Китайський Тайбей на літніх Олімпійських іграх 2016 представляли 57 спортсменів у 18 видах спорту.
Китайський Тайбей на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | TPE | |||
НОК: | Національний олімпійський комітет Китайського Тайбею | |||
Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро | ||||
Спортсмени | 57 у 18 видах спорту | |||
Прапороносець | Ішо Вонг (відкриття) Сюй Шуцзін (закриття) | |||
Медалі Місце: 50 | Золото 1 | Срібло 0 | Бронза 2 | Всього 3 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1984 • 1988 • 1992 • 1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
1984 • 1988 • 1992 • 1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 | ||||
Див. також | ||||
|
Медалісти Редагувати
Медалі | Спортсмени | Вид спорту | Дисципліна | Дата |
---|---|---|---|---|
Золото | Сюй Шуцзін | Важка атлетика | жінки, до 53 кг | 7 серпня |
Бронза | Ле Цзяньїн Лінь Шицзя Тань Ятін | Стрільба з лука | жінки, командна першість | 7 серпня |
Бронза | Ко Сінчунь | Важка атлетика | жінки, до 58 кг | 8 серпня |
Стрільба з лука Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Попередній раунд | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Сіяний | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце |
Као Хаовень | Індивідуальні | 661 | 30 | Фернандес (ESP) L 0–6 | Завершив виступ | |||
Вей Чунь Хен | 679 | 9 | Елдер (FIJ) W 6–0 | Тхамвонг (THA) L 5–6 | Завершив виступ | |||
Юй Гуаньлінь | 655 | 39 | Нестенг (NOR) L 5–6 | Завершив виступ | ||||
Као Хаовень Вей Чунь Хен Юй Гуаньлінь | Команда | 1995 | 7 | Н/Д | Індонезія (INA) L 2–6 | Завершив виступ |
Спортсменка | Дисципліна | Попередній раунд | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал / БМ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Сіяна | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Місце | |
Ле Цзяньїн | Індивідуальні | 625 | 33 | Martín (ESP) W 6–2 | Choi M-s (KOR) L 2–6 | Завершила виступ | |||
Лінь Шицзя | 651 | 9 | Мансур (EGY) W 6–0 | Laishram (IND) L 2–6 | Завершила виступ | ||||
Тань Ятін | 656 | 4 | Пікар (CAN) W 7–1 | Павлова (UKR) W 6–0 | Кумарі (IND) W 6–0 | Унрух (GER) L 5–6 | Завершила виступ | ||
Ле Цзяньїн Лінь Шицзя Тань Ятін | Команда | 1932 | 4 | Н/Д | Bye | Мексика (MEX) W 5–4 | Південна Корея (KOR) L 1–5 | Італія (ITA) W 5–3 |
Легка атлетика Редагувати
- Note – для трекових дисциплін місце вказане лише для забігу, в якому взяв участь спортсмен
- Q = пройшов у наступне коло напряму
- q = пройшов у наступне коло за добором (для трекових дисциплін - найшвидші часи серед тих, хто не пройшов напряму; для технічних дисциплін - увійшов до визначеної кількості фіналістів за місцем якщо напряму пройшло менше спортсменів, ніж визначена кількість)
- NR = Національний рекорд
- N/A = Коло відсутнє у цій дисципліні
- Bye = спортсменові не потрібно змагатися у цьому колі
Спортсмен | Дисципліна | Попередній забіг | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце |
Чжень Цзе | біг на 400 метрів з бар'єрами (чоловіки) | 50.65 | 6 | Завершив виступ | |
Ho Chin-ping | марафонський біг (чоловіки) | Н/Д | 2:26.00 | 100 | |
Чень Юйсюань | марафонський біг (жінки) | Н/Д | 3:09:13 | 127 | |
Сє Цзяньхо | Н/Д | 2:54:18 | 113 |
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | |
---|---|---|---|---|
Результат у метрах | Місце | Результат у метрах | Місце | |
Hsiang Chun-hsien | стрибки у висоту (чоловіки) | 2.17 | 35 | Завершив виступ |
Huang Shih-feng | метання списа (чоловіки) | 74.33 | 16 | Завершив виступ |
Бадмінтон Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Груповий етап | Вибування | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал / БМ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце |
Чжоу Дяньчжень | одиночний розряд (чоловіки) | M Zilberman (ISR) W (21–9, 21–11) | Н/Д | Y Tan (BEL) W (21–14, 21–8) | 1 Q | Hu Y (HKG) W (21–10, 21–13) | Лі Ч В (MAS) L (9–21, 15–21) | Завершив виступ |
Лі Шенму Цай Цзяїсінь | Парний розряд (чоловіки) | Lee Y-d / Yoo Y-s (KOR) L (21–18, 13–21, 18–21) | V Ivanov / I Sozonov (RUS) L (11–21, 20–22) | M Chau / S Serasinghe (AUS) W (21–14, 21–19) | 3 | Н/Д | Завершив виступ | |
Дай Цзиїн | одиночний розряд (жінки) | E Baldauf (AUT) W (21–11, 21–9) | Н/Д | N Perminova (RUS) W (21–12, 21–9) | 1 Q | Пусарла Венката Сінду (IND) L (13–21, 15–21) | Завершила виступ |
Бокс Редагувати
Спортсмен | Категорія | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал |
---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |
Лай Чжуньен | до 60 кг (чоловіки) | Лакрус (NED) L 1–2 | Завершив виступ | |||
Чжень Нінцзінь | до 75 кг (жінки) | Н/Д | Якушина (RUS) L 0–3 | Завершила виступ |
Велоспорт Редагувати
Шосе Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Хуан Тін Їн | групова шосейна гонка (жінки) | Не фінішувала |
Трек Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Скретч | Індивідуальна гонка переслідування | Гонка на вибування | Гіт з місця на 1 км | Гіт з ходу на 250 м | Гонка за очками | Загалом очок | Місце | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Місце | Очки | Час | Місце | Очки | Місце | Очки | Час | Місце | Очки | Час | Місце | Очки | Очки | Місце | ||||
Сяо Мей Юй | омніум (жінки) | 13 | 16 | 3:58.713 | 18 | 6 | 13 | 16 | 35.636 | 7 | 28 | 14.532 | 12 | 18 | -20 | 18 | 64 | 17 |
Кінний спорт Редагувати
Конкур Редагувати
Спортсмен | Кінь | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | Загалом | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | Фінал A | Фінал B | ||||||||||
Штрафні очки | Місце | Штрафні очки | Загалом | Місце | Штрафні очки | Загалом | Місце | Штрафні очки | Місце | Штрафні очки | Загалом | Місце | Штрафні очки | Місце |
Ішо Вонг | Zadarijke | Індивідуальні | 47 | =68 | Завершив виступ |
Гольф Редагувати
Гімнастика Редагувати
Спортивна гімнастика Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Вправа | Загалом | Місце | Вправа | Загалом | Місце | ||||||
Лі Чхіхкай | Кінь | Н/Д | 14.266 | Н/Д | 14.266 | 31 | Завершив виступ |
Дзюдо Редагувати
Спортсмен | Категорія | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Втішний поєдинок | Фінал / БМ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Мін Яньцай | до 60 кг (чоловіки) | Сукпхасай (LAO) W 111–000 | Герчев (BUL) L 000–110 | Завершив виступ | |||||
Лянь Чженьлінь | до 57 кг (жінки) | Н/Д | Подолак (POL) W 100–000 | Маллой (USA) W 000–000 S | Кепріоріу (ROU) L 000–100 | Завершила виступ | Каракаш (HUN) W 001–000 | Мацумото (JPN) L 000–001 | 5 |
Академічне веслування Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Заїзди | Втішний заплив | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | |
Хуан Їтін | одиночки (жінки) | 8:51.74 | 4 R | 8:01.27 | 3 SE/F | Bye | 8:38.21 | 1 FE | 8:34.53 | 25 |
Пояснення до кваліфікації: FA=Фінал A (за медалі); FB=Фінал B (не за медалі); FC=Фінал C (не за медалі); FD=Фінал D (не за медалі); FE=Фінал E (не за медалі); FF=Фінал F (не за медалі); SA/B=Півфінали A/B; SC/D=Півфінали C/D; SE/F=Півфінали E/F; QF=Чвертьфінали; R=Потрапив у втішний заплив
Вітрильний спорт Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Заплив | Очки | Підсумкове місце | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M* | ||||
Хао Чжан | RS:X (чоловіки) | 34 | 34 | 31 | 27 | DNF | 34 | 35 | 37 DNF | 31 | 28 | 27 | 28 | EL | 346 | 32 |
M = Медальний заплив; EL = Вибув – не потрапив до медального запливу
Стрільба Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце |
Ян Куньпі | трап (чоловіки) | 110 | 25 | Завершив виступ | |
Лінь Іцзюнь | трап (жінки) | 62 | 17 | Завершила виступ | |
У Цзяїн | пневматичний пістолет, 10 метрів (жінки) | 380 | 19 | Н/Д | Завершила виступ |
пістолет, 25 метрів (жінки) | 572 | 27 | Завершила виступ | ||
Ай Вень Ю | пневматичний пістолет, 10 метрів (жінки) | 378 | 31 | Н/Д | Завершила виступ |
пістолет, 25 метрів (жінки) | 577 | 18 | Завершила виступ |
Пояснення до кваліфікації: Q = Пройшов у наступне коло; q = Кваліфікувався щоб змагатись у поєдинку за бронзову медаль
Плавання Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце |
Лі Хсюан Єн | 200 метрів брасом (чоловіки) | 2:14.84 | 34 | Завершив виступ | |
Лінь Пей Вун | 50 метрів вільним стилем (жінки) | 26.41 | 49 | Завершила виступ |
Настільний теніс Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |
Chen Chien-an | Одиночний розряд | Bye | He Zw (ESP) W 4–2 | Чжан Цз (CHN) L 0–4 | Завершив виступ | ||||
Chuang Chih-yuan | Bye | Aruna (NGR) L 0–4 | Завершив виступ | ||||||
Chen Chien-an Chiang Hung-chieh Chuang Chih-yuan | Команда | Н/Д | Німеччина (GER) L 1–3 | Завершив виступ |
Спортсменка | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Місце | |
Chen Szu-yu | одиночний розряд | Bye | Privalova (BLR) W 4–2 | Hu (TUR) W 4–0 | Кім С І (PRK) L 2–4 | Завершила виступ | |||
Cheng I-ching | Bye | Pavlovich (BLR) W 4–3 | Seo H-w (KOR) W 4–3 | Лі Сс (CHN) L 0–4 | Завершила виступ | ||||
Chen Szu-yu Cheng I-ching Huang Yi-hua | Команда | Н/Д | Гонконг (HKG) L 1–3 | Завершила виступ |
Тхеквондо Редагувати
Спортсмен | Категорія | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Втішний поєдинок | Фінал / БМ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Лю Вейтін | до 80 кг (чоловіки) | Cook (MDA) W 14–2 PTG | Услаті (TUN) L 0−1 SUD | Завершив виступ | |||
Хуан Хуайсюань | до 49 кг (жінки) | Wu Jy (CHN) L 1−10 | Завершила виступ | ||||
Цзяцзя Чуан | до 67 кг (жінки) | Деніз (KAZ) W 16–2 PTG | Oh H-r (KOR) L 9–21 PTG | Завершила виступ | Паньотта (CAN) W 4–1 | Татар (TUR) L 3–7 | 5 |
Теніс Редагувати
Спортсмен | Дисципліна | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | 1/8 фіналу | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |
Lu Yen-hsun | одиночний розряд (чоловіки) | Lorenzi (ITA) L 6–3, 3–6, 4–6 | Завершив виступ | ||||
Сє Шувей | одиночний розряд (жінки) | Withdrew on 4 August due to scheduling issues | |||||
Чжань Хаоцін Chan Yung-jan | Парний розряд (жінки) | Н/Д | Бегу / Нікулеску (ROU) W 5–7, 6–4, 6–3 | Конта / Вотсон (GBR) W 3–6, 6–0, 6–4 | Бачинскі / Хінгіс (SUI) L 3–6, 0–6 | Завершила виступ | |
Чжуан Цзяжун Сє Шувей | Withdrew on 4 August due to scheduling issues |
Важка атлетика Редагувати
Спортсмен | Категорія | Ривок | Поштовх | Загалом | Місце | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | ||||
Тань Чичжун | до 56 кг (чоловіки) | 110 | 14 | 138 | 11 | 248 | 12 |
Пхан Цзянь Хин | до 69 кг (чоловіки) | 136 | 19 | 160 | 18 | 296 | 18 |
Чень Шицзе | понад 105 кг (чоловіки) | 185 | 10 | DNF | 185 | DNF | |
Чень Вейлін | до 48 кг (жінки) | 81 | 7 | 100 | 6 | 181 | 7 |
Сюй Шуцзін | до 53 кг (жінки) | 100 | 2 | 112 | 1 | 212 | |
Ко Сінчунь | до 58 кг (жінки) | 102 | 3 | 129 | 3 | 231 |
Боротьба Редагувати
Легенда:
- VT – Перемога на туше.
- PP – Перемога за очками – з технічними очками в того, хто програв.
- PO – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв.
- ST – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, без технічних очок у того, хто програв.
Спортсменка | Категорія | Кваліфікація | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок 1 | Втішний поєдинок 2 | Фінал / БМ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Суперниця Результат | Місце | |
Чень Вень Лін | до 69 кг | Bye | Насанбурмаа (MGL) L 0−5 VT | Завершила виступ | 15 |
Примітки Редагувати
- (кит.). SET Taiwan. 4 серпня 2016. Архів оригіналу за 15 Січня 2017. Процитовано 4 серпня 2016.
- (pdf). Olympics. Архів оригіналу за 22 Серпня 2016. Процитовано 30 серпня 2016.
Посилання Редагувати
- Китайський Тайбей на сайті МОК [ 19 Вересня 2016 у Wayback Machine.] (англ.) (фр.)