Q) | 6 | ? (Q) | ? | 21.8 (Q) | 2 | 21.9 | ||
Вілльям Ніколь | 22.6 (Q) | 12 | 22.6 (Q) | 11 | 22.4 | 10 | Чи не пройшов | ||
Ерік Лідделл | 400 м | 50.2 (Q) | 8 | 49.3 (Q) | 9 | 48.2 (Q) | 4 | 47.6 (WR) | |
Гай Батлер | 50.2 (Q) | 8 | 49.8 (Q) | 13 | 47.9 (Q) | 2 | 48.6 | ||
Едвард Томс | 49.9 (Q) | 6 | ? | 26 | Не пройшов | ||||
Джордж Ренвік | 50.3 (Q) | 12 | ? | 27 | Не пройшов | ||||
Дуглас Лоуе | 800 м | 1:58.0 (Q) | 3 | 1:56.8 (Q) | 5 | 1:52.4 | |||
Генрі Сталлард | 1:57.6 (Q) | 1 | 1:54.2 (Q) | 1 | 1:53.0 | 4 | |||
Генрі Сталлард | 1500 м | 4:11,8 (Q) | 10 | 3:55,6 | |||||
Дуглас Лоуе | 4:07,2 (Q) | 3 | 3:57,0 | 4 | |||||
Сиріл Елліс | 4:08,1 (Q) | 6 | Не пройшов | ||||||
Девід Каммінгс | 3000 м з перешкодами | ? | 11 | Не пройшов | |||||
Чарльз Кліббон | 5000 м | 15:35,6 | 12 | 15:29,0 | 6 | ||||
Галланд Бріттон | 10 000 м | 32:06,0 | 6 | ||||||
Чарльз Кліббон | ? | 14 | |||||||
Фред Габі | 110 м з бар'єрами | 15,8 | 7 | 15,7 | 8 | Не пройшов | |||
Девід Барглі | ? | ? | Не пройшов | ||||||
Гарольд Абрагамс Вілльям Нікол Волтер Ренджлі Ланселот Ройл | Естафета 4х100 | 42,0 (QWR) | 1 | 41,8 (Q) | 2 | 41,2 | |||
Гай Батлер Джордж Ренвік Річард Ріплі Едвард Томс | Естафета 4х400 | 3:22.0 (Q) | 1 | 3:17.4 | |||||
З медаллю: Гаррі Джонстон Берт Макдональд Джордж Веббер ОТБ. раунд: | Командна гонка на 3000 м | 15 (4-5-6) | 3 | 14 (3-4-7) | |||||
Ерні Гарпер | Кросс на 8000 м (індивідуальне) | 35:45,4 | 4 | ||||||
Джон Бенам | DNF | — | |||||||
Артур Сьюелл | DNF | — | |||||||
Джозеф Вілльямс | DNF | — | |||||||
Едді Вебстер | DNF | — | |||||||
Джон Бенам Ерні Гарпер Артур Сьюелл Джозеф Вілльямс Едді Вебстер | Кросс на 8000 м (командне) | DNF | — | ||||||
Сем Ферріс | Марафон | 2:52:26,0 | 5 | ||||||
Артур Фаррімонд | 3:05:15,0 | 17 | |||||||
Гордон Гудвін | Ходьба на 10 км | 49:04,0 (Q) | 1 | 48:37,9 | |||||
Ерні Кларк | ? (Q) | 5 | 49:59,2 | 6 | |||||
Малькольм Ноукс | метання молота | 48,875 (Q) | 2 | 48,875 | |||||
Чарльз Бекуїт | Штовхання ядра | 12,480 (Q) | 20 | 12,480 | 20 | ||||
Джок Далраймпл | Метання списа | 46,92 (Q) | 24 | 46,92 | 24 | ||||
Анрі Добан де Сілхоуетт | 44,70 (Q) | 27 | 44,70 | 27 | |||||
Роберт Дікінсон | Стрибки у висоту | 1,75 (Q) | 15 | Не пройшов | |||||
Джеймс Кемпбелл | Стрибки з жердиною | 3,20 | 15 | Не пройшов |
Вітрильний спорт ред.
Спортсмен | Клас | Кваліфікація | Фінал | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | Очки | Місце | 1 | 2 | Очки | Місце | ||
Гарольд Фоулер | Олімпійський монотип | 4 | 2 | х | 6 | 3 | 6 | 6 | 12 | 7 |
Гарольд Фоулер Едвін Якоб Томас Ріггс Ернест Роні Волтер Ріггс | Клас 8 м | 3 | 1 | 3 | 8 | 1 | 2 | 3 | 5 |
Плавання ред.
Спортсмен | Змагання | Попередній раунд | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Альберт Дикін | 100 м вільний стиль | 1:06,0 | 12 | Не пройшов | |||
Чарльз Байллі | 1:08,2 | 19 | Не пройшов | ||||
Гарольд Аннісон | 400 м вільний стиль | 5:32,6 (Q) | 6 | 5:39,4 | 8 | Не пройшов | |
Реджинальд Флінт | 200 м брас | 3:05,2 (Q) | 7 | 3:06,8 | 8 | Не пройшов | |
Гарольд Аннісон | 1500 м вільний стиль | 22:38,4 (Q) | 5 | 23:11,8 | 9 | Не пройшов | |
Гарольд Аннісон Альберт Дикін Персі Петер Джон Томсон Леслі Саваж (у 1/2 фіналу) | 4x200 вільний стиль | 10:52,6 (Q) | 5 | 10:31,2 (Q) | 5 | ? | 5 |
Спортсмен | Змагання | Попередній раунд | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Віра Таннер | вільний стиль 100 м | 1:22.4 (Q) | 9 | 1:18.6 (Q) | 5 | 1:20.8 | 5 |
Флоренс Баркер | 1:20.8 (Q) | 5 | 1:21.8 | 7 | не пройшла | ||
Констанс Джинс | 1:16.0 (Q) | 4 | 1:16.6 (Q) | 4 | 1:15.4 | 4 | |
вільний стиль 400 м | 6:34.6 (Q) | 5 | 6:37.8 | 7 | Чи не пройшла | ||
Віра Таннер | 6:35.4 (Q) | 6 | 6:34.0 | 5 | Чи не пройшла | ||
Філліс Гардінг | на спині 100 м | 1:29,4 (Q) | 2 | 1:27,4 | |||
Хелен Бойл | 1:43,0 | 7 | не пройшла | ||||
Люсі Мортон | брас 200 м | 3:29,4 (Q) | 2 | 3:33,2 | |||
Гледіс Карсон | 3:30.0 (Q) | 3 | 3:35.4 | ||||
Флоренс Баркер, Констанс Джинс Грейс Маккензі, Віра Таннер | естафета 4×100 м вільний стиль | 5:17.0 |
Поло ред.
622 Поло на літніх Олімпійських іграх 1924}}
Склад команди ред.
Ім'я | Дата народження | Матчів | Очок |
---|---|---|---|
Гравці | |||
Фредерік Барретт | 20 червня 1875 | 4 | 2 |
Денніс Бінгам | 11 серпня 1880 | 4 | 0 |
Фред Гест | 14 червня 1875 | 4 | 3 |
Персівал Вайз | 17 квітня 1885 | 4 | 3 |
Група А ред.
Команда | І | В | П | ГЗ | ДП | +/- | Очки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Аргентина | 4 | 4 | 0 | 46 | 14 | +32 | 8 |
2 | США | 4 | 3 | 1 | 43 | 11 | +32 | 6 |
3 | Велика Британія | 4 | 2 | 2 | 33 | 24 | +9 | 4 |
4 | Іспанія | 4 | 1 | 3 | 22 | 42 | -20 | 2 |
5 | Франція | 4 | 0 | 4 | 6 | 59 | -53 | 0 |
Стрибки у воду ред.
Спортсмен | Змагання | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очок | Місце | Очок | Місце | ||
Гарольд Кларк | Plain High | 162 | 2 | 158 | |
Альберт Дикін | 141 | 13 | Не пройшов |
Спортсмен | Змагання | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|
Очок | Місце | Очок | Місце | |
Гарольд Кларк | Plain High | 141 | 8 | Чи не пройшла |
Сучасне п'ятиборство ред.
Спортсмен | Очки | Місце |
---|---|---|
Фредерік Бартон | 122,5 | 28 |
Гімнастика спортивна ред.
Спортсмен | Вид змагання | Кільця | Кінь | Опорний стрибок | Бруси | Перекладина | Лазіння по канату | Кінь з ручками | Абсолютна першість | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце |
Гарольд Браун | Особиста першість | 15,553 | 47 | 14,370 | 45 | 8,920 | 19 | 18,20 | 50 | 14,206 | 43 | 9,4 c | 24 | 7,830 | 59 | 87,059 | 40 |
Анрі Фінчетт | Особиста першість | 17,760 | 33 | 15,300 | 41 | 8,450 | 22 | 16,53 | 58 | 12,290 | 54 | 11,4 c | 51 | 9,080 | 33 | 81,710 | 43 |
Гарольд Браун Стенлі Лей Анрі Фінчетт Франк Гоукінс Томас Гопкінс Едвард Лей Самуель Гамфрейс Альберт Спенсер | Командна першість | 604,290 | 6 |
Стрільба ред.
Спортсмен | Змагання | Фінал | Місце |
---|---|---|---|
Результат | |||
Чарльз Бонтон | Швидкісний пістолет 25 м | 17 | 13 |
Вілльям Артіс | Пневматична гвинтівка 50 м, лежачи | 369 | 52 |
Фредерік Брейсгердл | 367 | 55 | |
Джон Кліфт | 365 | 57 | |
Гаррі Дуглас | Довільна гвинтівка 600 м | 80 | 34 |
Сиріл МакВорт-Пред | Олень, що біжить Одиночний постріл | 39 | |
Джон Фаунтоп | 31 | 21 | |
Сиріл МакВорт-Пред Джон О'Лірі Олександр Роджерс Джон Фаунтоп | Олень, що біжить Одиночний постріл | 39 | 4 |
Сиріл МакВорт-Пред | Олень, що біжить Подвійний постріл | 72 | |
Герберт Перрі | 59 | 13 | |
Аллен Вітті | 56 | 18 | |
Сиріл МакВорт-Пред Філіп Ним Герберт Перрі Аллен Вітті | Олень, що біжить Подвійний постріл | 267 | |
Сиріл МакВорт-Пред | Трап | DSQ | |
Сиріл МакВорт-Пред Джон О'Лірі Енок Дженкінс Герберт Ларсен Джордж Ніл Вілльям Гросвенор | Трап | 328 | 8 |
Теніс ред.
Жінки:
Спортсмен | Змагання | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | |||
Кітті Маккейн | Одиночні змагання | Енн де Борман (BEL) 6:0, 6:2 | Сігрід Фік (SWE) 6:1, 6:1 | Маріон Єссап (USA) 6:2, 6:0 | Жюлі Власло (FRA) 6:0, 5:7, 1:6 | Жермейн Голдінг (FRA) 5:7, 6:3, 6:0 | ||
Дороті Шепперд-Баррон | Не було суперника | Марі Стормс (BEL) 6:1, 6:1 | Розетта Гальярді (FRA) 6:1, 6:0 | Жюлі Власло (FRA) 4:6, 2:6 | Закінчила виступ | 5 | ||
Філліс Ковелл | Гільда Волліс (IRL) 3:6, 6:0, 6:2 | Ілона Вараді-Петер (HUN) 6:1, 6:3 | Жермейн Голдінг (FRA) 3:6, 6:3, 2:6 | Закінчила виступ | 9 | |||
Кітті Маккейн Філліс Ковелл | Парні змагання | Маріон Єссап Елеанор Госс (USA) 6:1, 6:2 | Марі Стормс Енн де Борман (BEL) 6:1, 6:2 | Лілі Стромберг вон Ессен Сігрід Фік (SWE) 6:2, 6:3 | Івонн Бурке маркером Брокедіс-Білль (FRA) 6:2, 6:2 | Хазель Вайтман Гелен Віллс (USA) 5:7, 6:8 | ||
Евелін Койлер Дороті Шепперд-Баррон | Янссен Дюпон (BEL) Перемога | Жермейн Голдінг Жанні Воссар (FRA) 6:2, 6:2 | Хазель Вайтман Гелен Віллс (USA) 3:6, 6:1, 5:7 | Івонн Бурке маркером Брокедіс-Білль (FRA) 6:1, 6:2 |
Мікст:
Спортсмен | Змагання | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал За 3-є місце | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | |||
Кітті Макейна Брайн Гілберт | Мікст | Джулія Переллі Умберто де Морпурко (ITA) 9: 7, 1:6, 7:5 | Гільда Волліс Едвін МакКрі (IRL) 6:1, 7:5 | Хазель Вайтман Дік Вілльямс (USA) 6:2, 6:8, 1:6 | Кі Боуман Генк Тіммер (NED) Поразка Не з'явилися | 4 | |
Філліс Ковелл Леслі Годфрі | Мікст | Фебе Блейр-Вайт Вільям Айрланд (IRL) 6:2, 6:4 | Не було суперника | Кі Боуман Генк Тіммер (NED) 1:6, 5:7 | Чи не виступали | 5 |
Важка атлетика ред.
Категорія | Спортсмен | Маса | Жим | Ривок | Ривок однією рукою | Поштовх | Поштовх однією рукою | Усього | Місце | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | |||||
До 60 кг | Альфред Бакстер | 52,5 | 65,0 | 70,0 | 70,0 | 75,0 | 50,0 | 55,0 | 100,0 | 105,0 | 60,0 | 65,0 | 370,0 | 7 | |||||
Аугустус Каммінс | 62,5 | 62,5 | 67,5 | 50,0 | 55,0 | 82,5 | 87,5 | 60,0 | 65,0 | 337,5 | 16 | ||||||||
До 75 кг | Фредерік Аттенборо | 75,0 | 80,0 | 70,0 | 75,0 | 80,0 | 60,0 | 65,0 | 95,0 | 100,0 | 102,5 | 65,0 | 387,5 | 17 | |||||
Джон Остін | 60,0 | 60,0 | 70,0 | 75,0 | 50,0 | 55,0 | 95,0 | 100,0 | 60,0 | 65,0 | 70,0 | 360,5 | 22 |
Фехтування ред.
Чоловіки ред.
Спортсмен | І | В | П | УЗ | УП | +/- | Очки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Філіп Катьо (FRA) | 4 | 4 | 0 | 20 | 7 | +13 | 8 |
2 | Філіп Дойн (GBR) | 4 | 3 | 1 | 17 | 15 | +2 | 6 |
3 | Дієго Діаз (ESP) | 4 | 2 | 2 | 16 | 15 | +1 | 4 |
4 | Золтан Шенкер (HUN) | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 2 |
5 | Франтішек Дворак (TCH) | 4 | 0 | 4 | 7 | 20 | -13 | 0 |
Філіп Дойн (GBR) — Філіп Катьо (FRA) 2:4
Філіп Дойн (GBR) — Дієго Діаз (ESP) 5:4
Філіп Дойн (GBR) — Золтан Шенкер (HUN) 5:3
Філіп Дойн (GBR) — Франтішек Дворак (TCH) 5:3
Спортсмен | І | В | П | УЗ | УП | +/- | Очки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Чарльз Крахей (BEL) | 5 | 4 | 1 | 23 | 14 | +9 | 8 |
2 | Хуан Дельгадо (ESP) | 5 | 4 | 1 | 22 | 17 | +5 | 8 |
3 | Мануель Куейроз (POR) | 5 | 3 | 2 | 21 | 17 | +4 | 6 |
4 | Філіп Дойн (GBR) | 4 | 2 | 3 | 20 | 18 | +2 | 4 |
5 | Едуард Фіттинг (SUI) | 5 | 2 | 3 | 18 | 20 | -2 | 4 |
6 | Алоїз Готтфрід (AUT) | 5 | 0 | 5 | 7 | 25 | -18 | 0 |
Філіп Дойн (GBR) — Чарльз Крахей (BEL) 4:5
Філіп Дойн (GBR) — Хуан Дельгадо (ESP) 3:5
Філіп Дойн (GBR) — Мануель Куейроз (POR) 3:5
Філіп Дойн (GBR) — Едуард Фіттинг (SUI) 5:3
Філіп Дойн (GBR) — Алоїз Готтфрід (AUT) 5:0
Спортсмен | І | В | П | УЗ | УП | +/- | Очки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Чарльз Дельпорт (BEL) | 9 | 7 | 2 | 14 | |||
2 | Чарльз Біско (GBR) | 9 | 6 | 3 | 12 | |||
Вірджілом Монтегацца (ITA) | 9 | 6 | 3 | 12 | ||||
4 | Джордж Брид (USA) | 9 | 5 | 4 | 10 | |||
Карл Гріпештедт (SWE) | 9 | 5 | 4 | 10 | ||||
6 | Крікора Агатон (EGY) | 9 | 4 | 5 | 8 | |||
7 | Домінго Менді (URU) | 9 | 4 | 5 | 8 | |||
8 | Костянтин Антоніадес (SUI) | 9 | 3 | 6 | 6 | |||
9 | Йозеф Юнгманн (TCH) | 9 | 2 | 7 | 4 | |||
Мануель Забалза (ESP) | 9 | 2 | 7 | 4 |
Чарльз Біско (GBR) — Чарльз Дельпорт (BEL) Поразка
Чарльз Біско (GBR) — Вірджілом Монтегацца (ITA) Поразка
Чарльз Біско (GBR) — Джордж Брид (USA) Перемога
Чарльз Біско (GBR) — Карл Гріпештедт (SWE) Перемога
Чарльз Біско (GBR) — Крікора Агатон (EGY) Перемога
Чарльз Біско (GBR) — Домінго Менді (URU) Перемога
Чарльз Біско (GBR) — Костянтин Антоніадес (SUI) Перемога
Чарльз Біско (GBR) — Йозеф Юнгманн (TCH) Поразка
Чарльз Біско (GBR) — Мануель Забалза (ESP) Перемога
Спортсмен | І | В | П | УЗ | УП | +/- | Очки | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Роже Дюкре (FRA) | 8 | 5 | 3 | 10 | |||
Педро Назар (ARG) | 8 | 5 | 3 | 10 | ||||
Роберт Фрейтер (GBR) | 8 | 5 | 3 | 10 | ||||
4 | Фредерік Фіттинг (SUI) | 8 | 4 | 4 | 8 | |||
5 | Пол Анпаш (BEL) | 8 | 3 | 5 | 6 | |||
Конрадо Роландо (URU) | 8 | 3 | 5 | 6 | ||||
7 | Едуардо Алонсо (CUB) | 8 | 1 | 7 | 2 | |||
8 | Теодорос Фустанос (GRE) | 8 | 1 | 7 | 2 | |||
9 | Йозеф Жавюрек (TCH) | 8 | 0 | 8 | 0 |
Роберт Фрейтер (GBR) — Роже Дюкре (FRA)