Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 2020 | ||
---|---|---|
Бігові дисципліни | ||
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
400 м | чоловіки | жінки |
800 м | чоловіки | жінки |
1500 м | чоловіки | жінки |
5000 м | чоловіки | жінки |
10000 м | чоловіки | жінки |
100 м з/б | жінки | |
110 м з/б | чоловіки | |
400 м з/б | чоловіки | жінки |
3000 м з/п | чоловіки | жінки |
4×100 м | чоловіки | жінки |
4×400 м | чоловіки | жінки |
4×400 м | змішана | |
Шосейні дисципліни | ||
Марафон | чоловіки | жінки |
Ходьба 20 км | чоловіки | жінки |
Ходьба 50 км | чоловіки | |
Технічні дисципліни | ||
Висота | чоловіки | жінки |
Жердина | чоловіки | жінки |
Довжина | чоловіки | жінки |
Потрійний | чоловіки | жінки |
Ядро | чоловіки | жінки |
Диск | чоловіки | жінки |
Молот | чоловіки | жінки |
Спис | чоловіки | жінки |
Багатоборство | ||
Семиборство | жінки | |
Десятиборство | чоловіки | |
Кваліфікація | ||
У цій статті представлено систему кваліфікації на змагання з легкої атлетики на літніх Олімпійських іграх 2020 року. Кваліфікаційний період закінчиться 29 червня 2021 року, але для марафону та бігу на 50 км він закінчився 31 травня 2021 року.
Кваліфікаційні стандарти ред.
Національний олімпійський комітет (НОК) міг виставити в кожній індивідуальній дисципліні до 3 спортсменів, що кваліфікувались, якщо вони виконали кваліфікаційний норматив упродовж кваліфікаційного періоду, а також по одній команді в кожній естафетній дисципліні. НОК може також брати участь максимум у 1 кваліфікованій естафетній команді за кожну подію. Крім того, згідно з правилом універсальності, кожен НОК міг виставити спортсменів незалежно від показаного часу (по 1 спортсмену кожної статі), якщо жоден зі спортсменів цієї країни не виконав кваліфікаційний норматив. Отож, кожна країна могла мати принаймні по два представники в легкій атлетиці. Ці квоти універсальності не можна було використовувати в комбінованих дисциплінах, бігові на 10 000 метрів і на 3000 метрів із перешкодами.
Система відбору на Токіо 2020 зазнала принципових змін у порівнянні з попередньою Олімпіадою. Якщо кваліфікація від Ріо-2016 та інших попередніх змагань ґрунтувалась на показаному час, то кваліфікація на Токіо-2020 передусім ґрунтується на світовому рейтингу. Світова легка атлетика, всесвітній орган управління спортом, який раніше, до 2019 року, називався IAAF, й далі встановлює часи кваліфікації, але їх "встановлено з єдиною метою, щоб кваліфікувати спортсменів з винятковими показниками, які не змогли відібратись через світовий рейтинг легкої атлетики." Кількість учасників у кожній дисципліні обмежена, причому різні обмеження на різні дисципліни варіюються від 24 спортсменів для комбінованих дисциплін до 80 спортсменів для марафонів.
Світовий рейтинг легкої атлетики оснований на середньому показнику найкращих п'яти результатів для спортсмена за кваліфікаційний період. Результати зважуються за важливістю змагань.
Кваліфікаційний норматив потрібно було виконати на одному зі змагань під егідою Світової легкої атлетики під час кваліфікаційного періоду. Відбірковий період для марафону та ходьби на 50 на км тривав з 1 січня 2019 року по 5 квітня 2020 року і з 1 грудня 2020 року по 31 травня 2021 року, для 10000 м, ходьби на 20 км та комбінованих дисциплін - з 1 січня 2019 року по 5 квітня 2020 року та з 1 грудня 2020 року по 29 червня 2021 року, а для решти легкоатлетичних подій - з 1 травня 2019 року по 5 квітня 2020 року та з 1 грудня 2020 року по 29 червня 2021. Останні місцеві чемпіонати можуть враховуватися в рейтингу, навіть якщо вони відбулись не під час кваліфікаційного періоду. 6 квітня 2020 року Світова легка атлетика оголосила, що кваліфікаційний період на Ігри було призупинено до 30 листопада 2020 року у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби. У липні 2020 року Світова легка атлетика оголосила, що період призупинення буде скасовано для шосейних дисциплін (марафонів та ходьби) 1 вересня 2020 року
Що стосується естафет, то максимум шістнадцять НОК, що кваліфікувались мають право на участь у кожній дисципліні. Вісім найкращих команд у кожній дисципліні на Чемпіонаті світу з легкої атлетики 2019 року (що проходив у Досі з 28 вересня по 6 жовтня 2019 року) гарантують місце для своїх відповідних НОК на Олімпіаді. Друга половина команд у кожній дисципліні відбирається на світових легкоатлетичних естафетах 2021 та відповідно до Світового легкоатлетичного рейтингу станом на 29 червня 2021 р.
НОК, які мають у якійсь дисципліні понад три спортсмени, що кваліфікувались, можуть вибирати з них спортсменів, використовуючи власні правила. Наприклад, США відбирають спортсменів за результатами олімпійських випробувань США 2020 року, але мають політику потрапляння для кожного спортсмена, який кваліфікувався. Швеція виставляє на Ігри тих атлетів, які можуть посісти принаймні восьме місце згідно з оцінкою шведського НОК.
Систему відстеження кваліфікації публікує Світова легка атлетика : Road to 2020 Games [ 22 червня 2021 у Wayback Machine.].
Для участі у змаганнях спортсмени мали народитися до 1 січня 2006 року (тобто їм мало бути понад 16 років на кінець 2021 року). Юнаки (2004 або 2005 року народження, вік 16 або 17 років наприкінці 2021 р.) не можуть брати участь у змаганнях з метання, комбінованих дисциплінах, марафонах, ходьбі або бігові на 10000 метрів. Юніори (2003 або 2004 року народження, вік 18 або 19 років наприкінці 2021 р.) не можуть брати участь у марафонах або в ходьбі на 50 кілометрів.
Кваліфікаційні стандарти з легкої атлетики:
Чоловічі й змішані дисципліни | Жіночі дисципліни | ||
---|---|---|---|
Дисципліна | Кваліфікаційний норматив | Дисципліна | Кваліфікаційний норматив |
100 м | 10.05 | 100 м | 11.15 |
200 м | 20.24 | 200 м | 22.80 |
400 м | 44.90 | 400 м | 51.35 |
800 м | 1:45.20 | 800 м | 1:59.50 |
1500 м | 3:35.00 | 1500 м | 4:04.20 |
5000 м | 13:13.50 | 5000 м | 15:10.00 |
10,000 м | 27:28.00 | 10,000 м | 31:25.00 |
110 м з бар'єрами | 13.32 | 100 м з бар'єрами | 12.84 |
400 м з бар'єрами | 48.90 | 400 м з бар'єрами | 55.40 |
3000 м з перешкодами | 8:22.00 | 3000 м з перешкодами | 9:30.00 |
Марафон | 2:11:30 | Марафон | 2:29:30 |
ходьба на 20 км | 1:21:00 | ходьба на 20 км | 1:31:00 |
ходьба на 50 км | 3:50:00 | Н/Д | Н/Д |
стрибки в довжину | 8.22 | стрибки в довжину | 6.82 |
потрійний стрибок | 17.14 | потрійний стрибок | 14.32 |
стрибки у висоту | 2.33 | стрибки у висоту | 1.96 |
стрибки з жердиною | 5.80 | стрибки з жердиною | 4.70 |
штовхання ядра | 21.10 | штовхання ядра | 18.50 |
метання диска | 66.00 | метання диска | 63.50 |
метання молота | 77.50 | метання молота | 72.50 |
метання списа | 85.00 | метання списа | 64.00 |
десятиборство | 8350 | семиборство | 6420 |
естафета 4×100 метрів (чоловіки) | Перші 8 місць на Чемпіонаті світу 2019 + будь-яка країна, що там не кваліфікувалась, яка потрапила до фіналу світових легкоатлетичних естафет 2021 + наступні найкращі зі списків поки не набереться 16 команд | естафета 4×100 метрів (жінки) | Перші 8 місць на Чемпіонаті світу 2019 + будь-яка країна, що там не кваліфікувалась, яка потрапила до фіналу світових легкоатлетичних естафет 2021 + наступні найкращі зі списків поки не набереться 16 команд |
естафета 4×400 метрів (чоловіки) | естафета 4×400 метрів (жінки) |
Дисципліни на треку ред.
Чоловічі дисципліни на треку ред.
біг на 100 метрів (чоловіки) ред.
Не враховує досягнень у приміщенні або якщо швидкість вітру > 2,0 м/с. Кількість учасників: 56.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 10.05 | 3 | Велика Британія (GBR) | [a] |
3 | Ямайка (JAM) | [a] | |
3 | Японія (JPN) | [a] | |
3 | Нігерія (NGR) | Реймонд Екевво Ушеоріце Іцекірі Дівайн Одудуру | |
3 | ПАР (RSA) | Тлотлісо Леотлела Шон Масванґаньї Акані Сімбіне | |
3 | США (USA) | Ронні Бейкер Трейвон Бромелл Фред Керлі | |
2 | Канада (CAN) | Аарон Бравн Андре де Грассе | |
2 | Китай (CHN) | Су Бінтянь Сє Чженьє | |
2 | Гана (GHA) | Джозеф Амоа Бенджамін Азаматі-Кваку | |
2 | Кенія (KEN) | Марк Отьєно Одіамбо Фердінанд Омурва | |
1 | Антигуа і Барбуда (ANT) | Сейха Грін | |
1 | Австралія (AUS) | Роган Браунінг | |
1 | Багамські Острови (BAH) | Самсон Коулбрук | |
1 | Барбадос (BAR) | Маріо Берк | |
1 | Бразилія (BRA) | Паулу Камілу де Олівейра | |
1 | Кайманові Острови (CAY) | Кемар Хайман | |
1 | Франція (FRA) | Джиммі Віко | |
1 | Індонезія (INA) | Лалу Мухаммад Зохрі | |
1 | Іран (IRI) | Хассан Тафтян | |
1 | Італія (ITA) | Марселл Якобс | |
1 | Кот-д'Івуар (CIV) | Артур Сіссе | |
1 | Ліберія (LBR) | Еммануель Матаді | |
1 | Катар (QAT) | Фемі Огуноде | |
1 | Сент-Кіттс і Невіс (SKN) | Джейсон Роджерс | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Запрошення | 1 | Федеративні Штати Мікронезії (FSM) | Скотт Джеймс Фіті |
1 | Кірибаті (KIR) | Латайсі Мвеа | |
1 | Оман (OMA) | Баракат Аль-Харті | |
1 | Тонга (TGA) | Роналд Лоуренс Фотофілі | |
Запрошення | 1 | Збірна біженців (ROT) | Доріан Келетела |
Загалом | 56 |
біг на 200 метрів (чоловіки) ред.
Кількість учасників: 56.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 20.24 | 3 | Велика Британія (GBR) | Мігель Френсіс Адам Джемілі Жарнел Г'юз |
3 | Ямайка (JAM) | Йоган Блейк Рашид Дваєр Андре Еверс | |
3 | США (USA) | [a] | |
2 | Канада (CAN) | Аарон Бравн Андре де Грассе | |
2 | Гана (GHA) | Джозеф Амоа Бенджамін Азаматі-Кваку | |
2 | Японія (JPN) | Юкі Койке Абдул Сані Браун | |
2 | ПАР (RSA) | Шон Масванґаньї Кларенс Муняї | |
2 | Тринідад і Тобаго (TTO) | Кайл Гро Джерім Річардс | |
1 | Багамські Острови (BAH) | Стівен Гардінер | |
1 | Барбадос (BAR) | Маріо Берк | |
1 | Ботсвана (BOT) | Ісаак Маквала | |
1 | Бразилія (BRA) | Алдемір да Сілва Жуніор | |
1 | Китай (CHN) | Сє Чженьє | |
1 | Колумбія (COL) | Бернардо Балоєс | |
1 | Еквадор (ECU) | Алекс Кіньйонес | |
1 | Нігерія (NGR) | Дівайн Одудуру | |
1 | Панама (PAN) | Алонсо Едвард | |
1 | Швейцарія (SUI) | Алекс Вілсон | |
1 | Туреччина (TUR) | Раміль Гулієв | |
1 | Замбія (ZAM) | Сідні Сіаме | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Загалом | 56 |
біг на 400 метрів (чоловіки) ред.
Кількість учасників: 48.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 44.90 | 3 | Ямайка (JAM) | Нетон Аллен Акім Блумфілд Деміш Гей |
3 | США (USA) | Майкл Черрі Майкл Норман Рендолф Росс | |
2 | Тринідад і Тобаго (TTO) | Махель Седеніо Dwight St. Hillaire | |
1 | Багамські Острови (BAH) | Стівен Гардінер | |
1 | Бахрейн (BHR) | Аббас Аббас | |
1 | Барбадос (BAR) | Джонатан Джонс | |
1 | Ботсвана (BOT) | Ісаак Маквала | |
1 | Колумбія (COL) | Антоні Самбрано | |
1 | Гренада (GRN) | Кірані Джеймс | |
1 | Італія (ITA) | Давіде Ре | |
1 | Кенія (KEN) | Еммануель Корір | |
1 | Нігерія (NGR) | Еммануель Баміделе | |
1 | ПАР (RSA) | Вайде ван Нікерк | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Загалом | 48 |
біг на 800 метрів (чоловіки) ред.
Кількість учасників: 48.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 1:45.20 | |||
3 | Франція (FRA) | П'єр-Амбруаз Бос Бенжамен Робер Габріель Туаль | |
3 | Велика Британія (GBR) | [a] | |
3 | Кенія (KEN) | Еммануель Корір Фергюсон Ротіч Michael Saruni | |
3 | Польща (POL) | [a] | |
3 | Пуерто-Рико (PUR) | Андрес Арройо Раян Санчес Веслі Васкес | |
3 | США (USA) | Bryce Hoppel Айзея Джюетт Клейтон Мерфі | |
2 | Австралія (AUS) | Пітер Бол Джефрі Різлі | |
2 | Канада (CAN) | Marco Arop Брендон Мак-Брайд | |
2 | Ефіопія (ETH) | Теддесе Лемі Мелесе Нберет | |
2 | Іспанія (ESP) | Адріан Бен Хав'єр Мірон | |
1 | Алжир (ALG) | Джамель Седжаті | |
1 | Бельгія (BEL) | Еліот Крестан | |
1 | Боснія і Герцеговина (BIH) | Амель Тука | |
1 | Ботсвана (BOT) | Найджел Амос | |
1 | Бразилія (BRA) | Тьяго Андре | |
1 | Джибуті (DJI) | Аянлех Сулейман | |
1 | Мексика (MEX) | Хесус Тонатіу Лопес | |
1 | Марокко (MAR) | Мостафа Смаїлі | |
1 | Нідерланди (NED) | Тоні ван Діпен | |
1 | Катар (QAT) | Абубакер Хайдар Абдалла | |
1 | Швеція (SWE) | Андреас Крамер | |
1 | Туніс (TUN) | Абдессалем Аюні | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Квоти універсальності | 1 | Андорра (AND) | Пол Моя |
Запрошення | 1 | Збірна біженців (ROT) | Джеймс Чингієк |
Загалом | 48 |
біг на 1500 метрів (чоловіки) ред.
Кількість учасників: 45.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 3:35.00 | 3 | Австралія (AUS) | [a] |
3 | Ефіопія (ETH) | Самуель Абате Теддесе Лемі Самуель Тефера | |
3 | Франція (FRA) | [a] | |
3 | Велика Британія (GBR) | [a] | |
3 | Кенія (KEN) | Камар Етьянг Абель Кіпсанг Чарльз Сімотво | |
3 | Марокко (MAR) | [a] | |
3 | Іспанія (ESP) | [a] | |
3 | США (USA) | [a] | |
2 | Норвегія (NOR) | Філіп Інгебрігтсен Якоб Інгебрігтсен | |
2 | Польща (POL) | Марцин Левандовський Міхал Розмис | |
2 | Катар (QAT) | Абдірахман Саїд Хассан Адам Алі Мусаб | |
1 | Алжир (ALG) | Тауфік Махлуфі | |
1 | Бахрейн (BHR) | Садік Міху | |
1 | Бельгія (BEL) | Ісмаель Дебжані | |
1 | Канада (CAN) | Джастін Найт | |
1 | Джибуті (DJI) | Аянлех Сулейман | |
1 | Німеччина (GER) | Роберт Фаркен | |
1 | Нова Зеландія (NZL) | Сем Таннер | |
1 | |||
1 | Швеція (SWE) | Калле Берглунд | |
1 | Уганда (UGA) | Рональд Мусагала | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Запрошення | 1 | Збірна біженців (ROT) | Paulo Amotun Lokoro |
Загалом | 45 |
біг на 5000 метрів (чоловіки) ред.
Кількість учасників: 42.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 13:13.50 | 3 | Австралія (AUS) | Девід Макніл Стюарт Максвейн Патрік Тірнан |
3 | Канада (CAN) | [a] | |
3 | Ефіопія (ETH) | Нібрет Мелак Мількеса Менгеша Гетнет Вале | |
3 | Кенія (KEN) | Самуель Чеболе Даніель Ебеньо Ніколас Кімелі | |
3 | США (USA) | [a] | |
2 | Бахрейн (BRN) | Бірхану Валю Давіт Фікаду | |
2 | Франція (FRA) | Джиммі Грессьє Юго Е | |
2 | Велика Британія (GBR) | Ендрю Бутчарт Марк Скотт | |
2 | Норвегія (NOR) | Філіп Інгебрігтсен Якоб Інгебрігтсен | |
2 | Уганда (UGA) | Оскар Челімо Джошуа Чептегей | |
1 | Бельгія (BEL) | Айзек Кімелі | |
1 | Гватемала (GUA) | Луїс Гріхальва | |
1 | Італія (ITA) | Єманеберхан Кріппа | |
1 | Іспанія (ESP) | Мохамед Катір | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Запрошення | 1 | Збірна біженців (ROT) | Джамаль Ейса Мохаммед |
Загалом | 42 |
біг на 10000 метрів (чоловіки) ред.
Кількість учасників: мета - 27. 30 бігунів уже кваліфікувалися за кваліфікаційним нормативом.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 27:28.00 | 3 | Ефіопія (ETH) | Беріху Арегаві Селемон Барега Йоміф Кеджелча |
3 | Кенія (KEN) | Джеффрі Кіпсанг Роджерс Квемой Weldon Kipkurui Langat | |
3 | Уганда (UGA) | [a] | |
3 | США (USA) | Ґрант Фішер Вуді Кінкейд Джо Клекер | |
2 | Австралія (AUS) | Стюарт Максвейн Патрік Тірнан | |
2 | Бельгія (BEL) | Башир Абді Айзек Кімелі | |
2 | Велика Британія (GBR) | Сем Аткін Марк Скотт | |
2 | Японія (JPN) | Акіра Айдзава Тацухіко Іто | |
1 | Бахрейн (BHR) | Бірхану Валю | |
1 | Канада (CAN) | Мохаммед Ахмед | |
1 | Еритрея (ERI) | Арон Кіфле | |
1 | Франція (FRA) | Морхад Амдуні | |
1 | Італія (ITA) | Єманеберхан Кріппа | |
1 | Марокко (MAR) | Зухер Тальбі | |
1 | Норвегія (NOR) | Сондре Мун | |
1 | Іспанія (ESP) | Карлос Майо | |
1 | Швейцарія (SUI) | Жульєн Вандерс | |
1 | Таїланд (THA) | Кіран Тунтівате | |
Світовий рейтинг | 0 | ||
Загалом | 31 |
біг на 110 метрів з бар'єрами (чоловіки) ред.
Не враховує досягнень у приміщенні. Кількість учасників: 40.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 13.32 | 3 | Франція (FRA) | Вієм Белосян Паскаль Мартіно-Лагард Орель Манга |
3 | Ямайка (JAM) | [a] | |
3 | США (USA) | [a] | |
2 | Бразилія (BRA) | Габріел Константіну Eduardo de Deus | |
2 | Японія (JPN) | Таіо Канаї Сюня Такаяма | |
1 | Барбадос (BAR) | Шейн Братвейт | |
1 | Китай (CHN) | Сє Веньцзюнь | |
1 | Кіпр (CYP) | Мілан Трайкович | |
1 | Фінляндія (FIN) | Елмо Лакка | |
1 | Велика Британія (GBR) | Ендрю Поззі | |
1 | Допущені нейтральні атлети (ANA)[Note RUS] | Шубенков Сергій Володимирович | |
1 | ПАР (RSA) | Антоніо Алкана | |
1 | Іспанія (ESP) | Орландо Ортега | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Загалом | 40 |
біг на 400 метрів з бар'єрами (чоловіки) ред.
Кількість учасників: 40.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 48.90 | 3 | Японія (JPN) | [a] |
3 | США (USA) | [a] | |
2 | Бразилія (BRA) | Алісон Дус Сантус Марсіу Телес | |
2 | Ямайка (JAM) | Leonardo Ledgister Кемар Моватт | |
1 | Алжир (ALG) | Абдельмалік Лагулу | |
1 | Британські Віргінські Острови (IVB) | Кайрон Макмастер | |
1 | Естонія (EST) | Расмус Мягі | |
1 | Франція (FRA) | Людві Ваян | |
1 | Німеччина (GER) | Константін Прайс | |
1 | Ірландія (IRL) | Томас Барр | |
1 | Кенія (KEN) | Moitalel Mpoke | |
1 | Норвегія (NOR) | Карстен Варгольм | |
1 | Польща (POL) | Патрік Добек | |
1 | Катар (QAT) | Абдеррахман Самба | |
1 | ПАР (RSA) | Соквахана Зазіні | |
1 | Туреччина (TUR) | Ясмані Копелло | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Загалом | 40 |
біг на 3000 метрів з перешкодами (чоловіки) ред.
Кількість учасників: 45.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 8:22.00 | 3 | Ефіопія (ETH) | Хайлемаріам Амаре Абрхам Сіме Бікіла Тадесе Такеле |
3 | Франція (FRA) | [a] | |
3 | Кенія (KEN) | Леонард Бетт Авраам Кібівот Бенджамін Кіген | |
3 | Марокко (MAR) | Абделькарім Бен Захра Суф'ян ель Баккалі Мохамед Тіндуфт | |
3 | Іспанія (ESP) | [a] | |
3 | США (USA) | [a] | |
2 | Алжир (ALG) | Хішам Бушіша Білаль Табті | |
2 | Велика Британія (GBR) | Філ Норман Зак Седдон | |
2 | Італія (ITA) | Ахмед Абдельвахед Осама Зогламі | |
2 | Швеція (SWE) | Еміль Бломберг Сімон Сундстрем | |
1 | Бахрейн (BRN) | Джон Кібет Коеч | |
1 | Канада (CAN) | Метью Г'юз | |
1 | Данія (DEN) | Оле Хессельб'єрг | |
1 | Еритрея (ERI) | Ємане Хаілеселассіе | |
1 | Фінляндія (FIN) | Топі Райтанен | |
1 | Індія (IND) | Авінаш Сабле | |
1 | Японія (JPN) | Рюдзі Міура | |
1 | Уганда (UGA) | Альберт Чемутай | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Загалом | 45 |
Жіночі дисципліни на треку ред.
біг на 100 метрів (жінки) ред.
Не враховує досягнень у приміщенні
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 11.15 | 3 | Китай (CHN) | Ґе Маньці Лян Сяоцзин Вей Юнлі |
3 | Німеччина (GER) | [a] | |
3 | Велика Британія (GBR) | [a] | |
3 | Ямайка (JAM) | [a] | |
3 | США (USA) | Тіна Деніелс Джав'ян Олівер Ша'Каррі Річардсон | |
2 | Кот-д'Івуар (CIV) | Мюріель Ауре Марі-Жозе Та Лу | |
2 | Нідерланди (NED) | Дафне Схіперс Нзубечі Ґрасе Нвокоча | |
2 | Нігерія (NGR) | Нзубечі Ґрасе Нвокоча Блессінґ Окаґбаре | |
2 | ПАР (RSA) | Каріна Хорн Тебоґо Мамату | |
2 | Швейцарія (SUI) | Муджинга Камбунджі Саломе Кора | |
2 | Тринідад і Тобаго (TTO) | Мішель-Лі Ах'є Келлі-Енн Баптіст | |
1 | Багамські Острови (BAH) | Тайнія Гейтер | |
1 | Барбадос (BAR) | Трістан Евелін | |
1 | Болгарія (BUL) | Івет Лалова-Колліо | |
1 | Гамбія (GAM) | Джина Басс | |
1 | Польща (POL) | Ева Свобода | |
1 | Замбія (ZAM) | Рода Нжобву | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Загалом | 56 |
біг на 200 метрів (жінки) ред.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 22.80 | 3 | Багамські Острови (BAH) | Бріанн Бетель Тайнія Гейтер Шона Міллер-Уйбо |
3 | Велика Британія (GBR) | [a] | |
3 | Ямайка (JAM) | [a] | |
3 | Нігерія (NGR) | Nzubechi Grace Nwokocha Фавур Офілі Блессінґ Окаґбаре | |
3 | США (USA) | [a] | |
2 | Німеччина (GER) | Ліза-Марі Кває Тетяна Пінто | |
2 | Намібія (NAM) | Беатріс Масілінгі Крістін Мбома | |
1 | Австралія (AUS) | Райлі Дей | |
1 | Бахрейн (BRN) | Сальва Насер | |
1 | Білорусь (BLR) | Krystsina Tsimanouskaya | |
1 | Бельгія (BEL) | Синтія Болінго | |
1 | Бразилія (BRA) | Віторія Крістіна Роса | |
1 | Болгарія (BUL) | Івет Лалова-Колліо | |
1 | Канада (CAN) | Крістал Еммануель | |
1 | Франція (FRA) | Жеміма Жозеф | |
1 | Гамбія (GAM) | Джина Басс | |
1 | Ірак (IRQ) | Dana Hussain | |
1 | Кот-д'Івуар (CIV) | Марі-Жозе Та Лу | |
1 | Нідерланди (NED) | Дафне Схіперс | |
1 | Нігер (NIG) | Амінату Сейні | |
1 | Пуерто-Рико (PUR) | Жасмін Камачо-Квінн | |
1 | Словенія (SLO) | Майя Міхалінець | |
1 | Швейцарія (SUI) | Муджинга Камбунджі | |
1 | Таджикистан (TJK) | Гульсумбі Шаріфова | |
1 | Замбія (ZAM) | Рода Нжобву | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Загалом | 57 |
біг на 400 метрів (жінки) ред.
Кваліфікаційний стандарт | К-ть спортсменів | НОК | Номіновані спортсмени |
---|---|---|---|
Кваліфікаційний норматив – 51.35 | 3 | Ботсвана (BOT) | Крістін Ботлогетсве Амантл Монтшо Галефеле Мороко |
3 | Велика Британія (GBR) | [a] | |
3 | Ямайка (JAM) | [a] | |
3 | Нідерланди (NED) | Фемке Бол Ліке Клавер Лісанне де Вітте | |
3 | Польща (POL) | Іга Баумгарт-Вітан Наталія Качмарек Юстина Швенти-Ерсетиц | |
3 | США (USA) | Еллісон Фелікс Кванера Гейз Вейдлайн Джонатас | |
2 | Канада (CAN) | Кайра Константін Наташа Макдональд | |
2 | Намібія (NAM) | Беатріс Масілінгі Крістін Мбома | |
2 | Допущені нейтральні атлети (ANA) | Поліна Міллер | |
1 | Австралія (AUS) | Бендере Обоя | |
1 | Багамські Острови (BAH) | Шона Міллер-Уйбо | |
1 | Бахрейн (BRN) | Сальва Насер | |
1 | Барбадос (BAR) | Сада Вільямс | |
1 | Бельгія (BEL) | Синтія Болінго | |
1 | Куба (CUB) | Роксана Гомес | |
1 | Кіпр (CYP) | Елені Артімата | |
1 | Домініканська Республіка (DOM) | Marileidy Paulino | |
1 | Франція (FRA) | Амандін Бросьє | |
1 | Гренада (GRN) | Мелені Родні | |
1 | Гаяна (GUY) | Алія Абрамс | |
1 | Кенія (KEN) | Геллен Сьомбуа | |
1 | Мексика (MEX) | Паола Моран | |
1 | Нігер (NIG) | Амінату Сейні | |
1 | Португалія (POR) | Катя Азеведу | |
1 | Україна (UKR) | Рижикова Анна Василівна | |
Світовий рейтинг | 1 | ||
Загалом | 48 |